Lípa završila sezonu oslavou mistrovského titulu

Rychnovsko – Tečku za letošním ročníkem nejvyšší okresní fotbalové soutěže udělalo závěrečné kolo.O celkovém triumfu fotbalistů Lípy nad Orlicí se rozhodlo již minulý týden, a tak se duel na trávníku druhého Zdelova nesl v duchu oslav mistrovského titulu. Hosté potvrdili první místo vítězstvím 5:1 a oslavy mohly propuknout.

16.6.2014

Lípa završila sezonu oslavou mistrovského titulu Foto: M. Sixta

Zdelov – Lípa 1:5
Fakta  – branky: Kopecký Marcel – Kafka Radim 2, Horák Martin, Čepelka Jaroslav, Sikora Tomáš. Rozhodčí: Vrba Radek – Jedlinský Miroslav, Feichtinger Jindřich. ŽK: 3:0. Diváci: 180. Poločas: 0:2.

Voděrady – Solnice 1:4
Fakta – branky: Brandejs Pavel – Zaňka David, Kubec Tomáš, Staporek Michal, Kadavý František. Rozhodčí: Slezák Václav – Knapek Jaroslav, Fišer Jiří. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:2.

Javornice – Černíkovice B 1:1
Fakta – branky: Kovaříček Josef – Holoubek Petr. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav – Jedlička Martin. ŽK: 2:0. Diváci: 63. Poločas: 1:1.

Rokytnice – Petrovice 1:1
Fakta – branky: Ďoubek Michal – Pavelka Petr. Rozhodčí: Provazník Martin – Broulík Miroslav. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Presbruchý Radek). Diváci: 30. Poločas: 0:1.

K. Lhota – Kostelec B 1:0
Fakta – branka: Kvasnička Vojtěch.  Rozhodčí: Mucha Milan – Nedvídek Miroslav, Feichtinger Jindřich. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Konečně! Nový úsek Dálnice D11 už slouží řidičům

Hradec Králové – „Začněte pouštět,“ zazněl dnes o půl třetí odpoledne pokyn od vedoucího Správy a údržby dálnice. V tu dobu se „odkoply kužely“ a motoristům začal sloužit dlouhá léta vyhlížený úsek dálnice D11. Úsek, který má odlehčit Novému Městu či Libišanům a po takřka osmdesáti letech od prvních plánů přivést dopravu z Prahy až k úpatí Hradce Králové.

Po nárazu do mostku odvážela řidiče sanitka

Albrechtice nad Orlicí - V pondělí dopoledne kolem desáté hodiny došlo na silnici z Albrechtic nad Orlicí do Borohrádku k nehodě osobního auta, které narazilo do mostku.

Přepychy vstřelily čtyři branky za dvanáct minut a slavily výhru

Rychnovsko - Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala o víkendu zápasy druhého kola.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.