Město Borohrádek, jako pořadatel, tak po kulturním půstu uplynulého jara a vlastně i léta, přistoupilo k rozhodnutí uspořádat, na fotbalovém hřišti venkovní, taneční a poslechovou akci, kterou si lidé přijdou užít. V tomto duchu byla postavena i dramaturgie a výběr kapel.

Ve zhruba osmihodinovém hudebním bloku vystoupili THE ANGELS - classic rock Jaroměř, NuBa - alternative rock Chleny, DIVOKEJ BILL revival z Náchoda a Revival Lucie Morava z Frýdku – Místku. Svůj prostor při přestavbách podia dostaly i mažoretky LILLYANE z. s. Borohrádek. O chutné občerstvení se postarala restaurace Sport a paní Čermáková.

Ohlasy těch, co tuto jedinečnou příležitost využili, svědčí o všeobecné spokojenosti a na relativně chmurnou předpověď na tento den nám déšť skropil parket až na poslední kapelu, což většinu tanečníků nikterak nezaskočilo a tančily až do poslední noty.

Poděkování tak patří Městu Borohrádek, zaměstnancům města a technických služeb, všem, kdo se podílel na přípravě a hladkém průběhu celého dne, a v neposlední řadě přítomným posluchačům a divákům, kteří přišli akci podpořit a vytvořili skvělou atmosféru.

Autor:Zdeněk Cablk. Foto: Martin Tobiška