Dvoudenní soutěž v bouřlivé divácké atmosféře a velkém horku byla pro děvčata velmi fyzicky i psychicky náročná. Marlenky jsou ale holky do nepohody, a tak je neskolilo ani vedro, ani zranění, ani nemoci a skutečně ve všech velkých formacích bojovaly a vybojovaly tituly – tituly Mistryně a Vicemistryně ČR asociace CMA.

Marlen II kadetky – dvojnásobné Mistryně ČR 2022 v pódiové skladbě a pochodovém defilé, pod vedením trenérek Denisy Kalouskové, Nikoly Kijonkovéa Martiny Kalouskové.

Marlen III juniorky – dvojnásobné 1. vicemistryně ČR 2022 v pódiové skladběa pochodovém defilé, pod vedením trenérek Karolíny Páralové a Lucie Šrámové.

Marlen I děti – 2. vicemistryně ČR 2022 v pódiové skladbě pod vedením trenérek Jessicy Röszlerové, Jany Röszlerové a Natálie Šrámové.

Marlen IV seniorky – 2. vicemistryně ČR 2022 v pódiové skladbě pod vedením trenérek Terezy Slezákové a Denisy Kalouskové.

Fa(j)n klub Marlen – Mistryně ČR 2022 v kategorii Happy team.

Duo seniorky Adéla Mrázová a Veronika Michajlowa – 2. vicemistryně ČR 2022.

Miniformace seniorek (Adéla Mrázová, Veronika Michajlowa, Nikola Kijonková, Nikola Kučerová, Ela Janáčková, Hana Hovorková) – 2. vicemistryně ČR 2022.

Poprvé v historii kosteleckých mažoretek si všechny skupiny odvezly z Mistrovství republiky medaili!

Skvělá odměna za celoroční náročnou fyzickou práci děvčat, za jejich poctivost v trénincích,za jejich vzájemnou soudržnost a kamarádství. Skvělá odměna pro trenérky za jejich trpělivost, kreativitu, nápady, umění „naučit“ a ochotu věnovat spoustu svého času dětem. Skvělá odměna rodičům za jejich podporu, čas a pochopení pro koníčka svých dcer.

MK