Hlava sestřelil Chlumec

One man show. Tak by se dal charakterizovat výkon červenokosteleckého kanonýra Davida Hlavy proti Chlumci nad Cidlinou. Při výhře svého týmu 3:0 totiž zaznamenal hattrick.

„Musíme poděkovat našemu mladému brankářovi Pavlovi Středovi, v první i ve druhé půli vychytal velké šance hostí. Další poděkování patří elitnímu střelci Hlavovi, který dnes proměnil většinu svých šancí a dal hattrick,“ vysekl poklonu svým hráčům trenér Červeného Kostelce Petr Liška.

Libčany přemohly Nový Bydžov, výhru vystřelil Hubička

Šlágr se hrál v Novém Bydžově, kam zavítal první tým tabulky Libčany. Bylo vidět, že se utkávají týmy z čela tabulky. Nakonec diváci viděli jedinou branku, o kterou se postaral 14 minut před koncem hostující Hubička. Libčany tak protáhly šňůru výher na deset.

„S lídrem přeboru jsme odehráli naprosto vyrovnané utkání, bohužel rozhodla jedna kvalitně vyřešená situace. A o tom fotbal je. Libčany mají jednu šanci a mají kvalitu ji proměnit,“ řekl trenér Bydžova Petr Průcha.

Hořice ztratily výhru v derby v samém závěru, penalty ovládl Jičín

Okresní derby se hrálo v Jičíně. Rozjeté Hořice chtěly přidat třetí výhru v řadě. Nutno říci, že k ní měly velmi blízko, nakonec však Jičín dokázal vyrovnat pět minut před koncem na 1:1 a v penaltovém rozstřelu byl přesnější.

„Při pohledu na vyrovnanost spodní části tabulky, kam se především díváme, jsou pro nás vybojované dva body velmi důležité,“ uvedl hrající trenér Jičína Miroslav Jeník.

Vysoká přehrála trápící se Slavii

S přehledem dokázala Vysoká nad Labem doma porazit hradeckou Slavii 3:0. Hosté se propadli už na předposlední místo tabulky a zatím se jim nedaří.

„.Dokud nebudeme plnit vše, co si před utkáním řekneme, tak nemůžeme myslet na úspěch,“ řekl zklamaný trenér Slavie Josef Bouček.

Sobotka si v derby poradila s Bělohradem

Výhrou 4:2 v okresním derby nad Lázněmi Bělohrad si Sobotka připsala další důležité body do tabulky krajského přeboru. Už je jedenáctá!

Krajský přebor fotbalistů: Sobotka - Lázně Bělohrad.
Vrchlabí ve druhém poločase zabralo