Páté kolo ovládl Oldřich Kubec

Pátým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro páté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Komenského 43, Rychnov) Oldřich Kubec (RK0049). Ten měl nejlepší tipy.

Ti, kteří páté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 5. kola

1. Kostelec n. O. – Kratonohy  0 (3:3)
2. Rychnov – Libčany  2 (0:6)
3. Černilov – Dobruška  1 (5:0)
4. Týniště – Jaroměř  0 (0:0)
5. Solnice – Sobotka  0 (1:1)
6. Slavia HK B – Lípa  2 (0:4)
7. Javornice – Hejtmánkovice  0 (4:4)
8. České Meziříčí – Vamberk  0 (1:1)
9. Opočno – Přepychy  1 (5:2)
10. Deštné – Zdelov  1 (5:3)

Supertrefa: 48 branek

Fortuna liga (1. – 5. místo)
RK0041    Milan Koleno, Dobruška                       7    42
RK0015    Jaroslav Beránek, Rychnov n. Kn.        4    42
RK0027    Jan Čtvrtečka, Náchod                4    42
RK0064    Jaroslav Gütler, Hradec Králové        4    42
RK0010    Martin Střihavka, Voděrady            1    42

Fortuna národní liga (6. – 10. místo)
RK0049    Oldřich Kubec, Rychnov n. Kn.            13    39
RK0034    Petr Rudolf, Olešnice                7    39
RK0051    Libuše Dostálková, Rychnov n. Kn.        4    39
RK0005    Vladimír Gütler, Hradec Králové        4    39
RK0058    Jan Horák, Dobruška                1    39

ČFL (11. – 25. místo)
RK0012    Kateřina Vaněčková, Houdkovice        7    36
RK0062    Lukáš Beránek, Čestice                4    36
RK0039    Jaroslav Suchánek, Potštejn            4    36
RK0040    Josefa Suchánková, Potštejn            4    36
RK0061    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.            10    33
RK0048    Iva Nosková, Polom                    7    33
RK0003    Ladislav Procházka st., Jílovice            7    33
RK0023    Lucie Šmídová, Dobruška                7    33
RK0016    Jan Beránek, Horní Jelení                4    33
RK0052    Miroslav Dostálek, Rychnov n. Kn.        4    33
RK0038    Jaroslav Suchánek, Choceň            4    33
RK0059    Jíří Tauz, Kvasiny                    4    33
RK0031    Oldřich Čtvrtečka, Náchod            1    33
RK0032    Radek Horák, Dobruška                1    33
RK0043    Jiří Klossowski, Dobruška                -2    33

Divize (26. – 32. místo)
RK0021    Pavel Nosek, Solnice                    7    30
RK0007    Pavel Marek, Rychnov n. Kn.            4    30
RK0047    Jiří Prokeš, Náchod                    4    30
RK0013    Viliam Vaněček, Rychnov n. Kn.        4    30
RK0035    Jiří Rudolf, Olešnice                    1    30
RK0030    Petr Hellinger, Dobruška                -2    30
RK0024    Dominik Hellinger, Dobruška            -2    30

Krajský přebor (33. – 49. místo)
RK0002    Ladislav Procházka ml., Jílovice        10    27
RK0050    Věra Kubcová, Rychnov n. Kn.            7    27
RK0006    Martin Sosna, Dobruška                4    27
RK0009    Václav Vaněček ml., Houdkovice        4    27
RK0028    Ondřej Čtvrtečka, Náchod            1    27
RK0008    Michaela Křepelová, Rychnov n. Kn.        1    27
RK0011    Jana Vaněčková, Houdkovice            1    27
RK0053    Pavel Konvalinka, Vamberk            7    24
RK0026    Stáňa Dvořáková, Nové Město            4    24
RK0033    Jiří Kotek, Černilov                    4    24
RK0063    Jaromír Novotný, Olešnice            4    24
RK0036    Libor Hladík, Nový Hrádek            1    24
RK0014    Josef Plachetka, Houdkovice            1    24
RK0001    Radek Hanuš, Ještětice                4    21
RK0060    Martin Nosek, Solnice                4    21
RK0025    Petra Čtvrtečková, Náchod            1    21
RK0029    Jan Hellinger, Dobruška                1    21

I. A třída (50. – 70. místo)
RK0068    Matěj Slezák, Opočno                10    20
RK0070    Milan Kotyška, České Meziříčí            4    20
RK0022    Milan Nosek, Solnice                10    18
RK0066    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.            7    17
RK0067    František Pašta, Solnice                7    17
RK0019    Stanislava Krejčová, Solnice            1    17
RK0079    Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K.        4    16
RK0046    Roman Izák, Opočno                7    15
RK0056    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.        4    15
RK0004    Zdeňka Procházková, Jílovice            4    15
RK0045    Lilia Ščerbaková, Opočno                4    15
RK0076    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.        -2    14
RK0078    Michaela Jedlinská, Rychnov n. K.        1    13
RK0017    Božena Šulová,                     -1    13
RK0018    Václav Vaněček st., Houdkovice        4    12
RK0069    Milan Kotyška, Nové Město            1    12
RK0077    Jan Koblic, Vamberk                4    11
RK0057    Miroslav Broulík, Kostelec n. O.            0    11
RK0072    Lenka Dohnalová, Kostelec n. O.        7    9
RK0020    Božek Krejčí, Solnice                4    9
RK0055    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.            1    9

I. B třída (71. – 79. místo)
RK0074    Michal Kain, Dobruška                1    6
RK0075    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.            1    5
RK0037    Radka Gottwaldová, Olešnice            4    4
RK0080    Barbora Nosková, Polom                4    4
RK0054    Jaroslav Šitina, Byzhradec            4    4
RK0073    Milan Konopka, Rokytnice v O.h.        -2    1
RK0042    Václav Hlavsa, Dobruška                -2    0
RK0071    Jirka Dohnal, Bílý Újezd                -5    -6
RK0044    Petr Kain, Dobruška                    -8    -9

Pořadí - družstva:

1. místo
Čestní                                12    111
2. místo
Rampušák Team                        12    108
3. místo
Vetřelci                                12    105
4. místo
Tipéři                                27    99
5. místo
Čtyřicátníci                            6    96
Kečupáci                                6    96
7. místo
Rodinný klan                            12    93
Amatéři                                9    93
9. místo
Šipkaři                                6    84
Rakeťaci                                0    84
11. místo
Prochy Team                            21    75
12. místo
Rumcajs Ole                            12    73
13. místo
Třetí triumvirát                        21    69
14. místo
Dukla                                -3    66
Primátor                                9    66
16. místo
Trávník                                12    46
17. místo
Sibiř                                    3    30
18. místo
Píšťalky                                -3    7