Aleš Hemský
HOKEJ - zápas s Lotyši: 4:2
Názor Deníku: Nijak výrazně na sebe odchovanec pardubického hokeje neupoutal. Nejlepší partii odehrál už v první třetině, kdy se elegantní zadovkou podepsal pod úvodní branku Martina Erata. V úvodu také nebezpečně vystřelil. Od druhé třetiny už svoje šikovné ruce nechal odpočívat a zápas dohrál bez výrazného momentu. V utkání strávil na ledě 14:11 minut, připsal si 1 střelu a do statistiky plus/mínus jeden kladný bod.

Veronika Vítková
BIATLON - vytrvalostní závod na 15 km: 6. místo
Názor Deníku: Vrchlabská rodačka rozjela závod skvostně, úvodní dvě střelecké položky zvládla bezchybně a vedla. I ta třetí se jí povedla a ztrácela pouze 15 vteřin na skvěle běžící Domračevovou. Jenže na poslední stojce jednou chybovala, a připravila se tím o medaili. I tak z toho byl skvělý výsledek. Šesté místo na olympijských hrách se počítá. Fanouškům její výkon udělal radost.