Pro veřejnost provedli úspěšnou degustaci ovoce, ukázku aranžování květin a praktické zimní ošetření – řez ovocných stromků. Pro své členy pak posezení s dříve narozenými, oslavu MDŽ a připravují zájezd do divadla. Také nezapomínají na spolupráci se školami. V měsíci únoru v ZŠ v Častolovicích vyhlásili soutěž v kreslení a malování, v měsíci březnu pomohli Představenstvu ÚS ČZS Rychnov nad Kněžnou uspořádat pro žáky základních a středních škol okresní kolo ve floristice.

Jedna z nejnavštěvovanějších a dnes již tradiční je akce Harmonikáři. Účinkující hudebníci zahráním známých a veselých písniček vždy ukazovali nejen svoji šikovnost a dovednost, ale pobavili všechny přítomné. Ne jinak tomu bude i v letošním roce. Hrát se budou písničky jak v lidovém tónu, tak vzpomínkové.

Akce s názvem Posezení s harmonikou se uskuteční 13. dubna 2024 v sále pohostinství v Česticích. Stolová úprava celého sálu, se zahrádkářskou výzdobou přispěje nejen k dobré atmosféře, ale dokáže i zapomenout na některé problémy a těžkosti. Připraveno je i občerstvení, které může být podáváno v průběhu celého programu. Zváni jsou jak dříve narození, tak všichni, kteří si chtějí zazpívat a pobavit.