Starší žáci

Svěřenci Vladimíra Šípka vybojovali turnajové prvenství, když v hale průmyslovky, pod novým osvětlením, porazili všechny soupeře. Vítězstvím si upevnili druhé místo a zároveň si zajistili postup do finálové skupiny, kterou hrají dva nejlepší týmy královéhradeckého a pardubického kraje.
Výsledky: VK Sport Rychnov nad Kněžnou – Slavia Hradec Králové B 2:0, – Slavia Hradec Králové A 2:1, – Sokol Nechanice 2:0, – Opočno 2:1.
Starší žáci prožívají úspěšnou sezonu. Premiérově si zajistili účast na mistrovství České republiky a ve spolupráci s družstvem Opočna postoupili i do Českého poháru starších žáků. O víkendu je čeká první kolo v Českém Krumlově.

Mladší žáci

Družstvo mladších žáků pod vedením Karla Volta se neustále zlepšuje. Dobrou formu potvrdilo druhým místem v pátém kole oblastního přeboru. S bilancí tři výhry a jedna prohra obsadili druhé místo za hráči hradecké Slavie. Kádr družstva tvoří pouze osm hráčů, což je značný problém. Oddíl proto zve šikovné chlapce ve věku 10 – 13 let, kteří mají chuť vyzkoušet volejbal. Tréninky jsou v úterý a ve středu od 16 hodin v průmyslovce.
Výsledky: VK Sport Rychnov nad Kněžnou – Slavia Hradec Králové 0:2, – Hronov A 2:0, – Nechanice 2:0, – Hronov B 2:0.