VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KRAJSKÉ VOLBY 2008: Už víte, komu dáte hlas?

Rychnovsko - Deník pro vás připravil přehled kandidujících politických subjektů, které se zúčastní říjnových voleb do krajského zastupitelstva

17.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Kopáč

V našem kraji jde do voleb třináct uskupení. Představujeme všechny, vedle zavedených velkých stran i ty malé. Všechny dostaly prostor krátce a stručně představit svůj program, se kterým jdou do voleb.

Seznam zaregistrovaných kandidátních listin Krajským úřadem Královéhradeckého kraje pro volby do zastupitelstva kraje konané dne 17. - 18. 10. 2008


Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje byly v období od 1. - 12. 8. 2008 podány kandidátní listiny následujících politických stran, politických hnutí a koalic:


1. Politická strana Volte Pravý Blok – stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a
státních úředníků přímo občany, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI
byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU
demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem
PŘÍMÉ demokracie VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME
SAMI SOBĚ!!! – ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI
k volbám, ale – pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni – NEVOLIT
žádnou parlamentní stranu vládnoucí (post) komunistické kriminální fízlokracie!!! – jenž
žádá o volební podporu všechny české občany a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit
dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI
DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!!
Proto děkujeme za Vaši podporu!!! - č.j.13058/VZ/2008

2. Politická strana Strana zdravého rozumu – č.j. 13123/VZ/2008
Program:
Máme úctu k tradici, podporujeme národní a regionální kulturu. Musíme zamezit nezvratným krokům ve zdravotnictví, nelze neprověřenými změnami rozkolísat systém zdravotní péče. Je třeba zachovat pošty a školy na vesnici jakož i regionální železniční tratě, přírodu a krásy Českého ráje nelze narušit necitlivým řešením dálkové dopravy.

3. Koalice politických stran Dělnická strana a Demokratická strana sociální spravedlnosti
s názvem Dělnická strana – za zrušení poplatků ve zdravotnictví – č.j. 13199/VZ/2008
Program:
Prioritou je oblast zdravotnictví a zrušení poplatků. Dále mezi stěžejní body patří korupce, kriminalita, bezpečnost občanů a omezení přílivu imigrantů.

4. Politická strana Komunistická strana Čech a Moravy – č.j. 13280/VZ/2008
Program:
Zdraví není zboží. Odmítáme placené zdravotní služby.
Odmítáme kupovat svým dětem vzdělání.
Jsme proti rušení železniční sítě. Preferujeme dopravu osob i zboží po železnici.

5. Politická strana Občanská demokratická strana – č.j. 13299/VZ/2008
Program:
„Slibujeme splnitelné.“ Cílem volebního programu je systematický a stálý rozvoj dopravy, zdravotnictví, školství a celoživotního vzdělávání, zemědělství a rozvoje venkova, bezpečnosti, životního prostředí, kultury a sociálních služeb v celém teritoriu kraje pro všechny občany kraje s maximálním využitím vlastních finančních zdrojů i zdrojů plynoucích z Evropské unie.

6. Koalice politické strany Křesťanská a demokratická unie-Československá strana lidová a
politického hnutí Nestraníci s názvem Koalice pro Královéhradecký kraj – č.j. 13337/VZ/2008
Program:
Dostupná zdravotní péče v celém kraji
Rodinné pasy
Podpora učňovského školství

7. Politické hnutí NEZÁVISLÍ – č.j. 13365/VZ/2008
Program:
Naším mottem je poctivost, otevřenost a slušnost. Kromě jiného budeme dbát na důslednou kontrolu hospodaření a činnosti zdravotnického holdingu a jednotlivých akciových společností nemocnic v našem kraji. Nepřipustíme vyvedení majetku zdravotnického holdingu z majetku Královéhradeckého kraje.

8. Politická strana SDŽ – Strana důstojného života – č.j. 13392/VZ/2008
Program:
Pro občany SDŽ zruší regulační poplatky ve zdravotnictví.
Zaměstnancům v nemocnicích, sociálních zařízeních i školách prosadíme roční mzdový nárůst o 10 procent nad úroveň inflace. Naší prioritou bude i snaha o urychlení dostavby dálnice od Hradce Králové do Jaroměře.

9. Politická strana Česká strana sociálně demokratická - č.j. 13398/VZ/2008
Program:
Zastavíme rozběhnutou privatizaci sociálních zařízení - domovů důchodců, ústavů sociální péče.
Přestaneme vybírat poplatky v krajských nemocnicích od dětí a seniorů.
Dáme více prostředků k zajištění dopravní obslužnosti kraje.

10. Politická strana Sdružení pro republiku – Republikánská strana Československa – č.j.
13447/VZ/2008
Program:
Doba planých slibů je pryč, je třeba žít v realitě.
Myslíme na Vás, tedy i na sebe.
Zkuste to s námi

11. Politická strana Strana zelených – č.j. 13485/VZ/2008
Program:
Krajina – Pečujeme o jedinečné dědictví, generaci.
Doprava – S respektem k přírodě – víme jak na to
Školství – Kvalitní vzdělání něco stojí

12. Koalice politických stran Volba pro město a Strana pro otevřenou společnost s názvem Volba
pro kraj
– č.j. 13513/VZ/2008
Program:
Aktivní kraj – nechceme z Královéhradeckého kraje Zapadákov. Kraj profesionálního hospodárného zdravotnictví a citlivých sociálních služeb. Kvalitní komunikaci a otevřenost jako předpoklad rozvoje kraje a jeho účelné správy.

13. Politická strana SNK Evropští demokraté – 13561/VZ/2008
Program:
Fungující stát
Kvalitní život
Prosperující společnost


Kandidátní listiny všech uvedených politických stran, politických hnutí a koalic byly dne 29. 8. 2008 zaregistrovány, žádná kandidátní listina nebyla odmítnuta a nebylo rozhodnuto ani o škrtnutí kandidáta.

