Poláčkovo léto se odehrává v historicky atraktivních památkových objektech Rychnova nad Kněžnou a okolí a díky němu návštěvníci každoročně uvidí to nejatraktivnější, co bylo nastudováno špičkovými domácími divadelními a hudebními soubory.

Poláčkovo léto je multižánrovým festivalem, na své si přijdou milovníci operet, komedií, muzikálů či dramatických děl. Totéž se dá říci i o nabídce koncertů, kdy se pořadatelé snaží představit různé hudební žánry.

Letošní 27. ročník se uskuteční od 25. června do 2. července. Zahájení předprodeje vstupenek 6. června v 8 hodin. Možnosti nákupu vstupenek: online, v síti Sazka Ticket, v Městském informačním centru Rychnov nad Kněžnou.

Slavnostního zahájení se ujme brněnské divadlo s představení Osmyčky v Zámecké jízdárně v sobotu 25. června od 19 hodin. Hudební leporelo osmičkových let od vstupu Čechů na Říp až po nejsoučasnější současnost v podání Městského divadla Brno. Hrají: Michal Isteník, Petr Štěpán, Radka, Coufalová a další.
Režie: Stanislav Slovák
Vstupné: 400 korun

V průběhu festivalu vystoupí i Jiří Korn se svým vokálním kvartetem 4TET, z herců se můžete těšit třeba na Roberta Jaškówa nebo Jitku Ježkovou a z divadelních her vás potěší například Noc na Karlštějně či Jonáš a tingltangl.

Celý program na webu: https://www.polackovoleto.eu/program.