Vyšlápněte si společně na Stezku v oblacích a podívejte se na masiv Králického Sněžníku a blízké Jeseníky jako na dlani. Nechte se vyvézt lanovkou nahoru, vyrazte s dětmi prozkoumat Stamichmanovu štolu a sjeďte zpátky do údolí na Mamutí horské dráze – největší bobové dráze svého druhu v Česku.

Zpestřete si krásný letní den díky piknikové stezce, na níž najdete pět zastavení s pohádkou. Děti ocení Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, Pískový svět a Dětský park Amálka, kde dohlíží Obří mamut, kterému letos do rajónu přibyla Mamutíkova louže. Zabaví každého malého vodomila a ochladí v parném létě. A komu se večer ještě nebudou plést nohy únavou, může přijít každý pátek na Mamutíkovo noční dobrodružství. Při něm se parky promění v místo plné her, soutěží a pohádkových bytostí. 

Nová výstava Režisér Antonín Moskalyk známý a neznámý.
Herci při nové výstavě režiséra Moskalyka vzpomínali také na Libuši Šafránkovou

Ani pro dospělé není na Dolní Moravě nouze o program. Nově si můžete projet Trail Park s 11 kilometry adrenalinu. Již za svou krátkou dobu existence si tři profesionálně připravené trasy získaly obdiv bikerů vyhledávajících tento typ pohybu. Kolo si na Dolní Moravě můžete i půjčit. Vyzkoušet můžete také horskou koloběžku nebo se jednoduše projděte po horských kopcích pěšky.

Dagmar Kutilová, Dolní Morava