Kandidáti

(pořadové číslo, jméno, příjmení, titul před, titul za jménem, věk, povolání, bydliště)

Strana zelených

1 Jan Balcar Mgr. Ph.D. 33 učitel na základní škole Libňatov
2 Martin Hanousek Mgr. 25 krajinný ekolog Třebechovice pod Orebem
3 Sofia Hladíková Mgr. 46 ředitelka základní a mateřské školy Dvůr Králové nad Labem
4 Stanislav Penc 38 ochránce lidských práv a ekologický hospodář Staré Hrady
5 Miroslav Pavlíček Ing. 32 vedoucí chemické laboratoře Rychnov nad Kněžnou
6 David Číp 29 vedoucí záchranné stanice ČSOP JARO Jaroměř Vítězná
7 Martin Věchet 43 zakladatel a pořadatel Festivalu Trutnov Trutnov
8 Kateřina Ďurechová Mgr. 31 učitelka waldorfské základní školy Rudník
9 Karel Bek Ing. 40 OSVČ Solnice
10 Roman Komeda 36 předseda o.s. SAFARI ARCHA 2007 Dvůr Králové nad Labem
11 Iljana Beránková Ing. 34 starostka města Úpice Úpice
12 Leoš Zvoníček Bc. 32 oční optik - optometrista Vrchlabí
13 Petr Kulíšek Mgr. 36 manažer rozvoje regionu Kostelecké Horky
14 Karla Žídková 41 podnikatelka ve strojírenství Náchod
15 Vladimír Honegr 64 obchodní manažer Hořice
16 Petr Sobotka Bc. 34 zástupce ředitele v neziskové organizaci Trutnov
17 Kristina Tomášová RNDr. 54 manažer marketingu a prodeje Dvůr Králové nad Labem
18 Pavel Kalina 39 jednatel společnosti AAA Technik s.r.o. Hradec Králové
19 Jiří Tichý 36 bankovní poradce Třebechovice pod Orebem
20 Luďka Tomešová 39 soukromá podnikatelka Trutnov
21 Martin Bartoš Mgr. 45 ředitel základní školy Vrchlabí
22 Petr Miles RNDr. CSc. 70 důchodce Hostinné
23 Hana Kosková 46 podnikatelka Rychnov nad Kněžnou
24 Petr Škarda Mgr. 48 strojvedoucí Českých drah Náchod
25 Tomáš Karel Mgr. 38 farář Československé církve husitské Trutnov
26 Markéta Havlíčková PaedDr. 45 učitelka Hořice
27 Jiří Pavlát 61 soukromý podnikatel Jaroměř
28 Jiří Arnošt 40 podnikatel Solnice
29 Lenka Paulů 66 výtvarnice Vrchlabí
30 Jan Valeš 33 OSVČ Vrchlabí
31 Karin Richterová Bc. 29 projektová manažerka a ekopedagožka Trutnov
32 Zuzana Pitříková 34 OSVČ Vrchlabí
33 Martin Vostřez 28 manažer Vysoký Újezd
34 Roman Nosek Ing. 61 autorizovaný inženýr v oboru vodohospodářské stavby Jaroměř
35 Kateřina Hejnicová MUDr. 45 lékařka Trutnov
36 Jiří Čermák Bc. 25 konzultant značkové prodejny Telefónica O2 Hradec Králové
37 Jaroslav Ševčík 48 správce rekreační chaty Strážné
38 Jaromír Kvasnička Ing. 32 vedoucí střediska ekologické výchovy Trutnov
39 Aneta Fechtnerová Mgr. Bc. 25 studentka Hradec Králové
40 Ivo Trpkovič Ing. 45 ředitel oblastního spolku Českého červeného kříže Trutnov
41 Radovan Vlček 41 šéfredaktor časopisu Krkonoše-Jizerské hory Žacléř
42 Miroslav Horčička MUDr. 60 primář ortopedie Náchod
43 Helena Kuželová 24 studentka Markvartice
44 František Kricnar Ing. 64 kovodělník Studnice
45 Zdeněk Procházka 61 důchodce Jaroměř
46 Jaroslav Kužel Ing. Mgr. 30 advokátní koncipient Hořice
47 Petr Kučera Ing. 52 úředník samosprávy Horní Maršov
48 Stanislav Brázdil RNDr. 55 zoolog Dvůr Králové nad Labem

Česká strana sociálně demokratická

1 Lubomír Franc Bc. 55 místostarosta Broumov
2 Jiří Nosek PhDr. Bc. 63 učitel Hradec Králové
3 Josef Ješina 64 podnikatel Rychnov nad Kněžnou
4 Josef Táborský Ing. 57 starosta Kopidlno
5 Petr Luska 43 podnikatel IT Hradec Králové
6 Jana Třešňáková PharmDr. 48 lékárnice Hronov
7 Luboš Hübsch 62 podnikatel Rychnov nad Kněžnou
8 Jan Tippner Ing. 56 lesní inženýr Klamoš
9 Vladimír Dryml MUDr. 56 ředitel nemocnice Vrchlabí
10 Rudolf Polák 57 podnikatel Jaroměř
11 Marian Slodičák Doc. RNDr. CSc. 57 vědecký pracovník Opočno
12 Jiří Štěpán Mgr. 29 vysokoškolský pedagog Hradec Králové
13 Rostislav Jireš Ing. 45 pracovník Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Hradec Králové
14 Aleš Gonák Ing. 42 dopravní náměstek ČD, a.s. Horní Radechová
15 Karel Janeček Ing. 37 ekonom Týniště nad Orlicí
16 Vladislav Friml 54 starosta Velké Petrovice
17 Karel Švenka 66 důchodce Rychnov nad Kněžnou
18 Otakar Kalenda Bc. 24 student ekonomie Hradec Králové
19 Jaroslav Šolc 54 místostarosta Sobotka
20 Petr Kout 37 dělník Velké Poříčí
21 Klára Talavašková 20 studentka Rychnov nad Kněžnou
22 Vojtěch Tamáš Ing. 29 vysokoškolský pedagog Hradec Králové
23 Tomáš Tölg 25 pracovník v zemědělství Bohuslavice
24 Zdeňka Šándorová PaedDr. Ph.D. 46 speciální pedagog Hradec Králové
25 Luboš Rydrych 30 pekař Týniště nad Orlicí
26 Kristina Pokorná 61 důchodce Opočno
27 Jaroslav Kubica RNDr. 49 OSVČ Hradec Králové
28 Marie Pozděnová Mgr. 60 středoškolská učitelka Radvanice
29 Štěpán Major Mgr. 30 odborný asistent Červený Kostelec
30 Marta Labíková 61 prodavačka Týniště nad Orlicí
31 Petr Žďánský RNDr. CSc. 66 výzkumný pracovník Hradec Králové
32 Dita Loudová 31 pracovník v zemědělství Staré Místo
33 Michal Říha 25 student vysoké školy Hradec Králové
34 Radka Stolinová 35 poštovní doručovatelka Velké Poříčí
35 Jaroslav Bartoš 59 OSVČ Třebechovice pod Orebem
36 Erik David 35 technik Nové Město nad Metují
37 Tomáš Lesák 47 OSVČ Hradec Králové
38 Liana Cholevová 39 účetní Broumov
39 Olga Jiroutová 31 OSVČ Hradec Králové
40 Andrea Mrštinová 34 podnikatelka Náchod
41 Dušan Ferčák Ing. 46 informační technologie Hradec Králové
42 Vladimír Lesák 44 kameraman Hradec Králové
43 Josef Mázl Ing. 58 podnikatel Hradec Králové
44 Helena Mázlová 55 podnikatelka Hradec Králové
45 Rudolf Dus Bc. 53 pedagog Hradec Králové
46 Václav Vašata Ing. 65 stavař Hradec Králové
47 Michal Jouda Bc. 24 student informatiky Libčany

