Předchozí
1 z 5
Další

Náchodský Zabrzeski nasázel hattrick

Přesvědčivou výhrou 5:2 skončilo utkání favorizovaného Náchoda proti Libčanům. Za domácí se hattrickem blýskl fotbalista Oliver Zabrzeski. Na jeho branky se podívejte ve videu.

Zdroj: TVcom.cz/FK Náchod

Návštěva kola v Polici viděla demolici Hořic

Víc než 400 fanoušků dorazilo na duel prvního s posledním. Police před fantastickou kulisou přejela Hořice 7:0 a v čele tabulky má dvoubodový náskok na pronásledovatele ze Solnice.

Na videu branky Damaniho Camary na 1:0 a Jakuba Matějky na 6:0:

Zdroj: TVcom.cz/Sparta Police nad Metují

Týniště vydřelo remízu v desíti

Celek z Rychnovska šel v Chlumci nad Cidlinou, kde se utkal s tamní rezervou, ve 21. minutě do vedení. Chybu domácí obrany potrestal Voda. O pár minut později vyrovnal po pěkné kombinaci Dvořák.

Důležitý moment přišel v 35. minutě, kdy se po druhé žluté nechal zbytečně vyloučit hostující Kadavý. „Protestování nebo slovní projev nespokojenosti - kritika AR1 v nepřerušené hře bez hanlivých výrazů - ''Tak už se na to sakra koukej, to jako nevidíš?!'', stojí v zápise ke druhé žluté kartě. Týniště i tak dokázalo urvat bod, když stav 1:1 udrželo až do závěrečného hvizdu.

Klíčové momenty ve videu:

Zdroj: TVcom.cz/FK Chlumec nad Cidlinou

Stoper Jedličká řádil. Vzadu nula, vepředu dva fíky

Solnice si bez problému poradila s Jičínem, kterému nasázela „bůro“ a zvítězila 5:0. Předvedl se hlavně Martin Jedlička, kterého chválil po utkání i trenér Pavel Potužník. „Chtěl bych vyzdvihnout stopera Jedličku, který vzadu uhrál nulu a k tomu vstřelil dvě branky.“

Martin Jedlička posílá míč do branky Jičína.Martin Jedlička posílá míč do branky Jičína.Zdroj: Eva Šebová

Záchranářský duel pro Červený Kostelec

Jeden gól v první půli z kopačky kapitána Škody, pojistku pro červenokostelecké fotbalisty přidal v záchranářském boji proti Lázním Bělohradu až v 90. minutě z pokutového kopu Hlava – 2:0.

„Tři body jsme prostě museli urvat a cíl jsme splnili. Cesta to nebyla lehká, ale výhru jsme si zasloužili. Škoda neproměněných příležitostí, takhle to byly nervy až do poslední minuty,“ uvedl domácí kouč Petr Garček.