Vysoké Mýto - Dvůr Králové 1:2

Duel tradičních soupeřů rozhodli hosté v první půli, kdy se trefili Fejk a Hruška. Domácí brzy po pauze snížili Tomáškem, vyrovnat už ale nestihli.

Fakta – branky: 47. Tomášek – 9. Fejk, 27. Hruška. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:1. Diváci: 185. Poločas: 0:2. Vysoké Mýto: Krátký – Fišer, Jan Dvořák, Valášek, Hock – Mokrejš (72. Wimmer), Žák (78. Tlapák), Rezek (83. V. Štěpán), Tomášek, D. Novák (65. Kouřil) – Hrubý. Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Kruliš, Karal, Tomeš – Václavek – Hruška (87. Macháček), O. Vaníček, Fejk (78. Tauchman), Knespl (90. Josef Dvořák) –O. Ujec (65. Vitebský).

Pardubice B - Benátky 2:0

Po prohře s prvním Mšenem rezerva jen vítězí. Připsala si již pátou výhru za tři body v řadě. V obou poločasech skórovala jednou.

Fakta – branky: 19. Zukal, 77. Zelenka. Rozhodčí: Gunitš. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Pardubice B: Šmíd – Rambousek, Kopřiva, Zukal, Březina (56. Zelenka) – Novotný (58. Bureš), Kudrna (79. Spěvák), Jiroutek, Sokol – Huf, Šafařík (82. Suchochleb).

Náchod - Turnov 2:4

Fotbalisté Náchoda předvedli na domácím hřišti hanebný výkon.

Fakta – branky: 89. Malý, 90. Jahoda – 45. Tvrdý, 48. Nulíček, 55. Havel, 74. Syrovátka. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 1:4. Diváci: 145. Poločas: 0:1. Náchod: Hladík – Moravec, Podolník, Kadavý, Král (46. Fenz) – Simon (59. Jahoda), Donát (46. J. Nejman), Brich, Týfa (78. Zbudil) – Rojšl (59. Pavlíček), Malý.

Trutnov - Čáslav 0:0, pen. 8:7

Tak jako na podzim skončilo měření sil těchto soupeřů smírem a i tentokrát brali bonusový bod domácí. Trutnov na tříbodový zisk čeká od 16. března!

Fakta – rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:1. Diváci: 105. MFK Trutnov: Šťastný – O. Tobiáš, Macek, Makovský, Mařas (88. Handlíř) – J. Matějka, Zieris, P. Holubec, Knap (75. V. Dvořák) – M. Kejzlar, Valášek (71. Štěpánek).

Další výsledky: Mšeno – Horky nad Jizerou 5:1, Přepeře – Kolín 1:0, Český Brod – Velké Hamry 3:2.

15. Turnov 24 4 1 3 16 22:62 17

(Poznámka: Tým Olympia Hradec Králové–Kratonohy odstoupil ze soutěže. Jeho výsledky byly anulovány.)