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa

1 Věra Jarkovská 58 podnikatelka Nové Město nad Metují
2 Zdeněk Pail 59 dělník Opočno
3 Ivan Kubec 61 mechanik Hradec Králové
4 Petr Šíp 57 automechanik Česká Skalice
5 Martina Slavíčková 27 v domácnosti Hradec Králové
6 Josef Vích 62 důchodce Trutnov
7 Lukáš Pail 28 mechanik Opočno
8 Karel Cigánek 39 vedoucí provozu Opočno
9 Zdeněk Wendl 39 podnikatel Opočno
10 Jozef Slavíček 56 dělník Hradec Králové
11 Marcel Kučera 32 dělník Opočno
12 Leoš Vild 37 zámečník Třesovice
13 Jaroslav Hartman 43 zedník Opočno
14 Pavel Jäckl 37 dělník Hradec Králové
15 Josef Hlaváček 58 malíř pokojů Opočno
16 Jiří Obst 30 dělník Opočno
17 Stanislav Mrštík 46 mechanik Hradec Králové
18 Zdeněk Smítal 55 zedník Opočno
19 Petra Solničková 28 dělnice Hradec Králové
20 Václav Janeček 24 dělník Opočno
21 Henrieta Slavíčková 53 dělnice Hradec Králové
22 David Šorm 26 dělník Dobruška
23 Martin Klika 27 dělník Opočno
24 Radek Carda 24 dělník Opočno
25 Luboš Šolc 41 horizontář Mokrovousy
26 Martin Jelen 34 zedník Opočno
27 Lubomír Rejthar 48 invalidní důchodce Opočno
28 Jitka Kliková 47 skladnice provozu Jeníkovice
29 Mirek Česenek 42 dělník Opočno
30 František Uher 33 dělník Dobruška
31 Petr Hušek 31 údržbář Opočno
32 Petr Beneš 40 zedník Opočno
33 Štěpán Juška 33 dělník Opočno
34 Jakub Macháček 27 zámečník Opočno
35 Jan Motyčka 19 zámečník Opočno
36 Jan Seidl 54 dělník Opočno
37 Stanislav Uhlíř 21 zámečník Dobruška
38 Jan Střihavka 26 zámečník Opočno
39 Václav Krátký 54 svářeč Opočno
40 Jan Štěpán 29 zedník Opočno
41 Eva Šodková 39 prodavačka Opočno
42 Michal Šodek 38 zedník Opočno
43 Eva Hoferková 50 invalidní důchodce Opočno
44 Zdeněk Pražák 56 invalidní důchodce Opočno
45 Jitka Jarkovská 33 hostinská činnost Velké Petrovice

Komunistická strana Čech a Moravy

1 Vlastimil Dlab 56 podnikatel Lázně Bělohrad
2 Táňa Šormová Mgr. 52 učitelka Hradec Králové
3 Josef Lukášek PaedDr. 56 středoškolský učitel Bystré
4 Jaroslav Ošťádal RSDr. 62 podnikatel Česká Skalice
5 Otakar Ruml RSDr. Ing. 58 ředitel Nová Paka
6 František Vrabec 56 místostarosta Jaroměř
7 Jiří Gangur 50 starosta Jívka
8 Alois Havrda Ing. 61 technik Hradec Králové
9 Věra Žižková Mgr. 55 učitelka Kostelec nad Orlicí
10 Lenka Trkalová DiS. 41 asistentka poslankyně Hradec Králové
11 Vlastimil Prouza Ing. 69 podnikatel Trutnov
12 Jaroslav Grund Ing. 56 ředitel Rokytnice v Orlických horách
13 Václav Dobeš Ing. 54 ekonom Šárovcova Lhota
14 František Rázl 63 podnikatel Náchod
15 Petr Kebus Ing. 56 podnikatel Jičín
16 František Meduna Ing. 59 podnikatel Náchod
17 Libor Nejedlý Ing. 57 podnikatel Hradec Králové
18 Jaroslav Ondráček 44 vedoucí provozu Trutnov
19 Jan Vaník MUDr. 64 lékař Týniště nad Orlicí
20 Ivan Erlebach 50 obchodní zástupce Vrchlabí
21 Hubert Haláček Ing. 61 ředitel Nová Paka
22 Antonín Kapucián Ing. 32 technik Častolovice
23 Milan Špás 57 ředitel Futury Káranice
24 Jiří Zvára 51 technik Česká Skalice
25 Hana Černá Ing. 63 důchodkyně Vysokov
26 Zdeněk Hladík 54 dělník Dvůr Králové nad Labem
27 Jana Křížová 44 účetní Hořice
28 Milan Novák JUDr. 55 právník Rychnov nad Kněžnou
29 Lubomír Štěpán Ing. 54 předseda kontrolního výboru Hradec Králové
30 František Drážný 56 řidič Vrchlabí
31 Lenka Fejfarová 51 účetní Lázně Bělohrad
32 Taťána Lankašová PhDr. CSc. 55 redaktorka Hradec Králové
33 Marie Ondráčková 56 technička Týniště nad Orlicí
34 Jiří Volf 58 technik Nové Město nad Metují
35 Jiří Machula 54 podnikatel Kopidlno
36 Záviš Jirásek 62 strojvedoucí Hradec Králové
37 Zdeňka Kulhavá PhDr. 50 ekonomka Nové Město nad Metují
38 Rudolf Lukášek Dr. Ing. 63 důchodce Trutnov
39 Miroslav Otčenášek 49 státní zaměstnanec Přepychy
40 Jaroslav Divíšek 25 skladník Vamberk
41 Jaroslav Brodina 55 dělník Vamberk
42 Ladislav Tesař 56 podnikatel Lázně Bělohrad
43 Helena Veverková 52 ekonomka Chotěvice
44 Miroslava Vohralíková PhDr. 55 redaktorka Hradec Králové
45 Stanislav Hornych 62 elektromontér Smiřice

