VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Průmyslovka připravuje studenty nejlépe

Dobruška - Absolventy připravuje v kraji nejlépe průmyslovka v Dobrušce. Alespoň podle Klubu zaměstnavatelů Královéhradeckého kraje, který škole udělil prestižní ocenění „Doporučeno zaměstnavateli".

1.11.2014
SDÍLEJ:

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií Foto: Mesto Dobruška

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií ve městě získala první místo v soutěži „Doporučeno zaměstnavateli 2014“ od Klubu zaměstnavatelů pro Královéhradecký kraj.

Ředitele prestižní titul velice těší


„Udělením této ceny naší škole jsem byl velmi potěšen a považuji to za významné ocenění práce celého týmu zaměstnanců naší školy. Také to považuji za ocenění práce našich úspěšných absolventů, kterou odvádějí v praxi,“ řekl ředitel Střední průmyslové školy elektrotechniky a informačních technologií v Dobrušce Milan Maršík.

Na druhém místě byla oceněna Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola v Hradci Králové, na třetím pak Střední průmyslová škola Hronov. Ocenění převzali ředitelé škol v závodu Škoda Auto v Kvasinách.

Spolupracujících firem přibývá


„Takové ocenění je zpětnou vazbou pro školy samotné, ale především je vodítkem pro samotné uchazeče. Zároveň je odměnou i pro kraj jako zřizovatele. Je totiž vidět, že se vyplácí dlouhodobá aktivní spolupráce škol s firmami,“ řekla krajská radní pro školství Táňa Šormová. To potvrzuje i ředitel vítězné průmyslovky. „Počet firem, se kterými spolupracujeme, se výrazně zvýšil zejména v posledních pěti letech, kdy intenzivně vyhledáváme nové možnosti a formy spolupráce,“ dodává na závěr ředitel Maršík.

Ocenění je udělováno na základě hlasování firem sjednocených pod organizací Klub zaměstnavatelů a vzdělávacím centrem Amos ve spolupráci s webem Kampomaturite.cz.

Ocenění je vstkutku užitečným vodítkem

V tomto ocenění Klub zaměstnavatelů hledá střední školy a fakulty vysokých škol nejlépe připravující na zaměstnání.

Prestižní titul „Doporučeno zaměstnavateli" udělený zástupci předních zaměstnavatelů z celé České republiky je užitečnou zpětnou vazbou pro školy samotné, ale zejména vodítkem pro uchazeče hledající správnou volbu pro přípravu na budoucí kariéru

a toužící studovat obor s budoucností.

Autor: Redakce

1.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Nevídané. Hokejisté Moravské Třebové nasázeli do ledečské branky 23 gólů!

Eliška zamířila do Tanzanie loni.

Eliška uhynula. Dvorský nosorožec v Tanzanii podlehl zranění

Postel, hospoda, kostel míří do Dobrušky

Dobruška - Ve Společenském centru-Kině 70 se ve středu 18. října od 18 hodin uskuteční talk show kněze, moderátora a spisovatele Zbigniewa Czendlika s názvem Postel, hospoda, kostel, jejíž součástí bude i autogramiáda stejnojmenné knihy.

Chtěli výstavu k výročí roku 1938. Úředník ministerstva je označil za opilce

Královéhradecko, Trutnov - Místo podpory členové spolku Stachelberg, který spravuje muzeum historie nad Trutnovem, schytali od státního úředníka spršku urážek. Chtěli přitom jen upozornit na historické události v roce 1938 a ucházet se o grant ministerstva kultury.

Projekt, který pomůže seniorům

Kostelec nad Orlicí - Pečovatelská služba Kostelec nad Orlicí se připojila k projektu „Zapojení rodiny a blízkých do péče jako společná cesta k co nejkvalitnějšímu životu“.

Přes překážky se místo koní vydali běžci

Východní Čechy, Pardubice - Překážky Velké pardubické zdolávali v sobotu na pardubickém závodišti nikoliv koně, ale běžci. Ve 12 hodin přišel na řadu hlavní závod, při kterém se běželo přes všechny překážky včetně všech vodních příkopů. Ženy, juniorky a muži nad 70 let běželi dvě kola a junioři a muži do 69 let kola tři.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení