Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 se ve velkém sále Společenského centra v Dobrušce opět rozzáří Barevná tma. Do našeho města se sjedou děti z celého našeho kraje, aby vám všem, kteří přijmete naše pozvání, svým vystoupením vykouzlily úsměv na vašich tvářích a ten tak potřebný pocit radosti ve vašich srdcích.

Od 17 hodin se budou na pódiu střídat děti s různým zdravotním handicapem, ale i děti zdravé. Pilně nacvičovaly svá vystoupení a už se těší na velký potlesk, kterým jim rozzáříte očka i jejich srdíčka. Svoji účast přislíbil hejtman našeho kraje Martin Červíček, ale i náměstkyně hejtmana Martina Berdychová a další vzácní hosté. Celým programem vás bude provázet Olda Tamáš - ředitel Východočeské televize V1.

Na stezce děti potkávaly podivné a hrůzu nahánějící tvory.
Už potřetí se otevřela brána do borohrádeckého Strašidelného lesa

Vstupné je dobrovolné a na každého z vás bude čekat při vstupu malý dárek. Vstupenky si můžete vyzvednout od 20. listopadu 2023 v Informačním centru v Dobrušce nebo si je domluvit na telefonním kontaktu: 732 262 600.

Michal Petrů a Renata Moravcová tančí na Barevné tmě v Dobrušce.
Nevidomá tanečnice: "Když mně Michal podal ruku, ničeho jsem se nebála"

Těšíme se na vás všechny, kteří přijmete naše pozvání a společně se všemi dětmi rozsvítíte barvičky letošní Barevné tmy.