Občanská demokratická strana

1 Pavel Bradík Ing. 58 hejtman Královéhradeckého kraje Hradec Králové
2 Petr Kuřík 54 náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Nová Paka
3 Jiří Vambera MUDr. 58 lékař Trutnov
4 Libor Mojžíš Mgr. 40 krajský zastupitel Žernov
5 Vladimír Záleský Ing. 54 jednatel spolelčnosti OREDO Čestice
6 Miloslav Plass 44 náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Stěžery
7 Věra Hlostová 52 starostka obce Stará Paka Stará Paka
8 Jan Bém 52 místostarosta města Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem
9 Josef Šimurda Ing. 48 konzultant a manažer Náchod
10 Miroslav Behan Mgr. 28 business konzultant Vamberk
11 Jan Michálek MUDr. 50 soukromý lékař, ortopéd Hradec Králové
12 Rudolf Fiala 45 jednatel společnosti Vrchlabí
13 Jaroslav Winter Ing. 49 podnikatel Hořice
14 Libuše Růčková JUDr. 50 starostka města Broumov Broumov
15 Lukáš Kubec Mgr. 24 advokátní koncipient Byzhradec
16 Miroslav Vlasák 48 starosta města Žacléř Žacléř
17 Martin Puš Ing. 45 starosta města Jičín Jičín
18 Petr Kmoch Mgr. 55 krajský zastupitel Hradec Králové
19 Jaroslav Matička Ing. 59 starosta města Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí
20 Monika Trnovská Bc. 38 zdravotní sestra Police nad Metují
21 Petra Škopová Ing. 40 podnikatelka Praskačka
22 Bohumír Zeman Mgr. 51 starosta města Špindlerův Mlýn Špindlerův Mlýn
23 Petr Hejn Ing. 64 důchodce Sobotka
24 Marcela Franková 40 podnikatelka Červený Kostelec
25 Martina Rejzlová Bc. 31 podnikatelka Vamberk
26 Tomáš Hubka 54 starosta města Česká Skalice Česká Skalice
27 Marta Pohnerová PaedDr. 68 krajská zastupitelka Hradec Králové
28 Irena Černínová PharmDr. 44 farmaceutka Týniště nad Orlicí
29 Kamil Vávra PaedDr. 54 ředitel základní školy Lázně Bělohrad
30 Jiří Paták Mgr. 45 ředitel základní školy Trutnov
31 Ladislav Brykner Ing. 44 místostarosta města Jičín Jičín
32 Hana Šedová 53 podnikatelka Rychnov nad Kněžnou
33 Martin Mečíř Bc. 38 živnostník Trutnov
34 Oldřich Čtvrtečka Ing. 62 starosta města Náchod Náchod
35 Jiří Bláha Ing. Bc. 54 vedoucí Živnostenského úřadu Hradec Králové
36 Josef Klapal Ing. 27 ekonom Rtyně v Podkrkonoší
37 Veronika Bartošová 27 referentka obchodu Častolovice
38 Josef Král Ing. 49 starosta městyse Velké Poříčí Velké Poříčí
39 Pavel Sieber MUDr. 44 lékař Hořice
40 Pavel Trojan 36 stavební technik Broumov
41 Ondřej Voráček Bc. 35 ředitel obchodní společnosti Nová Paka
42 Bořek Málek Ing. 43 technický ředitel Hradec Králové
43 Kateřina Kalinová Ing. arch. 25 architektka Týniště nad Orlicí
44 Zdeněk Šandera Ing. 54 strojní inženýr Těchlovice
45 Hana Nýdrlová Ing. 48 samostatný referent Trutnov
46 Michal Vašek 38 živnostník Nová Paka
47 Yvona Mrázová 49 podnikatelka Vamberk
48 Robert Hager Mgr. 42 místostarosta města Úpice Úpice
49 Zdeněk Kadidlo 60 místostarosta města Police nad Metují Police nad Metují
50 Josef Šejvl 36 zaměstnanec soukromé firmy Hradec Králové

