Třígólové sólo dobrušského Macka

24.8.2015

AUTOR HATTRICKU. Tři góly Jan Macka (na snímku) rozhodly o výhře „céčka“ Dobrušky na hřišti Křovic.Foto: Zdroj redakce

Vamberk B - Černíkovice B 1:1

P. K. 4:2

Fakta branky: 76. Hamerský Aleš 23. Pacák Milan. Rozhodčí: Záliš Martin. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Domašín - Opočno B 3:4

Fakta branky: 10. Týfa Marek, 39. Michalík Jan, 85. Hašek Lukáš 34. Procházka Ladislav, 40. Navrátil Zdeněk, 74. Přibyl Ondřej, 80. Hradecký Lukáš. Rozhodčí: Fenyk Dušan. Diváci: 50. Poločas: 2:2.

Křovice - Dobruška C 2:3

Fakta branky: 78. Svoboda Michal, 75. Hrnčíř Tomáš 2., 20. a 32. Macek Jan. Rozhodčí: Valášek Martin. Diváci: 50. Poločas: 0:3.

Javornice B - Albrechtice B 1:1

P. K. 5:4

Fakta branky: 16. Široký Kamil 89. vlastní (Ešpandr Marek). Rozhodčí: Fenyk Dušan Nedvídek Miroslav, Moravec Miroslav. Diváci: 34. Poločas: 1:0.

Doudleby B - Roveň 1:1

P. K. 2:0

Fakta branky: 8. Hudousek Josef 50. Štěpánek Adam. Rozhodčí: Záliš Martin Knapek Jaroslav, Mervart Jan. Diváci: 70. Poločas: 1:0. (dr)

Konečně! Nový úsek Dálnice D11 už slouží řidičům

Hradec Králové – „Začněte pouštět,“ zazněl dnes o půl třetí odpoledne pokyn od vedoucího Správy a údržby dálnice. V tu dobu se „odkoply kužely“ a motoristům začal sloužit dlouhá léta vyhlížený úsek dálnice D11. Úsek, který má odlehčit Novému Městu či Libišanům a po takřka osmdesáti letech od prvních plánů přivést dopravu z Prahy až k úpatí Hradce Králové.

Po nárazu do mostku odvážela řidiče sanitka

Albrechtice nad Orlicí - V pondělí dopoledne kolem desáté hodiny došlo na silnici z Albrechtic nad Orlicí do Borohrádku k nehodě osobního auta, které narazilo do mostku.

Přepychy vstřelily čtyři branky za dvanáct minut a slavily výhru

Rychnovsko - Nejvyšší okresní fotbalová soutěž pokračovala o víkendu zápasy druhého kola.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.