Sedm výher, tři prohry, jedna remíza - taková je bilance Albrechtic, které se po vyrovnané první polovině sezony drží na stříbrném stupínku.

„Myslím, že druhé místo po podzimní části je výborné. Každý zápas byl pro nás velmi těžký,“ libuje si Pavlas a vzápětí dodává: „Naše soutěž se stala opravdu vyrovnanou, kde každý může porazit každého. Takže u nás panuje spokojenost. Ale samozřejmě se nesmíme uspokojit a dál pracovat.“

Hlavně díky povedenému podzimu by v Albrechticích chtěli ve zbytku sezony stavět na stejném kádru. Žádné výrazné posilování v plánu není. „Změny nechystáme! Možná se v přípravě ukážou dvě nové tváře, ale to by bylo vše. Kluci mají soutěž hezky rozehranou, proto bych byl rád, kdyby si ji v podobném složení i dohráli,“ upřesňuje Pavlas.

Martin Pavlas, trenér SK Albrechtice nad Orlicí.Martin Pavlas, trenér SK Albrechtice nad Orlicí.Zdroj: klub

Vzhledem k tomu, že druhá polovina ročníku OP II. třídy začne až v dubnu, může se posunout i start zimní přípravy. „Letos začneme o něco déle. Poprvé se sejdeme 13. února. O to bude příprava intenzivnější. Vzhledem k začátku soutěže si však myslím, že času budeme mít dostatek. Zaměřovat se budeme především na kondici, ale vše se budu snažit dělat herní, zábavnou formou,“ pokračuje kouč.

Trénovat se bude v domácích podmínkách. „Na soustředění se nechystáme,“ potvrzuje Pavlas.

Laťka je vysoko

A s kým se albrechtické SK utká v zimních testech? „Zatím máme naplánované přáteláky proti Hornímu Jelení, Stěžerům a Petrovicím. Další dva zápasy jsou v jednání,“ říká Pavlas.

Jeho tým podtrhl úspěšný podzim i postupem do semifinále poháru. Laťka pro jaro bude tedy hodně vysoko. „Chtěli bychom se držet nadále v horní části tabulky a být stále nepříjemný soupeř pro každého. A samozřejmě chceme zabojovat v okresním poháru, kde nás na domácím hřišti 1. května bude čekat derby s Borohrádkem,“ uzavírá Pavlas.


Načítám tabulku ...