Nezávislí

1 Bohumil Orel Mgr. 63 místostarosta města Nový Bydžov
2 Jiří Zeman 47 starosta Mladé Buky
3 Josef Daňsa Ing. 58 komunální politik-místostarosta Česká Skalice
4 Josef Židů RNDr. CSc. 63 provozně technický náměstek FN HK Hradec Králové
5 Pavel Nadrchal 40 odborný lesní hospodář Týniště nad Orlicí
6 Josef Kunt Mgr. 64 důchodce Skřivany
7 Jiří Špetla Ing. 43 OSVČ, místostarosta Svoboda nad Úpou
8 Petr Hable 45 místostarosta Nové Město nad Metují
9 Petr Soukup 47 starosta Libáň
10 Pavlína Tamášová Ing. 58 OSVČ Kostelec nad Orlicí
11 Jiří Pechar 41 starosta Nechanice
12 Helena Toldová Ing. 38 starostka obce Studnice
13 Pavel Hylský 40 starosta obce Provodov-Šonov
14 Bohumil Šálek JUDr. 56 podnikový právník Hradec Králové
15 Josef Kožíšek Ing. 56 ředitel Technických služeb Nový Bydžov
16 Ladislav Pánek 40 hasič Týniště nad Orlicí
17 Jana Hetfleischová Ing. 54 ekonomická ředitelka Dvůr Králové nad Labem
18 Pavel Topolnickyj 52 živnostník Hronov
19 Jaroslava Štajerová 47 místostarostka Libáň
20 Jiří Šustr 60 starosta obce Nepolisy
21 Ladislav Vlachý Mgr. 52 ředitel základní školy Barchov
22 Jaroslav Venhauer 46 místostarosta Žacléř
23 Josef Hladík Ing. 59 vedoucí odboru mzdové politiky FN HK Česká Skalice
24 Vladimír Futera 55 starosta obce Skřivany
25 Pavel Hrubý 40 tesař Čestice
26 Jaromír Kubelka Mgr. 42 učitel Nový Bydžov
27 Dana Draštíková 49 starostka obce Smidary
28 Josef Kulek Ing. 47 předseda výrobního družstva Provodov-Šonov
29 Martin Albrecht 34 supervizor Kopidlno
30 Josef Jezdinský 56 řezník, starosta obce Žlunice
31 Eva Šubrová 59 ředitelka mateřské školy Nový Bydžov
32 Jiří Severýn Ing. 56 strojní inženýr Vrchlabí
33 Jarmila Seidelová 62 starostka Velké Svatoňovice
34 Josef Rosůlek Mgr. 63 důchodce Nový Bydžov
35 Blanka Lacinová 51 starostka obce Bílá Třemešná
36 Jaroslav Trejbal 34 vedoucí obchodní společnosti Hlušice
37 Petr Folberger 34 prodavač Rudník
38 Jan Berkovec Ing. 67 důchodce Červený Kostelec
39 Jaroslav Bodlák 62 zahradník Kopidlno
40 Jaroslav Jarkovský 59 elektromontér, starosta obce Prasek
41 Iveta Sklenářová Ing. 28 mateřská dovolená Nechanice
42 Jiří Ort 73 důchodce, starosta obce Starý Bydžov
43 Jana Dymešová 48 učitelka, místostarostka Měník
44 Jiří Očenášek Bc. 37 odborný konzulent, starosta Králíky
45 Josef Vašina 54 hasič, starosta obce Myštěves

Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků přímo občany, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! – ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI k volbám, ale – pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni – NEVOLIT žádnou parlamentní stranu vládnoucí (post) komunistické kriminální fízlokracie!!! – jenž žádá o volební podporu všechny české občany a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!!

1 Zdeněk Nosek 47 živnostník Hostinné
2 Petr Lukáček 49 živnostník Mladé Buky
3 Edita Matysková 36 mistrová Trutnov
4 Pavel Váňa 61 léčitel, bylinkář, spisovatel Nový Bydžov
5 Marta Jankovičová 48 živnostník Hostinné
6 František Kocián 57 podnikatel Meziměstí
7 Petr Durchánek 54 živnostník Rychnov nad Kněžnou
8 Jan Leskovský 52 malíř Náchod
9 Marie Zelená 45 administrativní pracovnice Otovice
10 Miloš Jankovič 43 živnostník Hostinné
11 Lukáš Panny 24 chemik - operátor Broumov
12 Tomáš Dajč 24 podnikatel Sobotka
13 Miroslav Chaloupka 66 důchodce Broumov
14 Jan Horák 61 živnostník Vamberk
15 Roman Gall 29 tesař Hostinné
16 Jaroslav Petrus 60 podnikatel Zámostí-Blata
17 Michal Libra 29 kuchař - číšník Mladějov
18 Ladislav Šírlo 25 automechanik Hostinné
19 Marie Zelená 27 administrativní pracovnice Otovice
20 Václav Kobaník 57 živnostník Stárkov
21 Jaroslav Bůna 50 dělník Broumov
22 Kateřina Zelená 26 vychovatelka Otovice
23 Jaroslav Žid 52 dělník Broumov
24 Michal Charitun 45 kovoobráběč Hostinné
25 Stanislava Brožíčková 47 servírka Jičín

SNK Evropští demokraté

1 Helmut Dohnálek 42 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Rychnov nad Kněžnou
2 Martina Berdychová Mgr. 37 starostka obce Holovousy Holovousy
3 Zdeněk Kraus Ing. 55 starosta obce Černý Důl Černý Důl
4 Karel Barták Doc. MUDr. CSc. 66 lékař, senátor Parlamentu ČR Hradec Králové
5 Jan Regner 63 místostarosta obce Studnice Studnice
6 Martina Bělková Mgr. 44 starostka obce Častolovice Častolovice
7 Hana Horynová Ing. 55 místostarostka města Trutnov Trutnov
8 Jiří Štětina MUDr. 67 lékař Hradec Králové
9 Václava Domšová Ing. 51 senátorka Parlamentu ČR Deštné v Orlických horách
10 Josef Marek 53 ředitel tepelného hospodářství Broumov
11 Pavel Šubr Ing. 49 starosta města Lázně Bělohrad Lázně Bělohrad
12 Václav Němec Ing. 57 starosta města Janské Lázně Janské Lázně
13 Karel Rejchrt 49 starosta obce Božanov Božanov
14 Jan Hýsek MUDr. 33 lékař Hradec Králové
15 Jan Šimerda Ing. 47 podnikatel Rychnov nad Kněžnou
16 František Hubáček 62 starosta města Pilníkov Pilníkov
17 Valentin Kusák Ing. 47 manažer Hradec Králové
18 Pavel Hečko Bc. 41 místostarosta Meziměstí
19 Miroslav Nosek Bc. 39 starosta města Miletín Miletín
20 Luboš Řehák 40 starosta obce Val Val
21 Adolf Klepš 44 náčelník HS Krkonoše Špindlerův Mlýn
22 Jan Zechovský Ing. 28 technolog a vývojář Hradec Králové
23 Josef Hauck Ing. 57 projektant Česká Skalice
24 Hana Štěrbová 43 starostka městyse Pecka Pecka
25 Blanka Čiháčková 56 místostarostka města Dobruška Dobruška
26 Oldřich Šimek 37 odborný poradce Špindlerův Mlýn
27 Josef Macháček 44 starosta obce Všestary Všestary
28 Vladimír Houf MUDr. 57 lékař Jaroměř
29 Jiří Rokl 60 starosta města Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
30 Milan Kotek Mgr. 51 ředitel základní školy Rychnov nad Kněžnou
31 Radoslava Cermanová 44 starostka obce Dolní Olešnice Dolní Olešnice
32 Vladimír Bureš Ing. Ph.D. 31 VŠ pedagog Hradec Králové
33 Eva Skalická Mgr. 43 starostka obce Olešnice v Orlických horách Olešnice v Orlických horách
34 Vladimíra Pátková 49 starostka obce Batňovice Batňovice
35 Karel Štrégl 43 sbormistr, učitel ZUŠ Rychnov nad Kněžnou
36 Jiří Vancl Ing. 60 starosta obce Lánov Lánov
37 Drahomíra Eibinová 24 studentka Farmaceutické fakulty Trutnov
38 Vlastimil Havlík PhDr. 52 ředitel muzea Česká Skalice
39 Josef Kužel Mgr. 59 ředitel I. základní školy Jičín Jičín
40 Jan Zemen Mgr. 52 učitel základní školy Rychnov nad Kněžnou
41 Marcela Linková 44 starostka obce Horní Olešnice Horní Olešnice
42 Bořivoj Málek Ing. 67 podnikatel Hradec Králové
43 Karel Petránek Mgr. 45 vydavatel regionálních novin Náchod
44 Jiří Daniel 54 vedoucí jednatelství Krajské hospodářské komory Královéhradeckéko kraje Rychnov nad Kněžnou
45 Vladimír Voborník Ing. 53 ředitel střední školy Val

