Kromě skupiny pořadatelů a pomocníků se sešlo sedmnáct závodníků ve třech kategoriích, každá kategorie startovala hromadně. 

Pan starosta zahájil závody povzbudivým slovem a už to frčelo. Nejprve vyrazily na trať děti, po jejich dojezdu současně ženy a muži. 

Výsledky – děti: 1. místo Kamila Vítková,  2. Justýna Matysková,  3. Mikuláš Týle. Cenu dostala také Stázinka Saturková jako nejmladší, startovala v necelých pěti letech. Tato se zúčastnila závodu také loni. 

Kategorie - ženy: 1. Stáza Přikrylová,  2. Monika Březinová,  3. Hana Tylšová,  4. Nikola Březinová. Kategorie - muži:  1. Aleš Ditrt,  2. Šimon Majtan,  3. David Majtan, 4. Milan Holeček.

 Pokud se v některém jménu objevila chyba, omlouvám se. Některá jména mají více psaných variant. Každý závodník obdržel pamětní keramickou medaili a drobný mls. Umístivší se závodníci se mohli těšit z hodnotných cen.

Ceny zajistili hasiči, Obec Bartošovice a Chráněné dílny Kopeček. Byly i finanční příspěvky od návštěvníků. 

K dispozici bylo i pestré občerstvení, děti si užívaly čas s koníky a poníky, některé se svezly na sněžném skútru.  A přišel i Rampušák, duch Orlických hor.

Petr Zámečník - Bartošovice v Orlických horách