O poslední srpnové sobotě bylo na spoustě stadionů v Královéhradeckém kraji rozehráno čtvrté dějství oblastních soutěží. Votrok Krajský přebor měl na programu pouze jeden duel, ve kterém fotbalisté Libčan na domácím hřišti přehráli Jičín výsledkem 3:2. Zbylých sedm utkání se hraje v neděli a jedním ze šlágrů bude rozhodně souboj Jaroměře se Solnicí.

VÝHRA. Poslední domácí mač se Hradci vydařil, když porazil Zlín 2:0. Pojistku přidával odchovanec Daniel Horák.
Rada před cestou do Ďolíčku: Věřím, že se nám tam podaří zase něco urvat

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

I. A třída si aktuální kolo rozdělila hned do čtyř dnů. V sobotních zápasech se urodily dvě výhry domácích mužstev (Vysoká nad Labem, Nový Hradec Králové) a dva úspěchy hostů (Třebeš B, Nový Bydžov B). Hitem nedělního programu bude souboj Železnice s Kostelcem nad Orlicí. Utkání Stěžery - Miletín bylo odloženo na středu 30. srpna, kolo uzavře duel Kunčice - Slavia Hradec Králové B, který se odehraje až ve čtvrtek 28. září.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
Chlumecký gólman Jakub Brát v akci.
Brankář Brát poprvé v kariéře skóroval: Ani jsem nevěděl, jak se slavěj góly

Také v A skupině I. B třídy bylo jedno utkání odloženo. Ve čtvrtek 14. září se k dohrávce sejdou celky Vrchlabí B a Kosiček. V sobotu zaujala vysoká výhra Dolní Kalné na půdě Staré Paky (6:0), stejný počet branek padl v Kocbeřích, kde domácí nováček uzmul cenný bod v souboji s týmem Nepolis. Na čele tabulky je céčko Chlumce nad Cidlinou, které porazilo Stěžery 1:0 trefou Martina Hegera.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve skupině B postihla první bodová ztráta fotbalisty Předměřic nad Labem, kteří před vlastními fanoušky pouze remizovali 1:1 se Zdelovem. V tabulce se tak na lídra dotáhl Černilov. Brankami Hrubého se Svatoněm totiž na svém hřišti přehrál dosud neporaženou Malšovu Lhotu a s Předměřicemi má nyní shodný jak počet branek (10), tak i skóre (11:4). První porážku v sezoně zaznamenaly také Meziměstí a Velichovky. Posledně jmenovaný tým padl v Opočně, pro které to naopak byla první tříbodový výhra za posledních deset měsíců!


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...