Strana zdravého rozumu

1 Alena Filipová 62 finanční poradce Hradec Králové
2 Vítězslav Crha 50 truhlář Úbislavice
3 Renata Hodovalová 39 živnostník Náchod
4 Miroslav Voda 63 předseda občanského sdružení Klub přátel české písničky Samšina
5 Jiří Dufek 51 řidič Jičín
6 Jitka Brožová 35 podnikatelka Trutnov
7 Iva Plachetková 63 důchodce Dvůr Králové nad Labem
8 Miloslav Rieger 59 ekonom Železnice
9 Hana Seifertová 43 učitelka mateřské školy Jičín
10 Lucie Grulichová 33 sociální pracovnice Borohrádek
11 Lenka Melicharová 44 vedoucí skladu Mladějov
12 Milan Pánek 50 živnostník Stará Paka
13 Stanislav Pajkrt 52 živnostník Sobotka
14 Petr Novák 56 důchodce Valdice
15 Lukáš Mindl 22 studující Pecka
16 Věra Váňová 59 živnostník Nový Bydžov
17 Miroslav Rousek 73 nezávislý publicista Náchod
18 Jaroslava Škarydková 59 důchodce Chlumec nad Cidlinou
19 Jan Kouřil 52 zedník Markvartice
20 Lenka Nečasová 39 administrativní pracovník Hradec Králové
21 František Hrdý 60 traktorista Libáň
22 Josef Matouš 47 zámečník Nová Paka
23 Iva Kalábová 24 kuchař, číšník Jičín
24 Jakub Crha 25 someliér Úbislavice
25 Danuše Svatoňová 53 kosmetička Hradec Králové
26 Michal Drapák 33 obráběč kovů Kacákova Lhota
27 Petr Šejvl 54 živnostník Hradec Králové
28 Lucie Karbanová 32 prodavačka Markvartice
29 Ladislav Drapák 63 důchodce Markvartice
30 Martin Vražba 36 skladník Hradec Králové
31 Věra Knížková 49 pekařka - cukrářka Samšina
32 Petr Felgr 36 skladník Hradec Králové
33 Miroslav Hercík 77 důchodce Jičín
34 Jan Krejčí 23 studující Jičín
35 Soňa Marková 55 dělnice Hradec Králové
36 Věra Matoušová 73 důchodkyně Nová Paka
37 Josef Karban 63 důchodce Markvartice
38 Miroslav Nedvídek 43 skladník Hradec Králové

SDŽ - Strana důstojného života

1 Alois Tuháček Ing. 67 ekonom Hradec Králové
2 Otto Salač Ing. CSc. 56 univerzitní pedagog Jaroměř
3 Pavel Kuna Prof. MUDr. DrSc. 67 lékař, univerzitní pedagog Jaroměř
4 Jiří Morávek Mgr. 50 ředitel Centra pro zdravotně postižené Hradec Králové
5 Jaromír Mareček Ing. 56 správní rada Jaroměř
6 Vítězslava Klůzová 62 ekonom Smiřice
7 Jiří Syrový Ing. 57 soukromý podnikatel Třebechovice pod Orebem
8 Tomáš Brožák 59 sochař Broumov
9 Pavel Hučík Ing. 50 pilot Hradec Králové
10 Miroslav Berák 47 zaměstnanec Hradec Králové
11 Jaroslav Ráliš 46 živnostník Hradec Králové
12 Jiří Vejběra Ing. 51 živnostník Hradec Králové
13 Václav Krmaš Dr. 59 učitel Hřibiny-Ledská
14 Vladimír Trojan 54 sportovní trenér mládeže Jaroměř
15 Václav Vokřál Ing. 54 konzultant ČMKOS Hradec Králové
16 Jaroslava Preclíková 54 OSVČ Vamberk
17 Miloslav Rygl 63 předseda OV tělesně postižených Hradec Králové
18 Ines Jetmarová 41 technik Jaroměř
19 Rostislav Kosina Ing. 47 zaměstnanec Jičín
20 Marcela Ferklová Mgr. 36 učitelka Nová Paka
21 Karel Udržal Ing. 65 obchodní ředitel Vysoká nad Labem
22 Eva Táborská 53 vychovatelka Hradec Králové
23 Josef Pech 58 technik Trutnov
24 Zdeňka Horská 51 soukromá podnikatelka Rychnov nad Kněžnou
25 Tomáš Svatoň 26 zaměstnanec Hradec Králové
26 Věra Mášová 36 účetní Jaroměř
27 Rudolf Čtvrtečka 39 administrativní pracovník Val
28 Miroslava Indráková 60 zaměstnanec Nový Bydžov
29 Pavel Hladík 60 skladník Hradec Králové
30 Lucie Opltová 22 studentka Hradec Králové
31 Jiří Čapek 48 horník Rtyně v Podkrkonoší
32 Marcela Špalková 45 referentka Hradec Králové
33 Petr Hanka 25 zaměstnanec Hořiněves
34 Blanka Puterková 48 správní referent Smiřice
35 Petr Jindřišek 38 jednatel Hradec Králové
36 Danuše Opltová 47 zaměstnanec Hradec Králové
37 Josef Čurda 65 středoškolský učitel Nová Paka
38 Jana Hofmanová 44 učitelka Smiřice
39 David Švagerka 35 skladník Hradec Králové
40 Jiřina Poláková 75 pracovník živočišné výroby Smiřice
41 Josef Vávra 57 OSVČ Hradec Králové
42 Markéta Bouzová 22 asistentka Hořiněves
43 Pavel Paděra 38 kuchař Hradec Králové
44 Vlasta Kučírková 66 předsedkyně Svazu důchodců Smiřice
45 Marko Klůz 38 stavební technik Smiřice
46 Lenka Ottmarová 40 OSVČ Nová Paka
47 Jiří Šimek Ing. 52 OSVČ Hradec Králové
48 Stanislava Dašková 47 prodavačka Hradec Králové
49 Josef Havelka 36 vedoucí směny Hradec Králové
50 Pavel Kasnar 42 vedoucí produkce Hronov

