Další výhru si připsala rezerva Rychnova, která na domácím hřišti porazila Častolovice 3:0. Všechny branky padly v úvodu.

Rychnov B – Častolovice 3:0 (3:0). Branky: 3. a 33. Jedlinský, 37. Ullrich.

Deštné – Doudleby 6:1 (4:0). Branky: 10. Koza, 26. a 49. Práza, 30. Hofman, 42. Kříž, 60. Macháček – 80. Luňáček.

Zdelov – Křivice 3:2 (1:1). Branky: 21. Komárek, 46. Novák, 87. Neubecker (pen.) – 42. a 61. Lochman.

Albrechtice – Žďár 0:2 (0:0). Branky: 55. Václavík, 67. Kolář.

Černíkovice – Borohrádek 3:4 (2:2). Branka: 14. Vašata, 44. a 90. Víteček – 24. Plašil (vl.), 36. Brendl, 53. Malichenko, 61. Víteček (vl.).

Dobruška B – Kostelec B 2:2 (1:1), pen. 7:8. Branky: 35. Komůrka, 73. Brožek (pen.) – 16. Plocek, 64. Ježek.

Kostelecká Lhota – Lukavice 2:2 (1:1), pen. 3:4. Branky: 35. a 60. Svatoš – 42. Drašnar, 49. Kalousek.

Tabulka:
1. Deštné 8 7 0 1 0 35:13  22
2. Borohrádek 8 6 1 0 1 22:15  20
3. Rychnov B 8 6 0 0 2 33:13  18
4. Černíkovice 8 5 1 0 2 23:14  17
5. Častolovice 8 4 1 1 2 23:13  15
6. Zdelov 8 4 0 1 3 20:19  13
7. Doudleby 8 4 0 0 4 14:17  12
8. Lukavice 8 1 3 1 3 17:18  10
9. Dobruška B 8 3 0 1 4⋌ 11:28  10
10. Kostelec B 8 2 1 0 5 11:12  8
11. Žďár 8 2 0 1 5 13:29  7
12. Albrechtice 8 2 0 0 6 15:17  6
13. K. Lhota 8 1 1 1 5 13:24  6
14. Křivice 8 1 0 1 6 12:30  4

Okresní přebor III. třídy

Křovice – Roveň 1:1 (1:0), pen 4:3. Branky: 42. Šereda – 55. Skopový.

Voděrady – Solnice B 3:2 (2:2). Branky: 26. Koráb, 30. Falta, 78. Toman – 14. Olejarz, 27. Kubec .

Dobré – Labuť Rychnov 4:3 (2:1). Branky: 24. Švorc, 36. 73. M. Dostál, 86. Poláček (pen.) – 44. Mondík, 65. Šeda, 70. Müller.

Doudleby B – Vamberk B 1:2 (1:2). Branky: 38. Brandejs – 11. Müller, 35. Halamka.

České Meziříčí B – Petrovice 3:1 (1:0). Branky: 8. Krivčík, 55. Tomášek, 65. Havel – 82. Krajča.

Tabulka:
1. Dobré 7 5 2 0 0 23:6  19
2. Voděrady 7 5 1 1 0 26:7  18
3. Křovice 7 2 2 1 2 13:12  11
4. Vamberk B 7 3 0 1 3 15:17  10
5. Labuť RK 6 2 1 1 2 19:17  9
6. Roveň 7 2 1 1 3 16:21  9
7. Petrovice 7 2 0 1 4 14:17  7
8. Č. Meziříčí B 7 1 2 0 4 10:25  7
9. Solnice B 7 1 0 3 3 14:19  6
10. Doudleby B 6 2 0 0 4 8:13  6

Okresní přebor IV. třídy

Javornice B – Olešnice 7:2 (2:1). Branky: 30., 48., 71. Suk, 35. a 81. Pavlovec, 76. Hůlka, 82. Chlachula – 22. a 66. Fišer.

Slatina n. Zd. – Domašín 1:0 (1:0). Branka: 16. Hrabák

Rokytnice – Čermná 3:1 (3:0). Branky: 12. Havlíček, 16. a 22. Stašov – 88. Vaněk.

Dobruška C – Kostelecká Lhota B 3:1 (2:1). Branky: 22. a 24. Staněk, 86. Veverka – 15. Vrba.

Tabulka:
1. Rokytnice 6 6 0 0 0 24:1  18
2. Domašín 6 4 0 0 2 16:12  12
3. Slatina 6 3 1 0 2 15:10  11
4. K. Lhota B 5 3 0 0 2 12:10  9
5. Dobruška C 6 3 0 0 3 17:17  9
6. Lípa B 6 2 1 0 3 24:18  8
7. Čermná 6 2 0 1 3 13:8  7
8. Javornice B 7 2 0 1 4 20:22  7
9. Olešnice 6 0 0 0 6 8:47  0