Ve středu 30. srpna 2023 se v 8.15 sejdeme na autobusovém nádraží, abychom se vydali do Hradce Králové. Přidat se k nám můžete až v Hradci, a to v 9.15 na Terminálu. V Muzeu východních Čech připravila ZOO Dvůr Králové nad Labem výstavu Doteky Afriky.

V Lapidáriu si prohlédnete spoustu lebek a srstí zvířat, které v Africe žijí, ale i další exponáty. Koukavci si budou moci prohlédnout výstavu fotek a všichni si užijeme i zajímavé hodinové povídání fotografa, který pořídil své fotky přímo v Africe.

Ilustrační foto
Spolek Doteky naděje: Přijměte pozvání na kurz trénování paměti

Dojdeme si na oběd a nebude chybět ani posezení v jedné cukrárně u kávy a zmrzliny. Pokud nám to počasí dovolí, projdeme se jedním z místních parků a potom se už opět linkovým autobusem vydáme zpět domů.

Vstupné činí pro osoby starší 65 let 30 korun, držitelé ZPT a ZTP/P mají vstupné stejné, jejich průvodci jdou zdarma. Pokud se k nám chcete přidat, ozvěte se prosím nejpozději do úterý 22. 8. 2023 na uvedené kontakty: e-mail renata.dobruska@seznam.cz, doteky-nadeje@seznam.cz, mobil 732 262 600, tel. 494 622 953.