Dělnická strana - za zrušení poplatků ve zdravotnictví

1 Antonín Grund 51 podnikatel Rokytnice v Orlických horách Dělnická strana
2 František Barilla 46 podnikatel Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
3 Jan Fait 56 podnikatel Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
4 Milan Novotný 43 podnikatel Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
5 Bohumil Holenda 62 podnikatel Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
6 Ivan Šrotýř 58 řidič Jičín Dělnická strana
7 Petr Víša 42 dělník Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
8 Marie Ješinková 55 servírka Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
9 Milan Pilař 47 dělník Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
10 Iveta Dostálková 42 dělnice Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
11 Petr Sobčák 38 dělník Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
12 Miluše Hrnčířová 54 dělnice Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
13 Petr Hanuš 31 dělník Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
14 Pavlína Klaclová 34 dělnice Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
15 Lenka Brindzová 27 na mateřské dovolené Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
16 Lenka Michalčáková 36 dělnice Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
17 Petr Pavlík 39 podnikatel Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
18 Pavel Víša 63 důchodce Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
19 Petr Strassenský 42 dělník Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti
20 Vlastimil Maier 62 důchodce Jaroměř bez politické příslušnosti

Koalice pro Královéhradecký kraj

1 Jiří Veselý MUDr. 39 primář interního oddělení nemocnice v Broumově Broumov Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2 Jaroslav Jirásko Ing. 41 ředitel základní školy Lázně Bělohrad Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
3 Jiří Stejskal RNDr. 47 ředitel Diecézní charity Dobruška Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
4 Karel Klíma Bc. 51 starosta města Hostinné Hostinné Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
5 Vladimír Derner Ing. 52 stavební inženýr Třebechovice pod Orebem Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
6 Miroslav Uchytil Ing. 50 starosta města Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
7 Kateřina Hojná Mgr. 43 farmaceut Dvůr Králové nad Labem bez politické příslušnosti Nestraníci
8 Pavel Bělobrádek MVDr. 31 veterinární lékař Náchod Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
9 Stanislav Tlášek 58 starosta města Sobotka Sobotka bez politické příslušnosti Nestraníci
10 Miroslav Richter PaedDr. 52 místostarosta města Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou bez politické příslušnosti Nestraníci
11 Zbyněk Vobořil Prof. MUDr. DrSc. 67 lékař, profesor University Karlovy Dvůr Králové nad Labem bez politické příslušnosti Nestraníci
12 Pavla Maršíková Ing. 60 místostarostka města Náchod Náchod bez politické příslušnosti Nestraníci
13 Petr Stejskal Ing. 41 živnostník Hradec Králové Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
14 Pavel Hůlek 33 obchodní manažer Dobruška Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
15 Hana Hátlová Mgr. 53 ředitelka základní školy Boháňka Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
16 Jan Janoušek Ing. 29 projektant dopravních staveb Jičín Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
17 Pavel Ulrich 42 starosta obce Kvasiny Kvasiny Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
18 Antonín Petráček MUDr. 40 lékař Dvůr Králové nad Labem bez politické příslušnosti Nestraníci
19 Václav Derner RNDr. 50 ředitel Filharmonie Hradec Králové Třebechovice pod Orebem Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
20 Vítězslav Vítek 58 starosta obce Suchý Důl Suchý Důl bez politické příslušnosti Nestraníci
21 Veronika Meisnerová Ing. 40 vikariátní účetní Trutnov bez politické příslušnosti Nestraníci
22 Jiří Ringel Mgr. 45 učitel na gymnáziu v Broumově Broumov bez politické příslušnosti Nestraníci
23 Martin Bičiště MUDr. 34 lékař Lázně Bělohrad bez politické příslušnosti Nestraníci
24 Jan Falta Ing. arch. 42 architekt Hradec Králové Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
25 Jiří Jebavý JUDr. 37 právník Vrchlabí bez politické příslušnosti Nestraníci
26 Jiří Hanuš Ing. 60 poslanec Parlamentu ČR Červený Kostelec Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
27 Jana Janečková 20 studentka Univerzity Hradec Králové Rokytnice v Orlických horách bez politické příslušnosti Nestraníci
28 Alena Polívková 51 zdravotní sestra Všestary Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
29 Josef Petera Ing. 59 starosta obce Přepychy Přepychy Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
30 Martin Vitvar 42 technolog Nová Paka Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
31 Zdeněk Doležal Ing. 75 důchodce Nový Bydžov Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
32 Marie Kubínová Bc. 25 technolog Údrnice Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
33 Antonín Novotný 64 starosta obce Podbřezí Podbřezí Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
34 Antonín Hurdálek 60 důchodce Hronov Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
35 Josef Bušák Ing. 37 starosta obce Borovnice Borovnice Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
36 Pavel Kováříček 54 ředitel ZUŠ Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou bez politické příslušnosti Nestraníci
37 Jaromír Kotěra 49 starosta obce Černožice Černožice Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
38 Jiří Hanuš Ing. 64 místostarosta města Rtyně v Podkrkonoší Rtyně v Podkrkonoší Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
39 Josef Řehák MVDr. 61 referent VaK, a.s. Náchod Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
40 Jiří Mošna Mgr. 34 probační a mediační služba ČR Nemyčeves Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
41 Helena Hejtmanová 46 zdravotní sestra Nová Paka Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
42 Stanislav Javůrek Ing. 51 starosta obce Černilov Černilov Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
43 Jan Vlček Ing. 58 úředník Česká Skalice Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
44 Petr Mišoň Ing. 63 soukromý podnikatel Mladé Buky Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
45 Miroslav Berger 43 výpravčí České dráhy Vamberk Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Volba pro kraj


