Romeo a Julie, Jing a Jang, Eufrat a Tigris a také Česko a Chorvatsko… To jsou dvojice, které k sobě neodmyslitelně patří. Ta poslední nás zajímá nejvíce. Chorvatsko je totiž každoročně nejoblíbenější dovolenkovou destinací Čechů a jezdí nás tam bezmála 10 procent. Pro zbylých 90 procent z vás je tu Potštejnsko pivo… v Potštejně v Pivovaru Clock.

Kdo by nechtěl zažít pravou Dalmácii uprostřed Česka?
Odpočívat pod slunečníkem na lehátku, poslouchat šumění moře a cikád a pít osvěžující mix lehkého pale ale s bezinkovou limonádou v perfektně vyváženém poměru. Přesně to je Potštejnsko pivo Bazga. Dokonalé osvěžení v parném létu!

Karanténa dobrušské gymnázium nezastavila.
Karanténa dobrušské gymnázium ani na chvíli nezastavila

V pátek 18. června v 16 hodin se na dalmácké pláži u naší Pivnice Clock rozevřou slunečníky Potštejnska! Nebudou chybět plážová lehátka, rybářská loď ani záchranný kruh.
Po celé léto až do konce srpna si pak budete moct vychutnávat Bazgu každý den.

Součástí pátečního slavnostního večera bude nogometna utakmica mezi národními mančafty České republiky a Chorvatska. Přenos fotbalového utkání z UEFA EURO 2020 začíná v 18:00 a budeme ho promítat uvnitř Pivnice.

Soutěž!
Po celé léto (červenec a srpen) nám na Facebooku nebo Instagramu posílejte vaše fotky s Potštejnskem. Fantazii se meze nekladou, máte volnou spoušť. Buďte originální, vtipní. Důležité je, aby na fotce bylo Potštejnsko. Ať už pláž v Potštejně, sklenice s pivem anebo některé z vyladěných triček. Odborná porota pak 31. srpna vybere 3 nejlepší fotky a výherci obdrží poukazy na útratu v naší Pivnici.

Za Pivnici Clock Jiří Kubíček