Jičín - Rychnov 3:2

Fakta – branky: 22. Ulvr z pen., 45. Matějka, 55. Nálevka – 47. Jedlinský, 75. Brandejs. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 0:4. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Jičín: Strýhal – Florian, Řeháček, Ulvr, Krykorka, Nálevka, Zezulka, Buchvald, Vladeka (80. Sajdl) – Matějka (90. Dahsan), Kanaval (89. Halász). Rychnov nad Kněžnou: Junek – Zimmer (58. Diblík), Kábrt, Brandejs, Bárnet – Švarc, Bastos, Pohl, Stieber – Počtýnský, Jedlinský.

Libčany - Vrchlabí 7:2

Fakta – branky: 67., 72. a 76. Krejčík, 23. L. Kraják, 62. O. Kraják, 64. Blažej, 85. Havrda – 7. Žďárský, 16. Z. Tauchman. Rozhodčí: Škoda (Náchod). ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Libčany: M. Tošovský – D. Hůlka, Šejvl, Mařas, Libřický (83. Voda) – Krejčík (81. R. Kuneš), F. Havrda, L. Kraják, O. Kraják – Mokrý (59. Blažej), Hofman (78. M. Hák). Vrchlabí: Švejdar – Hanuš, Hájek (65. Cink), Žďárský (81. P. Hladík), Kout – Blažej, Z. Tauchman, P. Kraus, Fišar – Kučera (67. Zdržálek), T. Navrátil.

Vysoká - Kostelec n. O. 1:1, pen. 4:2

Fakta – branky: 90. (+1) Prorok – 25. Jedlička. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 0:4. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Vysoká: Pavliš – Duben, Ptáček, Jelínek, Kafka – Homolka, Prorok, Haken, Podlipný – Bělka, Hašek. Kostelec: Matoušek – Vodička, Kaplan, Klapal, Šrámek – M. Cvejn (46. M. Plocek), Kvasnička, Jedlička, L. Plocek (84. Ježek) – Říha, D. Cvejn (60. Semeljak).

Slavia HK - Krat./Olympia 0:3

Fakta – branky: 60. Přibyl, 69. Neradílek, 80. Kváš. Rozhodčí: Vítek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Slavia: Mašek – M. Václavíček, Černý, Hloušek, Špaček – Brázda (79. Voženílek), Lán, J. Linhart (85. Franc), Pulkrábek (75. Veselý) – Řezáč (85. Poláček), Havrda (65. Chobotský). Kratonohy/Olympia HK: P. Linhart – Přibyl, Klapka (46. Semelka), Novotný, Studýnka – Kabeláč, Mates, Votrubec (87. Košata), Pohořálek (68. Kváš) – Slavík (73. Kocourek), Kuťák (55. Neradílek).

N. Bydžov - Dobruška 7:1

Fakta – branky: 22., 55. a 80. Holec, 5. Jilemnický, 12. Trejbal, 45. Ševčík, 85. Hlušička – 81. Čopík. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 2:1. Diváci: 75. Poločas: 4:0. N. Bydžov: Lehký – Jilemnický, V. Mokošín (26. Ševčík), Müller (60. Bekera), Novák – Trejbal, Voldán (68. Voňka), T. Vaněk, Hlušička – Holec, Blažek. Dobruška: Pěnička – D. Eimann, Bohuňovský, Malý, M. Eimann – Zemek (78. Brožek), Týfa (46. Bano), Krahulec, Majer – Kořínek, Čopík.

Třebeš - Č. Kostelec 4:1

Fakta – branky: 33. a 84. Ryšavý, 8. z pen. Drapák, 17. Štajer – 86. Čáp. Rozhodčí: Matula. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Třebeš: Heřman – Tesař (75. Téra), Michal, Hruška, Kudrna (67. Neugebauer) – Kincl, Krykorka, Štajer, Kosyak (64. Franta) – Ryšavý, Drapák (69. Školník). Červený Kostelec: Středa – Tipelt, Bárta, Hála, Kratěna (61. Barták) – Matějovic (59. Dostál), Srkal, Petrů, Hundák – Prokop, Čáp.

Hořice - Police n. M. 1:1, pen. 3:1

Fakta – branky: 65. Pečenka (pen.) – 44. Kudláček. Rozhodčí: Bačo. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Hořice: Krejčí – P. Kuneš, Melaga, D. Palm, Pour – P. Palm (69. Šlambera), Vávra (46. Kněžourek), Rozsévač, J. Kuneš – Vysuček (63. Šedivý), Pečenka. Police: Vacho – Rieger, Růžička, Jandík, Tošovský (66. Melichar) – Kudláček, Havrda, Franc, Klapkovský – Mucha (55. Awuku), Matějka.

Černilov - Chlumec B 0:2

Fakta – branky: 6. R. Doležal, 85. J. Kučera. Rozhodčí: J. Franěk. ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Černilov: Šebesta – Daněk, Hušek, V. Hrubý, Schwarzer – Šmied, Matušek, Štěnička, Svatoň, J. Hrubý (65. Charous) – Markovič (46. Roubal). Chlumec B: Kukal – Prouza, Vopátek (46. Kycelt), Homoláč, Žahourek – Pilař – Novotný, R. Doležal, J. Kučera, Veselský (83. Jánský) – Hartman (65. M. Kučera).

Trutnovský Vojtěch Valášek (vlevo) zaznamenal třetí gól ve třetím utkání po sobě.