Lídr tabulky z Deštného si v 9. kole okresního přeboru II. třídy s chutí zastřílel ve Žďáru nad Orlicí.

Žďár n. O. – Deštné 2:8 (0:6). Branky: 61. Václavík, 65. Veselka – 6. Vítek, 17. a 73. Macháček, 21. a 24. Kárník, 40. a 45. Práza, 59. Tuček.

Zdelov – Dobruška B 3:2 (1:0). Branky: 26. Handa, 57. Vašátko, 74. Dvořák (pen.) – 49. Brožek (pen.), 87. Fidra.

Častolovice – Kostelecká Lhota 5:1 (1:0). Branky: 37. Kuhn, 59. Kapucián, 64. Bartoš, 72. z pen. a 74. Brandejs – 86. Scholze (pen.).

Lukavice – Albrechtice 6:1 (1:1). Branky: 25., 63., 72. Drašnar, 55. a 66. Nosek, 85. Podstata – 41. Řehák.

Borohrádek – Křivice 7:0 (4:0). Branka: 5. Brendl, 8., 33., 53. Malichenko, 39. Matějus, 66. Bártl, 69. Duda.

Doudleby – Černíkovice 3:2 (2:2). Branky: 36. Hudousek (pen.), 38. Luňáček, 79. Kopsa – 8. Hanuš, 22. Kravets.

Kostelec B – Rychnov B 4:4 (3:1), pen. 3:1. Branky: 9. Kubíček, 19. a 21. D. Cvejn, 46. Forche – 22. a 84. Jedlinský, 66. a 86. Čech.

Tabulka:
1. Deštné 9 8 0 1 0 43:15  25
2. Borohrádek 9 7 1 0 1 29:15  20
3. Rychnov B 9 6 0 1 2 37:17  19
4. Častolovice 9 5 1 1 2 28:14  18
5. Černíkovice 9 5 1 0 3 26:16  17
6. Zdelov 9 5 0 1 3 23:21  16
7. Doudleby 9 5 0 0 4 17:19  15
8. Lukavice 9 2 3 1 3 23:19  13
9. Kostelec B 9 2 2 0 5 15:16  10
10. Dobruška B 9 3 0 1 5 13:31  10
11. Žďár 9 2 0 1 6 15:37  7
12. Albrechtice 9 2 0 0 7 16:23  6
13. K. Lhota 9 1 1 1 6 14:29  6
14. Křivice 9 1 0 1 7 12:37  4

Okresní přebor III. třídy

Labuť Rychnov – Voděrady 3:4 (1:3). Branky: 6., 78., 89. M. Mondík – 9. Falta, 25. Koráb, 42. Toman, 48. Holoubek.

Vamberk B – Dobré 1:3 (1:1). Branky: 35. Chochola – 12. a 72. Dostál, 80. Sedláček.

Roveň – Doudleby B 3:3 (2:0), pen. 5:6. Branky: 27. a 38. Skopový, 75. Zahradník – 76. Chaloupka, 80. Luňáček, 83. Roleček.

Solnice B – České Meziříčí B 3:3 (1:2), pen. 5:3. Branky: 38. Pavlů, 53. Štěpán (pen.), 77. Drašnar – 10. Bednář, 40. a 90. z pen. Fiala.

Petrovice – Křovice 1:1 (0:1), pen. 4:3. Branky: 39. Schober – 25. Vrba.

Tabulka:
1. Dobré 8 6 2 0 0 26:7  22
2. Voděrady 8 6 1 1 0 30:10  21
3. Křovice 8 2 2 2 2 14:13  12
4. Vamberk B 8 3 0 1 4 16:20  10
5. Roveň 8 2 1 2 3 19:24  10
6. Labuť RK 7 2 1 1 3 22:21  9
7. Petrovice 8 2 1 1 4 13:20  9
8. Solnice B 8 1 1 3 3 17:22  8
9. Doudleby B 7 2 1 0 4 11:16  8
10. Č. Meziříčí B 8 1 2 1 4 13:28  8

Okresní přebor IV. třídy

Čermná – Javornice B 2:2 (1:1), pen. 3:4. Branky: 40. Kroupa, 77. Novák – 44. Pavlovec, 66. Plašil.

Domašín – Dobruška C 4:5 (3:1). Branky: 7. Čančara, 20. Michalík, 23. a 48. Mervart – 26. Veverka, 55. a 73. Zrzavý, 61. Petera, 62. Štětina.

Olešnice – Slatina 0:7 (0:3). Branky: 6. Bednář, 28. Myšák, 36. Michalička, 62. a 75. Samek, 83. a 88. Svoboda.

Kostelecká Lhota B – Lípa B 0:6 (0:3). Branky: 35., 44., 51. Kapucián, 36. Charvát, 65. Rodr, 80. Kubánek.

Tabulka:
1. Rokytnice 6 6 0 0 0 24:4  18
2. Slatina 7 4 1 0 2 22:10  14
3. Domašín 7 4 0 0 3 20:17  12
4. Dobruška C 7 4 0 0 3 22:21  12
5. Lípa B 7 3 1 0 3 30:18  11
6. Javornice B 8 2 1 1 4 22:24  9
7. K. Lhota B 6 3 0 0 3 12:16  9
8. Čermná 7 2 0 2 3 15:10  8
9. Olešnice 7 0 0 0 7 8:54  0