Šestým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro šesté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Komenského 43, Rychnov) Viliam Vaněček (RK0065). Ten měl nejvíce bodů a nejpřesnější Supertrefu.

Ti, kteří šesté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 6. kola

1. Kostelec n. O. – Vysoká n. L.  1 (2:1)
2. Rychnov n. Kn. – Červený Kostelec  1 (4:0)
3. Lázně Bělohrad – Dobruška  0 (1:1)
4. Černilov – Týniště n. O.  0 (1:1)
5. Doudleby n. O. – Třebechovice  2 (1:9)
6. Meziměstí – České Meziříčí  0 (2:2)
7. Kosičky – Albrechtice  1 (2:1)
8.  Lípa n. O. – Javornice  2 (4:5)
9. Opočno – Solnice  0 (2:2)
10. Přepychy – Smiřice  2 (0:2)

Supertrefa: 43 branek

Pořadí po 6. kole

FORTUNA:LIGA (1. místo)
RK0048 Radek Hanuš, Ještětice 7 51

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 6. místo)
RK0040 Radek Horák, Dobruška 1 48
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 10 45
RK0069 Václav Vaněček, Houdkovice 10 45
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov 7 45
RK0011 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 4 45

FORTUNA ČFL (7. – 17. místo)
RK0065 Viliam Vaněček, Rychnov 11 42
RK0073 Petr Kain, Dobruška 7 42
RK0002 Ladislav Procházka st., Jílovice 4 42
RK0001 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 5 41
RK0075 Milan Koleno, Dobruška 0 41
RK0012 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 10 39
RK0063 Michaela Křepelová, Rychnov 8 39
RK0064 Jana Vaněčková, Houdkovice 8 39
RK0003 Ladislav Procházka ml., Jílovice 4 39
RK0004 Zdeňka Procházková, Jílovice 4 39
RK0067 Josef Plachetka, Houdkovice 1 39

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (18. – 36. místo)
RK0034 Milan Kotyška, České Meziříčí 4 38
RK0010 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 0 38
RK0043 František Pašta, Solnice 0 38
RK0032 Luboš Kratěna, Vodětín 7 37
RK0025 Věra Matoušková, Kostelec n. O. 2 37
RK0039 Pavel Konvalina, Vamberk 1 37
RK0066 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 11 36
RK0022 Petr Hellinger, Dobruška 7 36
RK0014 Milena Koblicová, Vamberk 7 36
RK0015 Jan Koblic ml., Vamberk 4 36
RK0037 Jiří Tauz, Kvasiny 1 36
RK0005 Jaroslav Suchánek, Potštejn 0 34
RK0006 Josefa Suchánková, Potštejn 0 34
RK0062 Václav Vaněček, Houdkovice 8 33
RK0013 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 7 33
RK0033 Pavel Marek, Rychnov 7 33
RK0023 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 1 33
RK0077 Věra Kubcová, Rychnov 1 33
RK0060 Martin Nosek, Solnice 1 33

AM GNOL I. A TŘÍDA (37. – 50. místo)
RK0061 Martin Stříhavka, Voděrady 10 32
RK0027 Aleš Kupka, Opočno 1 32
RK0068 Jiří Prokeš, Náchod 4 31
RK0007 Jaroslav Suchánek, Choceň 0 31
RK0028 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 7 30
RK0017 Jan Hellinger, Dobruška 7 30
RK0016 Jan Koblic st., Vamberk 7 30
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov 4 30
RK0057 Jaroslav Beránek, Rychnov 1 30
RK0056 Lukáš Beránek, Čestice 1 30
RK0055 Jan Beránek, Horní Jelení 1 30
RK0021 Petra Čtvrtečková, Náchod 1 30
RK0038 Pavel Dvořák, Kostelec nad Orlicí 1 30
RK0072 Radka Gottwaldová, Olešnice 1 30

JAKO I. B TŘÍDA (51. – 60. místo)
RK0079 Martin Koblic, Vamberk 4 29
RK0071 Petr Rudolf, Olešnice 1 29
RK0008 Vladimír Gütler, Dobruška 0 29
RK0041 Jiří Kotek, Černilov 1 28
RK0029 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 4 27
RK0019 Lucie Šmídová, Dobruška 4 27
RK0009 Martin Sosna, Dobruška 0 26
RK0044 Vlasta Kotyzová, Peklo nad Zdobnicí 4 24
RK0026 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 1 24
RK0078 Iva Nosková, Polom 1 24

Okresní přebor (61. – 70. místo)
RK0082 Pavel Marek, Javornice 4 23
RK0035 Milan Kotyška, Nové Město nad Metují 1 23
RK0031 Roman Izák, Opočno 0 23
RK0046 Miroslav Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 0 23
RK0074 Jiří Klossowski, Dobruška 0 23
RK0058 Pavel Nosek, Solnice 1 21
RK0018 Dominik Hellinger, Dobruška -5 21
RK0053 Jaromír Novotný, Olešnice 4 21
RK0081 Alča Dohnalová, Kostelec nad Orlicí 4 19
RK0045 Jaroslav Šitina, Byzhradec 0 19

Prales (71. – 88. místo)
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov 7 18
RK0054 Libor Hladík, Nový Hrádek 1 18
RK0047 Ivona Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 0 18
RK0059 Milan Nosek, Solnice 1 17
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 7 15
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 0 14
RK0080 Jiří Dohnal, Kostelec nad Orlicí 1 13
RK0084 Václav Hlavsa, Dobruška 10 12
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo nad Zdobnicí 1 12
RK0030 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 11
RK0088 Jaroslav Šitina, 10 10
RK0024 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 1 8
RK0086 Michal Kain, Dobruška 0 8
RK0085 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 0 8
RK0089 František Pašta, 7 7
RK0020 Milan Kotyška, Nové Město n. M. 0 7
RK0070 Jiří Rudolf, Olešnice 1 5
RK0083 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové -1 5
RK0090 Jiří Tauz, Kvasiny 0 0

DRUŽSTVA:

1. místo
Prochy Team 12 120
2. místo
Rodinný klan 30 117
Trávník 21 117
4. místo
V.I.P. pivaři 15 115
5. místo
Dukla 7 106
6. místo
Čtyřicátníci 26 104
7. místo
Struha 18 102
8. místo
Rakeťáci 9 99
Vetřelci 0 99
10. místo
Rampušák Team 0 93
11. místo
Sparta Habrová 3 90
12. místo
Sibiř 15 86
13. místo
Šipkaři 6 78
14. místo
Tipéři 9 75
15. místo
Bravo triple 3 71
16. místo
Blatouch Team 4 69
17. místo
Rumcajs Ole 3 64
18. místo
Píšťalky 10 28