Dvůr Králové - Horky 5:0

Pět branek a jedna hezčí než druhá. Dvorským fotbalistům po dlouhé době vyšel první zápas sezony a krutým debaklem to odnesl soupeř ze středních Čech. Hned čtyři góly zaznamenali odchovanci domácího klubu.

Fakta – branky: 7. Picha, 25. O. Vaníček, 27. Rejl, 50. a 64. Vitebský. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 3:2. Diváci: 300. Poločas: 3:0. Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček – Picha, Karal (79. Macháček), Rejl, Tomeš – Václavek – Friedl (84. J. Dvořák), O. Vaníček, Fejk, Knespl (72. Hruška) – Vitebský (77. O. Ujec).

Náchod - K. Hora 4:1

Výborný vstup do nové sezony se povedl Náchodu, který doma jasně přehrál Kutnou Horu. První dvě branky v zápase navíc zaznamenaly nové posily Pražák a Petřík.

Fakta – branky: 7. Pražák, 34. Petřík, 45. Simon, 74. Hlava – 20. Wolf. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 0:0. Diváci: 195. Poločas: 3:1. Náchod: Baláž – Moravec (11. D. Nejman), Kadavý, Kabeláč, Podolník (76. Fenz) – Simon (46. Jahoda), Hlava, Brich, Petřík (58. J. Nejman) – Pražák (67. Pavlíček), Malý.

Hlinsko - Čáslav 5:1

Lepší start v divizi si Hlinsko ani představit nemohlo. Návrat po dvanáctileté pauze vyšel na výbornou. Domácí před skvělou návštěvou srazili soupeře z Čáslavi již v první půli třemi brankami, svůj náskok následně již jen hájili.

Fakta – branky: 9. Křivka, 24. a 68. Klika, 32. Werner, 87. Hlouš – 60. Kořínek. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 0:3. Diváci: 540. Poločas: 3:0. Hlinsko: Jech – Vukliševič, Zub, Křivka (86. Kyncl), Nevole – Moustafa (80. Tulach), Volf, Cach (46. Portyš), Vašek – Werner (73. Hlouš), Klika (84. Solnička).

Libiš - Letohrad 1:2

Fotbalisté Letohradu v souboji nováčků divize C uspěli na hřišti Libiše. Svůj první gól v novém působišti oslavil Zbudil, který poslal hosty do vedení. Po hodině hry si domácí dali „vlastenec“ a v závěru jen korigovali.

Fakta – branky: 90. Přibyl – 25. Zbudil, 66. vlastní (Macháček). Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 3:3. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Letohrad: Martinovský – P. Štěpán (90. Hiller), Kundrt, Kail, Strasser – Lorenc (80. Krejčí), Ráliš, J. Štěpán, Zbudil (88. Smíšek), Filip (77. Šponar) – Trnka (70. Kabourek).

Benátky n. J. - Trutnov 1:0

Trutnovští fotbalisté na půdě favorita neodehráli vůbec špatnou partii, o bodový zisk ale přišli v nastaveném čase druhého poločasu, kdy pokutový kop proměnil Šimeček. Už v první půli nastřelil (jen) tyč hostující Zezula.

Fakta – branky: 90. (+3) Šimeček. Rozhodčí: Trska. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Trutnov: Šťastný – Turner, Makovský, Zieris, Mařas – Valášek (17. J. Tobiáš, 89. Kalhous), Brejcha (69. Kejzlar), Holubec, M. Knap, Zezula – Tomčík (81. V. Dvořák).

Poříčany - Vysoké Mýto 2:6

Vysokého vítězství docílili hráči Mýta především díky podařenému druhému poločasu. Klíčovým momentem byly dvě branky během dvou minut.

Fakta – branky: 21. Šmidrkal z pen., 80. Touš – 10. a 30. z pen. Tlapák, 57. Dvořák, 59. Zavřel, 87. Hrubý, 90. Benda. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 3:3. Diváci: 240. Poločas: 1:2. Vysoké Mýto: Černík – Fišer (77. Trnka), Dvořák, Kouřil, Hock – Mokrejš (62. Novák), Rezek (66. Benda), Valášek, Zavřel – Tlapák (67. Tomášek), Hrubý.

Další výsledky: Velké Hamry – Kolín 1:1, pen. 2:4, Ostrá – Nymburk 0:1.