Už to vypadalo, že Libčany první půlku soutěže projdou bez prohry. Jenže teď prohrály s Kostelcem n. O. 0:1. Výhru domácím vystřelil kanonýr Zajíček, když se prosadil už v 31. min., poté Kostelec vedení udržel až do konce. „Perfektní výkon našeho týmu, neskutečné nasazení a touha zvítězit,“ uvedl kostelecký funkcionář Miroslav Umlauf.

První poločas v Dobrušce, to bylo něco. Hořice se rychle ujaly tříbrankového vedení, když se dvakrát prosadil záložník Rozsévač a po půlhodině hry zvýšil Pečenka, který zaznamenal 9. gól sezony. V tu chvíli nikdo drama neočekával, jenže domácím se podařilo dát do poločasu dva góly a hned po změně stran vyrovnal Kořínek. Poté se brankostroj zasekl a gól už nepadl. Za stavu 3:3 následovaly penalty. V těch byly přesnější Hořice a odvezly si dva cenné body. „Myslím, že utkání určitě parametry KP mělo, padlo spoustu branek, snad aspoň tento fakt trochu vyrovnal nepřízeň počasí,“ řekl dobrušský kouč Miloš Killar.

Jasnou domácí výhru si připsala Třebeš, která porazila Chlumec 4:0. O výsledku rozhodl už v první půli Krykorka, jenž dal dvě branky. „Stále stejná písnička. Nehrajeme špatně, ale trefujeme tyče a ze soupeřových brankářů děláme hrdiny. Naopak nám tam spadne téměř vše. Nejsme v jednoduché situaci, přesto věřím, že to zvládneme,“ pravil zklamaný trenér Chlumce Martin Firbacher.

Druhou výhru v řadě brala Slavia. Nutno dodat, že proti silným sokům. Teď uspěla ve Vrchlabí 2:1. „Naši hráči si za výkon tři body zasloužili,“ zhodnotil spokojený vedoucí týmu Slavie Milan Krempa. Hradecký celek se pomalu posouvá do středu tabulky, nyní je jedenáctý. Vrchlabí si pohoršilo, je páté.