Krátce po Jiřičkově řádění přidal čtvrtý gól Tauchman a do té doby v tabulce poslední Dolní Kalná porazila Nemyčeves 4:0. „Jarda Jiřička měl za 72 minut pět tutovek, ve kterých selhal, a pak dá během pěti minut hattrick,“ kroutil hlavou Tomáš Navrátil, trenér Dolní Kalné. „Trenér Pospíchal měl pravdu, fotbal nemá logiku,“ usmíval se. Jeho tým se po výhře zásluhou lepšího skóre odlepil ze dna tabulky, kam poslal svého soupeře. „Vítězství nás udržuje ve hře,“ radoval se Navrátil. Díky Jiřičkovi.

Poražený týdne v Královéhradeckém kraji: Smiřice si nechaly utéct tři body i radost z výhry

Tohle je k vzteku. Fotbalisté Smiřic si v okresním derby s Předměřicemi nechali utéct tři body a také radost z opojného vítězství nad rivalem. Když v 73. minutě domácí Filip Korenčík zvyšoval na 2:0, asi žádný ze stovky přítomných diváků nečekal takový konec. Jenže. V 83. minutě snížil Luboš Ponikelský a dvě minuty před koncem utkání I. B třídy vyrovnal z penalty Pavel Paizker.A hostující Slavoj zvládl lépe i následný rozstřel a sebral bod navíc. „Zbytečně jsme zremizovali zápas, ve kterém jsme vedli o dva góly,“ hodnotil duel vedoucí smiřického týmu Karel Zemek.