Okresní přebor II. třídy nabídl zajímavé výsledky. Vamberk ve šlágru 24. kola dokázal doma jasně 5:1 přehrál rychnovskou rezervu.

Vamberk – Rychnov B 5:1 (4:1). Branky: 14. a 40. Kárník 17. Šrom, 21. Šimeček, 70. Valášek – 79. Čech.

Deštné v O.h. – Křivice 1:0 (0:0). Branka: 89. Práza.

Zdelov – Dobruška B 7:0 (3:0). 3., 55., 87., 89. Vašátko, 5. Bulavcsjak, 18. Hlaváč, 76. Neubecker.

Lukavice – Černíkovice 3:3 (3:1), pen. 3:4. Branky: 11. Kába, 20. a 23. Boško – 12., 22., 67. Hanuš.

Kostelec B – Kostelecká Lhota 1:1 (1:0), pen. 3:4. Branky: 4. Šeda – 60. Svatoš.

Borohrádek – Žďár n. O. 6:1 (2:1). Branky: 2. Brendl, 17. a 68. Bílek, 74. a 85. Sazima, 81. Václavek – 25. Winkler.

Tabulka:
1. Zdelov 23 15 2 2 4 71:34⋌⋌51
2. Vamberk 22 15 2 1 4 75:29 ⋌50
3. Rychnov B 23 14 2 0 7 77:43⋌46
4. Lukavice 22 12 1 5 4 69:41⋌43
5. Kostelec B 23 11 2 2 8 64:49 39
6. Žďár n. O. 23 11 1 1 10 39:55⋌33
7. Černíkovice 22 7 4 3 8 60:55⋌32
8. Borohrádek 22 9 1 1 11 52:59 ⋌32
9. Deštné v O.h. 22 9 0 2 11 58:53⋌⋌⋌29
10. Dobruška B 22 9 0 0 13 43:89⋌⋌⋌27
11. K. Lhota 22 8 1 0 13 46:63⋌26
12. Křivice 22 4 3 1 14 35:57⋌⋌19
13. Petrovice 22 2 O 2 18 22:83⋌8

Okresní přebor III. třídy

Častolovice – Slatina n. Zd. 7:1 (2:0). Branky: 10. Bartoš, 11. Šimerda, 50., 54., 69., 76. Brandejs, 68. Dostál – 82. Svoboda.

Voděrady – Křivice 0:1 (0:1) a nedohráno!
V 65. minutě viděl za urážky sudího Poul červenou kartu. Poté fyzicky napadl rozhodčího, který utkání po tomto incidentu ukončil.

Rokytnice v O.h. – Křovice 2:0 (1:0). Branky: 32. Koukol (pen.), 85. Miljevič.

České Meziříčí B – Vamberk B 2:5 (1:2). Branky: 19. Hrubý, 81. Bednář – 4. Dostál, 14. Mudruňka, 51. Halamka, 73. Hlaváč, 76. Cit (pen.).

Doudleby B – Roveň 3:2 (1:0). Branky: 31. Gärtner, 75. a 80. Luňáček – 57. Skopový, 85. Dembický.

Tabulka:
1. Častolovice 16 14 1 0 1 81:18  43
2. Vamberk B 16 10 1 1 4 54:36  33
3. Dobré 15 7 2 2 4 45:36  27
4. Voděrady 15 7 1 0 7 30:32  23
5. Č. Meziříčí B 16 7 0 2 7 37:53  23
6. Křovice 16 7 0 0 9 37:44  21
7. Doudleby B 16 6 1 0 9 32:42  20
8. Roveň 16 6 0 1 9 27:37  19
9. Rokytnice 16 3 1 1 11 33:52  15
10. Slatina n.Zd. 16 4 0 0 12 22:50  12

Okresní přebor IV. třídy

Lípa B – Solnice B 0:6 (0:5). Branky: 4. Drašnar, 12., 15., 43. L. Cink, 38. Štěpán (pen.), 67. Nosek.

Javornice B – Domašín 5:0 (1:0). Branky: : 38. Hubek, 47. z pen. a 81. Plesl, 85. z pen. a 90. Pavlovec.

Labuť Rychnov – Čermná 3:2 (1:1). Branky: 44. a 60. M. Mondík, 75. Ullrich – 42. Hajn, 63. Absolon.

Olešnice v O.h. – Kostelecká Lhota B 2:2 (1:0), pen. 4:3. Branky: 27. Šrůtek, 70. Štěpánek – 53. Linek, 55. Rypal (pen.).

Tabulka:
1. L. Rychnov 19 14 3 0 2 86:30  48
2. Solnice B 19 12 3 0 4 79:31  42
3. Čermná n.O. 19 11 0 4 4 46:30  37
4. Lípa n. O. B 19 7 2 3 7 36:45  27
5. Domašín 19 6 3 1 9 38:50  25
6. Javornice B 19 6 0 3 10 37:48  21
7. K. Lhota B 19 3 2 3 11 26:47  16
8. Olešnice 19 3 1 1 14 31:96  12