FOTBAL: Častolovice čepovaly 'desítku'

Rychnovsko - Suverén soutěže završil „domácí“ sezonu kanonádou. Pětigólové výhry Lípy a Dobrušky B.

13.6.2011

Ilustrační fotoFoto: Vojtěch Podstavek

Předposlední kolo fotbalového okresního přeboru II. třídy nabídlo zápasy bohaté na branky. Suverén soutěže z Častolovic se v posledním utkání sezony v domácím prostředí s fanoušky rozloučil desetigólovou kanonádou do sítě Dobrého. Střelecky se dařilo hráčům Lípy a Dobrušky B, kteří se trefili shodně pětkrát.

Častolovice – Dobré 10:0
Fakta – branky: Jedlička Jiří 3, Kalousek Miroslav 3, Mráz Petr 2, Koblása Pavel 2. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav, Šolc Petr. Diváci: 60. Poločas: 6:0.

Vamberk B – Dobruška B 2:5
Fakta – branky: Potužník Pavel 2 – Veverka Lubomír, Jirásek Milan, Čančara Jan, Effenberk Pavel, Svatoň Ondra. Rozhodčí: Urbánek Ladislav. ŽK: 3:1. Diváci: 31. Poločas: 1:1.

Lípa – Žďár 5:0
Fakta – branky: Kafka Radim 2, Sikora Tomáš 2, Vašata Josef. Rozhodčí: Špaček Ladislav st. ČK: 0:1 (Král Marcel). Diváci: 80. Poločas: 3:0.

Rychnov B – Doudleby B 1:2
Fakta – branky: Pajor Roman – Scholze Radek, Kopsa Jan. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Provazník Martin, Fišer Jiří. Diváci: 66. Poločas: 0:0.

Černíkovice B – Rokytnice 2:3
Fakta – branky: Víteček Petr 2 – Štěpánek Roman, Homoláč Alexandr, Havlíček Filip. Rozhodčí: Mucha Milan, Záliš Martin. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Utkání Kostelecká Lhota – Zdelov a Petrovice – Solnice skončila po uzávěrce.

Okresní derby před uzávěrkou
Utkání 29. kola krajského fotbalového přeboru: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – SK Přepychy 6:1 (4:1). Branky: Ficenec 2, Počtýnský 2, Zajíček, M. Mondík – Kárník.