Do Dobrušky přijeli fotbalisté Libčan jako velcí favorité. Jenže svoji roli nepotvrdili, když tam prohráli 0:2. Domácí zaznamenali oba góly z pokutových kopů, jež proměnil Týfa. Tu první zaznamenal v 34. minutě, druhou potom trefil v samotném závěru, čímž potvrdil vítězství Dobrušky.

„Asi náš nejlepší výkon podzimu, který bohužel neviděli diváci. Doufám, že opatření pana Prymuly nebudou delší, jinak by muselo dojít k úpravě metodiky,“ uvedl trenér domácího celku Petr Jánský.

Vedoucí Police na hřišti posledního Rychnova nezaváhala

Souboj týmů z opačných pólů tabulky překvapení nenabídl. První Police dokázala na hřišti trápícího se Rychnova vyhrát 2:0. Tým z Náchodska šel do vedení už v 6. minutě, kdy skóre otevřel Ansuma.

Fotbal, ilustrační foto
Dobruška doma vyzrála na favorita

Pojistku přidal až v nastaveném čase kanonýr Matějka, který se v letošní sezoně trefil už po osmé. „Jsem rád, že výsledkově se utkání povedlo, poněvadž již několikrát jsme se přesvědčili, jak může být zavádějící postavení mužstev v tabulce,“ hodnotil za hostující tým Karel Klimeš.

Vrchlabí doma rozneslo Hořice

Vysokou výhrou 7:0 skončilo utkání mezi domácím Vrchlabím a hosty z Hořic. Horalové o své výhře rozhodli už do poločasu, když v první půli nasázeli soupeři čtyři branky. Hattrickem se v utkání blýskl Tauchman. „Zápas se nám opravdu povedl. Byli jsme herně lepší a dařilo se nám zakončovat šance, které jsme si vytvořili,“ řekl vedoucí mužstva Vrchlabí Roman Fictum.

Slavii se daří, tentokrát loupila v Kostelci

Přesvědčivou výhru 4:1 si připsali fotbalisté hradecké Slavie, kteří vyhráli v Kostelci nad Orlicí. Dvěma góly pomohl k výhře Řezáč. „I když to nebylo optimální, tak jsme dovedli utkání do vítězného konce. Pro domácí je s ohledem na předvedenou hru výsledek krutý,“ řekl trenér Slavie Josef Bouček.