VYBRAT REGION
Zavřít mapu

O nejlepší ilustraci oblíbené pohádky H. Ch. Andersena

Veřejná knihovna obce Kladsko zve děti z mateřských a základních škol z obce Kladsko a Mikroregionu Rychnovsko k účasti ve výtvarné soutěži "0 nejlepší ilustraci oblíbené pohádky H. Ch. Andersena".

27.11.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ellen Weissbrodová

Doplněk pro české účastníky soutěže:Místo přijímání soutěžních prací:
lze můžete zaslat na adresu:

Ing. Vladimír Hulman
Janáčkova 1322
516 01 Rychnov nad Kněžnou
nebo lze způsob předání
domluvit na tel. 736 633 171

Uzávěrka přijímání soutěžních prací je 4. 12. 2014 do 18 hodin

Informace o výsledcích soutěže budou publikovány 
na internetových stránkách www.spoluprace-czpl.cz

Cílem soutěže je zviditelněni mladých výtvarných talentů z obou stran hranice a vydání nástěnného kalendáře na rok 2015 v polském a českem jazyce s nejlepšími ilustracemi.

Soutěže se mohou zúčastnit děti v předškolním a raném školním věku do 10 let.
Hodnoceny budou pouze individuální práce ve formátu A3, provedené klasickými technikami: malba, kresba, grafika, koláž (kromě prostorových forem).
Do soutěže lze přihlásit práce ilustrující libovolnou pohádku Hanse Christiana Andersena.

Na rubu práce musí byt uvedeny následující údaje: jméno a příjmení autora, jeho věk, název mateřské nebo základní školy, přesná adresa bydliště, číslo telefonu a název pohádky, které se ilustrace týká.
Práce zaslané do soutěže přecházejí do vlastnictví Veřejné knihovny obce Kladsko a nebudou autorům vráceny. Uzávěrka přijímání soutěžních prací: úterý 2. prosince 2014.
Místa přijímání soutěžních prací: Veřejná knihovna obce Kladsko se sídlem v Oldrzychowicích Klodzkých, všechny její pobočky a podatelna Obecního úřadu v Kladsku.
Přihlášením prací do soutěže právní zástupci autorů soutěžních prací bezplatně převádějí autorská práva k těmto dílům na pořadatele soutěže v souladu s čl. 50 zákona ze dne
4. února 1994 (Sbírka zákonů Polské republiky, rok 1994, C. 24, pol. 83) s pozdějšími
změnami a současně souhlasí se soutěžními podmínkami a s bezplatným vystavováním, publikováním a rozmnožováním soutěžních prací.
Informace o výsledcích soutěže budou publikovány na internetových stránkách Veřejné knihovny obce Kladsko a Obecního úřadu v Kladsku.

Ceny: Autoři šesti nejlepších polských a šesti nejlepších českých prací obdrží věcné ceny stejné hodnoty v podobě dětských vzdělávacích notebooků.
Výstava soutěžních prací a předání cen se uskuteční během Polsko-českého festivalu Knihou malovaného dne 27. března 2015 v obci Kladsko.

Pořadatelé se těší
na Vaší účast

Autor: Redakce

27.11.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Ilustrační foto

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Dominik Chlupáč vylepšil o tři vteřiny traťový rekord „Luisy“

Kvasiny - Letošní desetidílný 24. ročník amatérského cyklistického Dobrušského poháru – Memoriálu Martina Hockého pokračoval předposledním závodem, jímž byla Kredo silniční časovka jednotlivců. Závod uspořádal Indigo cycling team Rychnov ve spolupráci s Tri Clubem Dobruška.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení