STOLNÍ TENIS
III. liga mužů – 4. a 5. kolo
Kostelec n. O. – Stará Paka A 10:4
(čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Petr 3, Brůna Petr 1, Malík Lukáš 1, Hort Tomáš 2, Malík Karel 1),
Kostelec n. O. – Dvůr Králové 10:7
(čtyřhry 2:0, body domácích: Brůna Petr 3, Malík Karel 1, Malík Lukáš 2, Brát Karel ml. 2).
Další výsledky
Pardubice – Dvůr Králové 10:8
Pardubice – Stará Paka A 10:2
Liberec C – Converse Praha C 10:3
Liberec B – Sparta Praha B 10:7
Raspenava – Sparta Praha B 9:9
Raspenava – Converse Praha C 10:1
Chrudim – Jablonec 3:10
Chrudim – Vrchlabí 10:6
Kolín – Vrchlabí 10:1
Kolín – Jablonec 10:2
Tabulka
1. Jablonec 5 4 0 1 42:27 13
2. Raspenava 5 3 1 1 45:30 12
3. Pardubice 5 2 3 0 47:37 12
4. Chrudim 5 3 0 2 41:38 11
5. Kostelec 5 2 2 1 42:39 11
6. Liberec C 5 3 0 2 35:37 11
7. Kolín 5 2 1 2 44:32 10
8. Dvůr Králové 5 1 2 2 44:41 10
9. Sparta Praha B 5 1 3 1 44:40 10
10. Converse C 5 1 1 3 30:43 8
11. Stará Paka A 5 1 0 4 24:47 7
12. Vrchlabí 5 0 0 5 27:50 5
VOLEJBAL
Krajský přebor mužů
Vamberk – Jičín 3:0, 3:1
Hronov B – SCM HK 3:2, 3:1
Dvůr Králové – B. Třemešná 0:3, 2:3
Č. Kostelec – Slavia HK B 1:3, 0:3
Janské Lázně – Černčice 3:1, 3:1
Tabulka
1. Vamberk 8 8 0 24: 6 16
Bílá Třemešná 8 8 0 24: 6 16
3. Janské Lázně 8 5 3 19:12 13
4. Slavia Hr. Králové B 8 5 3 19:13 13
5. Dvůr Králové 8 5 3 18:16 13
6. Červený Kostelec 8 3 5 13:17 11
7. Hronov B 8 3 5 12:20 11
8. Jičín 8 2 6 11:20 10
9. Černčice 8 1 7 11:23 9
10. SCM Hr. Králové 8 0 8 6:27 8
Krajský přebor žen
Vamberk – Jičín 1:3, 1:3
Hronov B – Jaroměř 1:3, 0:3
Sokol Hradec – Orel Hradec 3:0, 0:3
Č. Kostelec – Slavia Hradec B 3:1, 3:2
Trutnov – Staré Město 3:1, 3:0
Tabulka
1. Trutnov 8 7 1 23: 6 15
2. Jičín 8 6 2 22:10 14
3. Červený Kostelec 8 6 2 18:15 14
4. Slavia Hr. Králové B 8 4 4 18:14 12
5. Staré Město 8 4 4 15:13 12
6. Jaroměř 8 4 4 15:17 12
7. Hronov B 8 3 5 14:19 11
8. Orel Hr. Králové 8 3 5 12:17 11
9. Sokol Hr. Králové 8 2 6 7:20 10
10. Vamberk 8 1 7 8:21 9
KUŽELKY
III. liga mužů – sk. B
SKK Náchod B – TJ Start Rychnov nad Kněžnou 5:3 (3309:3304)
Body: Gajdoš 534 – Hanzlík 534, Tichý 561 – Seniora 546, Horn 568 – Jung 601, Voleský 575 – Šípek 523, Majer 562 – Ksandr 538, Baďura 509 – Čihák 562.
Další zápasy
Šluknov – Jičín B 3:5
Červený Kostelec – Trutnov 6:2
Šluknov – Kosmonosy 2:6
Trnovany B – Liberec 4:4
Neratovice – Ústí n. L. 6:2.
Tabulka
1. Jičín B 6 5 0 1 34,0:14,0 10
2. Kosmonosy 6 5 0 1 32,0:16,0 10
3. Č. Kostelec 6 5 0 1 29,5:18,5 10
4. Liberec 6 3 1 2 25,5:22,5 7
5. Ústí n. L. 6 3 1 2 25,0:23,0 7
6. Rychnov n. K. 6 3 0 3 26,0:22,0 6
7. Rokytnice n. J. 6 3 0 3 23,0:25,0 6
8. Náchod B 6 3 0 3 22,0:26,0 6
9. Neratovice 6 2 0 4 23,0:25,0 4
10. Trnovany B 6 1 1 4 16,0:32,0 3
11. Šluknov 6 1 0 5 18,0:30,0 2
12. Trutnov 6 0 1 5 14,0:34,0 0