Měníme naše dlouho plánované akce a setkání, abychom ochránili své zdraví, je pro nás nejlepší zůstávat doma a trpělivě čekat, až se vše začne vracet do normálních kolejí. Každému z nás se život změnil a i ten můj čtyřnohý průvodce mě nosí postroje a bílou hůl a chtěl by si už zase užívat dopoledne s dětmi, někde ve školách, nebo na jiných setkáních, ale i my jsme museli náš domluvený program zrušit, ale moc se těšíme, až s Xantem budeme zase ráno běžet na autobus a bude na nás čekat další cestování na bezva setkání s vámi.

Zdraví, to je něco, co moc neřešíme, pokud je s ním vše v pořádku a bát se o něj začneme až ve chvílích, kdy nám ho může cokoliv ohrozit. Klidné spaní nám teď ruší i nejistota, obavy a mnozí se musí vypořádat se spoustou starostí, které tato doba přináší, ale my to určitě zvládneme a za nějaký čas si znovu začneme všichni užívat ty docela obyčejné věci, které nám umí rozsvítit každý nový den. Až si při setkáních budeme docela obyčejně moci podat ruku, nebo užít si objetí, když potkáme blízkého člověka a káva nám zase začne chutnat nějak víc, když si u ní posedíme s přáteli. Prostě vrátí se nám život s docela normálními radostmi, ale i starostmi.

Dnes vám těmito řádky chceme popřát pevné zdraví, ať máte stále pozitivní myšlenky a nezmizí vám úsměv z vašich tváří, které si teď musíme schovávat pod roušku. Ať na vás každý den čeká třeba jen maloučká radost, která vám připomene, že život stojí za trochu trpělivosti. Přejeme vám všem, ať je vaše víra a naděje stvrzena pevnou pečetí, jakým je opravdová láska a laskavost.

Autorka: Renata Moravcová s Xantem, Dobruška