Votroci v prvním utkání skupiny A remizovalis Táborskem 1:1, ale jak už dopředu předeslal trenér Zdenko Frťala,v zimní soutěži budou dostávat šanci mladí hráči.

Jedním z nich byl i Jan Mahr z B týmu, jenž nastoupil k utkání po delší době. Kvůli pandemii koronaviru rezerva žádné zápasy nehrála.

„Musím říct, že jsem nezačal dobře. V první čtvrthodině jsem měl hodně ztrát. Nechci se vymlouvat, ale myslím si, že to hodně bylo tím, že jsme dlouho nehráli. Dostat se do zápasového tempa bylo těžké. Pak jsem se trochu zvedl, zklidnil jsem se a chyb jsem dělal méně,“ upřímně hodnotil na klubovém webu svůj výkon dvacetiletý krajní obránce či záložník. V pauze pracoval na fyzičce.

„Když byla přerušená ČFL, měli jsme hodně individuálních plánů, dost běhání a posilování. Myslím, že jsem se překonával. Chodil jsem běhat každý den, fyzicky se cítím dobře,“ uvedl Mahr, jenž s áčkem absolvuje už třetí přípravu. „Myslím si, že za tu dobu jsem se herně posunul. Snažil jsem se pracovat na věcech, které mi trenéři pořád připomínali. Uvidíme, na co to bude stačit,“ řekl Jan Mahr, který se snaží uchytit v prvním týmu.

Možnost ukázat se bude mít dnes, kdy Votroci nastoupí proti Spartě B. „Doufám, že znovu dostanu šanci. A trenérovi důvěru vrátím lepším výkonem,“ přeje si Mahr.