Když se tým LABETY z Čermné nad Orlicí přihlásil na toto prestižní mistrovství, málokdo si kladl velké naděje. O to víc překvapivý byl výsledek, když se tým ukázal být nejen silným soupeřem, ale také srovnatelným šampionem ve své kategorii. Skvěle naaranžované choreografie, na poslední chvíli dotažená synchronizace a radost z vystoupení byly jen některými z klíčových prvků, které přispěly k jejich triumfu.

„Jsme naprosto ohromeni tím, co jsme dokázali. Byl to turbulentní tréninkový proces s mnoha zvraty, ale naše vášeň a oddanost nám pomohly dosáhnout tohoto úžasného cíle,“ sdělila s dojetím trenérka týmu LABETY, Lenka Malíková. „Nikdy nezapomeneme na podporu našich rodin, starosty obce, pana senátora Grulicha, ostatních trenérů a celé naší komunity, která nám dodávala sílu i v nejtěžších chvílích.“

Čermná nad Orlicí zvedla svůj malý mažoretkový svět na nohy a dokázala, že skutečně velké věci mohou vyrůst z malých míst. Dnes mají doma mistryně světa.

Střípky Olešnice - Mistři světa.
FOTO: Mažoretky z Olešnice přivezly zlato a bronz z Mistrovství světa

Takže se zpět podívejme na tyto úžasné momenty – na ten okamžik, kdy se zvítězilo nad pochybnostmi a kdy se srdce malé obce stalo velkým symbolem vítězství. Mistryně světa z Čermné nad Orlicí ukázaly, že s vášní a odhodláním není nic nemožné.

A pokud se podaří sehnat peníze na příští Mistrovství světa, bude tým LABETY právem reprezentovat na šampionátu ve Francii.

Děkujeme, LABETY. JSTE NEJLEPŠÍ!!

Tento triumf je připomínkou toho, že nezáleží na velikosti či původu. Když se spojí srdce, vášeň pro chuť pracovat s dětmi a mladými děvčaty, může se stát nemožné skutečností. Jsme pyšní, že náš malý koutek světa může být zdrojem takové inspirace pro ostatní.

Děkujeme všem, co nás podpořili, patří k nim: Královéhradecký kraj, Obec Čermná nad Orlicí, město Borohrádek, Pavliš a Hartmann, spol.s.r.o., Kamil Kocman Rychnov nad Kněžnou, Swietelský stavební s.r.o., ALLC s.r.o. Česká Skalice., senátor Jan Grulich