Okresní přebor II. třídy

Vedoucí rezerva Rychnova nad Kněžnou tvrdě narazila. V Deštném v Orlických horách dostala potupného „bura“, když prohrála 0:5. Navíc všechny branky padly už do poločasu!

Deštné v O.h. – Rychnov n. Kn. B 5:0 (5:0). Branky: 12. Práza, 16. Macek, 25. Macháček, 37. Homola (vl.), 42. Kříž.

Zdelov – Křivice 4:1 (0:1). Branky: 52. Weisser, 55. a 70. Jedlička, 77. Řičař – 25. Vlček.

Vamberk – Žďár n. O. 1:0 (1:0). Branka: 27. Chochola (pen.).

Kostelec n. O. B – Černíkovice 2:1 (1:1). Branky: 33. a 74. Mbella – 6. Hanuš.

Lukavice – Dobruška B 7:0 (5:0). Branky: 1., 26., 35. Kalousek, 7. Tlapák, 31. Boško, 65. Bartoš, 80. Nosek.

Borohrádek – Petrovice n. 0. 5:2 (3:0). Branky: 13. Matějus, 16. a 43. Brendl, 83. Bílek (pen.), 90. Sazima – 46. Maleček, 51. Rumpík.

Tabulka:
1. Vamberk 9 6 1 1 1 32:10  21
2. Rychnov B 10 5 2 0 3 24:21  19
3. Zdelov 9 60 0 3 26:18  18
4. Lukavice 9 5 0 2 2 30:15  17
5. Kostelec B 9 5 1 0 3 31:18  17
6. K. Lhota 9 5 0 0 4 22:22  15
7. Žďár n.O. 10 4 1 1 4 15:24  15
8. Borohrádek 9 4 1 0 4 26:23  14
9. Deštné v O.h. 9 40 1 4 21:19  13
10. Černíkovice 9 3 0 2 4 22:25  11
11. Křivice 9 2 2 0 5 17:19  10
12. Dobruška B 9 3 0 0 6 13:36  9
13. Petrovice 10 0 0 1 9 10:38  1

Okresní přebor III. třídy

Roveň – Slatina n. Zd. 2:0 (0:0). Branky: 65. Skopový, 70. Skořepa.

Rokytnice v O.h. – Voděrady 1:4 (0:2). Branky: 58. Kubík – 7. a 73. Kadavý, 35. Mergan, 55. Michl.

Častolovice – České Meziříčí B 5:0 (4:0). Branky: 13. Mráz, 27., 45., 49. Přikryl, 38. Bartoš.

Doudleby n. O. B – Vamberk B 4:1 (2:1). Branky: 17. a 26. (pen.) Luňáček, 68. Vídeňský, 73. Kudláček – 30. Vašátko.

Dobré – Křovice 6:3 (1:2). Branky: 44. Smutný, 50. Němeček, 62., 71., 74. J. Dostál, 76. M. Dostál – 23. Práza, 26. Šedek, 89. Matějů.

Tabulka:
1. Častolovice 9 7 1 0 1 42:10  23
2. Vamberk B 9 6 1 0 2 33:21  20
3. Dobré 9 4 1 2 2 28:20  16
4. Roveň 9 4 0 1 4 13:18  13
5. Č. Meziříčí B 9 4 0 1 4 18:28  13
6. Doudleby B 9 4 0 0 5 21:21  12
7. Křovice 9 4 0 0 5 26:30  12
8. Voděrady 9 3 1 0 5 17:22  11
9. Slatina n.Zd. 9 3 0 0 6 13:26  9
10. Rokytnice 9 1 2 1 6 16:31  6

Okresní přebor IV. třídy

Javornice B – Olešnice v O.h. 6:1 (2:1). Branky: 24., 32., 60. (pen.) Paštika, 52. Bárta, 55. Plašil, 83. Plíhal – 35. Navrátil.

Domašín – Čermná n. O. 1:4 (1:2). Branky: 35. Štengl – 16. Vosáhlo Jan, 20. a 82. Vaněk, 52. Škop.

Solnice – B – Kostelecká Lhota B 2:2 (0:1), pen. 5:4. Branky: 47. a 89. Kubec – 37. Rypal, 76. Svatoš (pen.).

Lípa n. O. B – Labuť Rychnov 1:1 (0:0), pen 2:4. Branky: 90. Provazník – 50. Ullrich.

Tabulka:
1. Solnice B 9 6 7 0 1 30:9  22
2. Čermná 9 7 0 1 2 24:11  22
3. L. Rychnov 9 5 2 1 1 32:18  20
4. Domašín 9 3 1 1 4 17:17  12
5. Lípa B 9 3 1 1 4 15:22  12
6. Javornice B 9 3 0 1 5 19:18  10
7. Olešnice 9 2 0 0 7 14:40  6
8. K. Lhota B 9 1 0 1 7 12:28  4