Celou řadu překvapivých výsledků nabídl sobotní program krajských soutěží na Královéhradecku. V přeboru nebyl daleko bodové ztrátě lídr tabulky z Police nad Metují, který až v závěrečných minutách otáčel stav na horké půdě v Libčanech.

To naopak Náchod sjel z vítězné vlny domácí remízou s chlumeckou rezervou a v dolních patrech tabulky o sobě dal vědět tým Jičína, který vyhrál nad Červeným Kostelcem a minimálně do nedělního podvečera opustil poslední příčku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

V I. A třídě se hrálo v sobotu hned sedm zápasů. Nezaváhal vedoucí celek z Vysoké nad Labem, který si proti na jaře slabému Miletínu otevřel střelnici (8:1). V tabulce druhou Železnici, jež svůj part sehraje až v neděli, jistě mohly znervóznit výhry nejbližších pronásledovatelé z Nového Hradce Králové a Kostelce nad Orlicí.

Za zmínku jistě stojí také výhra Roudnice v derby na půdě Kunčic a teprve druhé sezonní vítězství fotbalistů Nového Města nad Metují, kteří přehráli soupeře ze Stěžer.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

A další překvapení, tentokrát na poli I. B třídy. Lídr A skupiny zajížděl ve 22. kole na hřiště Sobotky a už před týdnem Deník predikoval, že v derby to s devátým týmem tabulky nebude mít jednoduché. Stalo se. Atraktivní partii za stavu 3:3 rozhodl svým třetím gólem v zápase Tomáš Klečal.

Před týdnem oživili minimální naděje na záchranu fotbalisté Jiskry Kocbeře, přístup hráčů k dalšímu utkání na hřišti Chlumce nad Cidlinou C však naznačil, že výhra nad vrchlabskou rezervou byla jen tichým jarním výkřikem z potápějící se bárky. Důvod? Tým k zápasu vyrazil pouze s osmi hráči v poli a brankářem! Na každého jednotlivce tak vyšla jedna inkasovaná branka (9:0).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ještě vyšším rozdílem prohráli v B skupině hráči Teplic nad Metují v Předměřicích nad Labem. Při vítězství 11:0 se nejprve blýskl hattrickem Jan Hejcman v závěrečných osmnácti minutách vsítil čtyři branky střídající Martin Jonáš.

Do čela tabulky se před nedělním programem vrátili hráči Velichovek, kteří vydřeli tři body na hřišti Českého Meziříčí.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...