29. kolo: Slavia HK - Libčany 5:2

Fakta – branky: 32. z penalty, 56. a 63. Řezáč, 39. Mottl, 74. Lán – 27. Krejčík, 34. Mokrý. Rozhodčí: Paulus (KFS Liberec). ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 2:2. Slavia Hradec Králové: Lenihan – Polanský (66. Pulkrábek), Hloušek, Lán, Mottl – Havrda, Černý (86. Šolc), Linhart, Chobotský – Poláček, Řezáč (86. Mukařovský). Libčany: T. Finke – Peš, Jiřík (46. Strasser), Rompotl, Friedl – Krejčík, Šejvl, Havrda (80. Zatloukal), Blažej (46. R. Jelínek) – Mokrý, Hofman (76. Hubička).

Dobruška - Jičín 2:0

Fakta – branky: 19. Kořínek, 57. Huňák. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 5:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Dobruška: Pěnička – D. Eimann, Dědeček (J. Effenberk), Mikušík, Huňák – Majer (71. M. Eimann), Krahulec, M. Brožek (67. Šotola), Čopík – Kořínek, Zemek. Jičín: Puš – Urban, Jeník, Ulvr, Odvárko – Míka, Zezulka – Kocourek, Nálevka (61. Schlesinger), Halasz (46. Fejfar) – Holer.

Č. Kostelec - Třebeš 1:1, pen. 3:4

Fakta – branky: 54. Tipelt – 22. Ryšavý. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:1. Diváci: 205. Poločas: 0:1. Červený Kostelec: Středa – Kovačík, Bárta (55. Barták), Vejman, Hála – Veselňák, Petrů, Srkal, Kratěna (89. Mudroch) – Tipelt (67. Matějovic), Hundák. Třebeš: Heřman – Tesař, Kudrna, Hruška – Černý (75. Vlach), Štajer, Kincl (64. Kosyak), Krýkorka, Majer – Sobotka (71. Fischer), Ryšavý (85. Tomáš).

Hořice - Sobotka 6:2

Fakta – branky: 4.,5., 36., 75., 76. Pečenka, 43. Nečesaný. Rozhodčí: Junek. ŽK: 1:2. Diváci: 170. Poločas: 4:0. Hořice: Dufek – Neumann, Pour, D. Palm, P. Kuneš (81. Šeda) – Šedivý, Nečesaný (46. P. Palm), Rozsévač, Vávra – Pečenka, Kněžourek (79. Tomáš). Sobotka: Chrpa – Pištěk, Materna, Baster, Šotka – Sochor, (53. Král), Knobloch, Juriga, Pavlíček – Taneček, Kunst.

L. Bělohrad - Kostelec n. O. 0:1

Fakta – branka: 89. Ježek. Rozhodčí: Kánská. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Lázně Bělohrad: Šebesta – Kazda, Lánský (65. Horáček), Marek, Kracík – Hrnčíř, Malý, Kluz, Machát, Kulhánek – Odvárko. Kostelec nad Orlicí: Matoušek – Vodička (83. Ježek), Klapal, Šrámek – Kollár, Kadavý, Kvasnička (73. L. Plocek), Jedlička, M. Cvejn – D. Cvejn (90. M. Plocek), J. Cvejn.

Rychnov - Vrchlabí 3:0

Fakta – branky: 34. Počtýnský, 87. Zajíček, 90. Vavera. Rozhodčí: Kubec. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Rychnov nad Kněžnou: Holoubek – Pups, Kábrt, Bárnet, Brandejs – Mňuk (87. Bittner), Stieber, Pohl, Veselý – Zajíček (89. Zemánek), Počtýnský (90. Vavera). Vrchlabí: Švejdar – Kršík, Havel, Cink, Navrátil – Fink, Kout, Fišar, Hladík – Žďárský (37. Tomčík), Matěják.

Zápas Jaroměř – RMSK Cidlina Nový Bydžov (0:5) byl předehrán ve středu 5. června.

Utkání Chlumec nad Cidlinou – Vysoká nad Labem se hraje v úterý 11. června od 17.30 hodin.

30. kolo: Chlumec - N. Bydžov 2:2, pen. 3:2

Fakta – branky: 50. M. Kučera, 84. J. Labík – 59. Voldán, 88. Mejstřík. Rozhodčí: Škoda (Náchod). ŽK: 1:0. Diváci: 1147. Poločas: 0:0. Chlumec nad Cidlinou: Kukal – Novotný, Vopátek, Homoláč, Dušek – Jánský (61. Špás), J. Kučera (75. Heger), Staněk (90. Hubený), Kosař (88. Feichtinger) – M. Kučera (61. R. Chaloupka), J. Labík. Nový Bydžov: Strýhal (46. D. Průcha) – Vincour, Müller, P. Mokošín, Zich – Trejbal (83. Mejstřík), Ševčík, Jilemnický, T. Vaněk (60. Hlušička) – Voldán (69. Bekera), V. Mokošín (73. Pilný).
(Poznámka: Hráno před kamerami ČT.)

Fotbalová divize C: Přepeře - Horky nad Jizerou.