1 Václav Ludvík Ing. 61 ředitel výzkumného ústavu, krajský zastupitel Hradec Králové bez politické příslušnosti Volba pro město

2 Petr Kubát Ing. 48 technik, krajský zastupitel Praskačka bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
3 Petr Fejfar Bc. 49 technik Česká Skalice Unie svobody - Demokratická unie Volba pro město
4 Jaroslav Rohulán Ing. 57 místostarosta Náchod bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
5 Tomáš Hendrych Mgr. 49 místostarosta Trutnov Volba pro město Volba pro město
6 Štěpán Jelínek 30 starosta Opočno Unie svobody - Demokratická unie Strana pro otevřenou společnost
7 Jaroslav Vácha Ing. 53 stavební inženýr, místostarosta Hořice bez politické příslušnosti Volba pro město
8 Jan Jiřička Ing. 49 ekonom Jičín bez politické příslušnosti Volba pro město
9 Eva Červinková 57 podnikatelka, radní Rychnov nad Kněžnou bez politické příslušnosti Volba pro město
10 Jiřina Jelínková Ing. 51 památkářka pro zeleň Jaroměř bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
11 Zuzana Čermáková 52 ředitelka MKZ Hankův dům Dvůr Králové nad Labem bez politické příslušnosti Volba pro město
12 Arnošt Urban JUDr. 53 advokát Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
13 Milena Dušková JUDr. 49 advokátka, radní Vrchlabí Volba pro město Volba pro město
14 Anna Klecandrová 50 knihovnice Vamberk bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
15 Karel Cejnar 61 místostarosta Červený Kostelec bez politické příslušnosti Volba pro město
16 Vladimír Springer Mgr. 63 ředitel základní školy v.v., radní Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
17 Josef Jandík Doc. MUDr. CSc. 56 primář interního oddělení Holohlavy bez politické příslušnosti Volba pro město
18 Milan Sommer Ing. 51 ředitel Finančního úřadu Hradec Králové Unie svobody - Demokratická unie Strana pro otevřenou společnost
19 Vladimíra Šilhánková Doc. Ing. arch. Ph.D. 37 urbanistka, VŠ pedagožka, radní Hradec Králové Volba pro město Volba pro město
20 Ivan Vodochodský 45 podnikatel, herec, kuchař Hradec Králové bez politické příslušnosti Volba pro město
21 Zdeněk Ouzký 45 jednatel společnosti Nová Paka bez politické příslušnosti Volba pro město
22 Jiří Pavlíček Ing. 53 bezpečnostní technik Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
23 Hana Richtermocová Mgr. 57 místostarostka Hořice bez politické příslušnosti Volba pro město
24 Pavel Mertlík PhDr. 56 vedoucí odboru Krajského úřadu Královéhradeckého kraje Jaroměř bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
25 Ludmila Hovorková Mgr. 60 novinářka Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
26 Jiří Hladík 47 archivář Nové Město nad Metují Unie svobody - Demokratická unie Strana pro otevřenou společnost
27 Jiří Všetečka JUDr. 45 advokát Hradec Králové Volba pro město Volba pro město
28 Václav Pečenka 55 živnostník Hradec Králové Volba pro město Volba pro město
29 Jiří Sedláček MUDr. 53 stomatolog Náchod bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
30 Vladimír Doležal 45 manažer Hradec Králové Unie svobody - Demokratická unie Strana pro otevřenou společnost
31 Eva Kvasničková Prof. RNDr. CSc. 74 univezitní profesorka Hradec Králové bez politické příslušnosti Volba pro město
32 Reinhard Kleiner 65 důchodce Bernartice bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
33 Jindřich Šťavík 48 živnostník Hronov Unie svobody - Demokratická unie Volba pro město
34 Jiří Sova PharmDr. 48 ředitel lékárenského velkoobchodu Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
35 Jiří Jeník Bc. 50 technik Jičín bez politické příslušnosti Volba pro město
36 Josef Uhlíř 69 důchodce Týniště nad Orlicí Unie svobody - Demokratická unie Strana pro otevřenou společnost
37 Jan Doskočil Ing. 66 referent Hradec Králové Volba pro město Volba pro město
38 Ivo Plecháč 39 technik Jaroměř Strana pro otevřenou společnost Strana pro otevřenou společnost
39 Martin Samohrd Ing. 58 projektant-dopravní specialista Hradec Králové bez politické příslušnosti Volba pro město
40 Jaroslav Štěchovský Ing. 66 energetický auditor Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
41 Pavel Kraus 56 ředitel Technických služeb Dvůr Králové nad Labem bez politické příslušnosti Volba pro město
42 Jiří Pirner Ing. 55 ředitel botanické zahrady Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
43 Radovan Haluza PharmDr. Ph.D. 47 ředitel společnosti Hradec Králové Unie svobody - Demokratická unie Volba pro město
44 Pavel Rytíř Ing. 59 informatik, předseda SOS Hradec Králové Strana pro otevřenou společnost Strana pro otevřenou společnost
45 Vlastimil Novotný 52 energetik Hradec Králové Unie svobody - Demokratická unie Volba pro město
46 Oldřich Fiala MUDr. CSc. 53 lékař Vysoká nad Labem bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
47 Oldřich Šlegr 53 majitel tiskárny Dvůr Králové nad Labem bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
48 Josef Malíř Ing. 47 náměstek primátora, předseda VPM Hradec Králové Volba pro město Volba pro město
49 Zdeněk Fink MUDr. 53 lékař, radní Hradec Králové bez politické příslušnosti Strana pro otevřenou společnost
50 Martin Dvořák Ing. 51 diplomat Hradec Králové Volba pro město Volba pro město



17.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ochránce Orlických Rampušák otevřel svoji pivní náruč
29

Ochránce Orlických Rampušák otevřel svoji pivní náruč

Ilustrační foto

Okresní „osmička“ před startem sezony

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Rychnovsko - Rekordně nízká nezaměstnanost trápí snad všechny firmy v rychnovském okrese. Problém je ve službách i ve fabrikách.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení