VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga čtenářů Deníku: Páté kolo vyhrál Aleš Hašek

Hradec Králové – Již 406 čtenářů se zapojilo do hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje. Vítězem pátého dějství se stal Aleš Hašek z Dobrušky (startovní číslo HK 0256), jenž stejně jako další dva soutěžící získal 14 bodů. O jeho triumfu rozhodl fakt, že byl nejblíže Supertrefě.

23.1.2013
SDÍLEJ:

Král je zpátky. Miloš Říha přišel, viděl a zvítězil. Pardubice porazily Plzeň 4:3Foto: DENÍK/Luboš Jeníček

Vítěz tipoval, že padne 55 branek, zatímco Marek Birke z Trutnova určil 49 a Hana Benešová z Hronova 45 gólů.

Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 687 661, kde se dohodneme na převzetí ceny.

Do vedení v průběžném pořadí se probojovala Bohuslava Regnerová (Žďárky), stejným skóre se prezentují také Václav Tarantík (Smiřice) a Eva Pichová (Trutnov).

Výsledky tipovaných zápasů 5. kola

1. Pardubice – Plzeň (4:3) 1
2. K. Vary – Zlín (6:4) 1
3. Liberec – Č. Budějovice (0:2) 2
4. Litvínov – Slavia (7:1) 1
5. Brno – Třinec (3:7) 2
6. Most – Hradec Kr. (6:2) 1
7. Písek – Benátky (1:4) 2
8. Beroun – Šumperk (4:3) 1
9. H. Brod – Litoměřice (1:0) 1
10. Olomouc – Jihlava (4:0) 1
Supertrefa: V deseti utkáních padlo 62 gólů.

Průběžné pořadí po 5. kole

NHL (1. – 10. místo)
HK0058    Bohuslava Regnerová, Žďárky    11    34
HK0190    Václav Tarantík, Smiřice    11    34
HK0271    Eva Pichová, Trutnov    5    34
K0068    Petr Nový, Hradec Kr.    11    31
HK0233    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    11    31
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    8    31
HK0079    Zlata Joštová, Zdechovice    8    31
HK0133    Jan Pavliš, Radvanice    8    31
HK0298    Jaroslav Hůlek, Trutnov    5    31
HK0007    Radek Svatoš, Zlíčko    2    31

KHL (11. – 27. místo)
HK0018    Hana Benešová, Hronov    14    28
HK0269    Marek Birke, Trutnov    14    28
HK0210    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    11    28
HK0056    Josef Fuchs, V. Poříčí    11    28
HK0251    Martin Sosna, Dobruška    11    28
HK0234    Václav Vaněček, Houdkovice    11    28
HK0160    Roman Voldán, Jičín    11    28
HK0250    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    28
HK0151    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    28
HK0175    František Lachman, Jičín    8    28
HK0078    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    28
HK0244    Josef Kotyška, Nový Hrádek    5    28
HK0033    Jiří Soukup, Č. Skalice    5    28
HK0174    Vlastimil Sudek, Libuň    5    28
HK0006    Jana Svatošová, Zlíčko    5    28
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    2    28
HK0263    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    2    28

EXTRALIGA (28. –  61. místo)
HK0256    Aleš Hašek, Dobruška    14    26
HK0090    Alena Sejtková, Hradec Kr.    8    26
HK0108    Jitka Čížková, Dubenec    11    25
HK0103    Vojta Doležal, Chlumec    11    25
HK0173    Helena Fendrychová ml., Brdo    11    25
HK0003    Gisela Hlavatá, Náchod    11    25
HK0273    Romana Krulišová, Trutnov    11    25
HK0118    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    11    25
HK0237    Miloš Šenkýř, Dobruška    11    25
HK0265    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    11    25
HK0028    Štěpán Zámečník, N. Město    11    25
HK0194    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    8    25
HK0016    Bohumil Beneš, Hronov    8    25
HK0052    Karel Černohorský, V. Poříčí    8    25
HK0138    Lenka Hurtová, Trutnov    8    25
HK0282    Zdeněk Jón, Trutnov    8    25
HK0217    Jiří Kotfald, Týniště    8    25
HK0329    Zdeněk Matura st., Libštát    8    25
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    25
HK0109    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    25
HK0188    Lenka Dejlová, Louny    5    25
HK0086    Josef Hybner, Poděbrady    5    25
HK0168    Ondřej Jón, Chomutice    5    25
HK0072    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    5    25
HK0085    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    25
HK0081    Olina Pozlerová, Podoliby    5    25
HK0308    Alfréd Sacher, Dolní Branná    5    25
HK0242    Bohuslav Šolín, Val    5    25
HK0159    Hana Voldánová, Jičín    5    25
HK0309    Libor Čvančara, Dolní Branná    2    25
HK0294    Naďa Hůlková, Trutnov    2    25
HK0328    Ondřej Matura, Libštát    -1    25
HK0179    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    -1    25
HK0297    Klaus Püschel, Trutnov    -1    25

I. LIGA (62. – 99. místo)
HK0206    Monika Cílková, Hradec Kr.    11    23
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    8    23
HK0337    Petr Hofman, N. Město    5    23
HK0368    Bohuš Nosek, Solnice    5    23
HK0148    Milada Bílková, Praskačka    8    22
HK0051    Josef Čepelka, V. Poříčí    8    22
HK0066    Jana Klicperová, Otovice    8    22
HK0139    Jan Kouba, Třebechovice    8    22
HK0150    Vojta Kříž, Převýšov    8    22
HK0198    Dana Machačová, Hradec Kr.    8    22
HK0130    Vítězslav Schafránek, Radvanice    8    22
HK0178    Bohumír Wagenknecht, Vidochov    8    22
HK0083    Radek Zima, Prasek    8    22
HK0087    Jaroslava Bradnová, Podoliby    5    22
HK0182    Martin Dejl, Louny    5    22
HK0183    Helena Dejlová, Jičín    5    22
HK0185    Tereza Halčáková, Osenice    5    22
HK0326    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    5    22
HK0245    Juraj Jirásek, Sněžné    5    22
HK0122    Martin Košnár, Hradec Kr.    5    22
HK0132    Jan Suchý, Radvanice    5    22
HK0038    Jaroslav Valchař, Police n. M.    5    22
HK0076    Stanislav Vízek, N. Bydžov    5    22
HK0158    Marta Voldánová, Jičín    5    22
HK0249    Vladimír Gutler, Dobruška    2    22
HK0302    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    2    22
HK0278    Mirek Mrázek, Trutnov    2    22
HK0125    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    2    22
HK0073    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    2    22
HK0030    Silvestr Polomský, Č. Skalice    2    22
HK0084    Josef Pozler, Podoliby    2    22
HK0116    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    22
HK0075    Radek Schovánek, St. Bydžov    -1    22
HK0270    Josef Pich, Trutnov    -4    22
HK0205    Petr Cílek, Hradec Kr.    11    20
HK0356    Renata Chladová, Kosičky    2    20
HK0252    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    0    20
HK0285    Jarmila Vondráčková, Trutnov    -1    20

II. LIGA (100. – 189. místo)
HK0274    Pavel Holý, Trutnov    8    19
HK0162    Dagmar Poláková, Jičín    8    19
HK0067    Pavel Sazka, N. Bydžov    8    19
HK0203    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    19
HK0101    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    19
HK0102    Marie Buřičová, Chlumec    5    19
HK0323    Jan Hanuš, Hradec Kr.    5    19
HK0167    Pavlína Jónová, Chomutice    5    19
HK0123    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    19
HK0054    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    5    19
HK0121    Jana Machková, Borohrádek    5    19
HK0330    Ludmila Maturová, Libštát    5    19
HK0055    Hana Nejedlá, V. Poříčí    5    19
HK0195    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    19
HK0226    Josefa Suchánková, Potštejn    5    19
HK0157    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    19
HK0262    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    2    19
HK0094    Aleš Hojer, Hradec Kr.    2    19
HK0261    Pavel Horák, Dvůr Králové    2    19
HK0027    Jaromír Líska, N. Město    2    19
HK0080    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    19
HK0253    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    2    19
HK0044    Jan Regner, Žďárky    2    19
HK0009    Vítězslav Šolc st., Machov    2    19
HK0397    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    0    19
HK0126    Roman Hýsek, Hradec Kr.    -1    19
HK0074    Erik Pařízek, St. Bydžov    -1    19
HK0207    František Bartoška, Hradec Kr.    5    18
HK0378    Iva Dohnálková, Rychnov    11    17
HK0141    Markéta Šťastná, Hradec Kr.    11    17
HK0181    Alois Dejl, Jičín    5    17
HK0214    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    5    17
HK0246    Dominik Hellinger, Dobruška    5    17
HK0355    Luboš Chlad, Kosičky    5    17
HK0375    Miroslav Jedlinský, Rychnov    5    17
HK0281    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    5    17
HK0379    Jan Gabrle, Trutnov    2    17
HK0377    Jan Koblic, Vamberk    2    17
HK0340    Petra Nováková, Machov    2    17
HK0165    Katka Rozsypalová, Jičín    0    17
HK0031    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    17
HK0211    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    16
HK0264    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    8    16
HK0200    Aleš Kupka, Čánka    8    16
HK0276    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    5    16
HK0001    Vladimír Čejp, Náchod    5    16
HK0105    Aleš Doležal, Chlumec    5    16
HK0127    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    5    16
HK0186    Kateřina Halčáková, Louny    5    16
HK0290    Michal Herout, Trutnov    5    16
HK0275    Marie Holá, Trutnov    5    16
HK0229    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    16
HK0161    František Polák, Jičín    5    16
HK0119    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    5    16
HK0258    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    5    16
HK0070    Martin Taichman, Prasek    5    16
HK0191    Václav Tarantík ml., Smiřice    5    16
HK0053    Hana Zvoníčková, V. Poříčí    5    16
HK0048    Milan Bitnar, Hronov    2    16
HK0008    Míra Ducháč, Ml. Boleslav    2    16
HK0299    Karel Havelka, Trutnov    2    16
HK0291    Václav Herout, Trutnov    2    16
HK0107    Lenka Hrbková, Pardubice    2    16
HK0283    Otakar Jón, Trutnov    2    16
HK0259    Jaromír Kött, Dvůr Králové    2    16
HK0193    Petr Koza, Hradec Kr.    2    16
HK0325    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    2    16
HK0192    Jana Kozová, Hradec Kr.    2    16
HK0238    Jan Krejčí, Solnice    2    16
HK0272    Tomáš Kruliš, Trutnov    2    16
HK0230    Věra Kubcová, Rychnov    2    16
HK0236    Jaroslav Macek, Dobruška    2    16
HK0327    Lukáš Matura, Libštát    2    16
HK0260    Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové    2    16
HK0115    Karel Přibyl, Hradec Kr.    2    16
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod    2    16
HK0097    Radek Sejtko, Hradec Kr.    2    16
HK0012    Jan Šolc, Machov    2    16
HK0333    Michal Česák, Hradec Kr.    0    16
HK0104    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    16
HK0088    Marcel Gabriel, Vinary    -1    16
HK0046    Tomáš Hašpl, V. Poříčí    -1    16
HK0152    David Havránek, Hradec Kr.    -1    16
HK0004    Sabina Hlavatá, St. Smrkovice    -1    16
HK0059    Jan Jakubec, Náchod    -1    16
HK0216    Monika Kotfaldová, Týniště    -1    16
HK0180    Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice    -1    16
HK0171    Romana Skrbková, Brdo    -1    16
HK0131    Marta Suchá, Radvanice    -1    16
HK0021    Roman Rainet, V. Poříčí    -4    16

KRAJSKÝ PŘEBOR (190. – 246. místo)
HK0390    Jiří Pípa, N. Bydžov    8    15
HK0111    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    5    15
HK0113    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    5    15
HK0391    Pavel Marek, Rychnov    5    15
HK0041    Oldřich Lelek, Hronov    0    15
HK0042    Vlasta Lelková, Hronov    0    15
HK0363    Josef Dvořák, Třebechovice    11    14
HK0129    Milan Řehák, Libotov    8    14
HK0359    Eva Zimová, Sloupno    8    14
HK0142    Lenka Čermáková, Petrovice    5    14
HK0366    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    5    14
HK0371    Jaroslav Machač, Chlumec    5    14
HK0381    Jiří Pelák, Dvůr Králové    5    14
HK0380    Jarmila Peláková, Dvůr Králové    5    14
HK0370    Jan Štembera, Hradec Kr.    5    14
HK0343    Josef Hurdálek, Hronov    2    14
HK0335    Jaroslav Kuchař, Náchod    2    14
HK0289    Roman Nývlt, Trutnov    2    14
HK0349    Helena Růžičková, Veliš    2    14
HK0360    Jiří Zima, Sloupno    2    14
HK0248    Petr Hellinger, Dobruška    -1    14
HK0176    Miroslav Kracík, Jičín    8    13
HK0014    Michal Kubeček, Hronov    8    13
HK0010    Vítězslav Šolc, Machov    8    13
HK0316    Radek Tauchmann, Dolní Branná    8    13
HK0201    Milan Dušek, Týniště    5    13
HK0187    Jan Halčák, Jičín    5    13
HK0322    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    5    13
HK0295    Zdeněk Jiránek, Volanov    5    13
HK0024    Miroslav Pácalt, Kramolna    5    13
HK0025    Vlasta Pácaltová, Kramolna    5    13
HK0011    Petr Šolc, Machov    5    13
HK0015    Veronika Taufmanová, Jizbice    5    13
HK0235    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    13
HK0287    Tomáš Vrbecký, Trutnov    5    13
HK0177    Miloslava Wagenknechtová, Vidochov    5    13
HK0050    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    5    13
HK0184    Iveta Dejlová, Jičín    2    13
HK0154    Zdenka Havránková, Hradec Kr.    2    13
HK0293    Zdeněk Hůlek, Trutnov    2    13
HK0231    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    2    13
HK0257    Karel Kábrt, Trutnov    2    13
HK0064    Oto Klicpera, Otovice    2    13
HK0065    Tomáš Klicpera, Otovice    2    13
HK0321    Michal Kozák, Hradec Kr.    2    13
HK0013    Miloš Kubík, Hronov    2    13
HK0029    Maria Polomská, Č. Skalice    2    13
HK0032    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice    2    13
HK0305    Milan Sůra, Dolní Branná    2    13
HK0395    Tomáš Houška, Jičín    0    13
HK0268    Jaroslav Birke, Trutnov    -1    13
HK0047    Zdeněk Frýba, Hronov    -1    13
HK0292    Leoš Herout, Trutnov    -1    13
HK0120    Zuzana Pácaltová, Jičín    -1    13
HK0224    Lukáš Spáčil, Ostrava    -1    13
HK0128    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -1    13
HK0317    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    -1    13

OKRESNÍ PŘEBOR (247. – 338. místo)
HK0352    Vladimír Racek, Hradec Kr.    2    12
HK0110    Václav Špaček, Hradec Kr.    2    12
HK0204    Martin Cílek, Hradec Kr.    0    12
HK0266    Ladislav Köszegi, Trutnov    0    12
HK0091    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    2    11
HK0082    Naďa Zimová, Prasek    2    11
HK0164    Jindra Kolumpek, Jičín    0    11
HK0163    Zdenka Kolumpková, Jičín    0    11
HK0189    Jaroslav Patřín, Lužany    0    11
HK0348    Marek Růžička, Veliš    -1    11
HK0369    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    -1    11
HK0324    Monika Hádková, Hradec Kr.    8    10
HK0166    Miloš Jón, Chomutice    8    10
HK0209    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    5    10
HK0034    Josef Matha, Olešnice    5    10
HK0389    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    10
HK0106    Jiří Pokora, Hradec Kr.    5    10
HK0002    Martin Rutar, Náchod    5    10
HK0069    Lenka Taichmanová, Prasek    5    10
HK0155    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    5    10
HK0288    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    5    10
HK0077    Eduard Důbrava, Petrovice    2    10
HK0098    David Hric, Hradec Kr.    2    10
HK0243    Milan Koty, Č. Meziříčí    2    10
HK0320    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    2    10
HK0036    Marek Matha, Olešnice    2    10
HK0062    Aneta Nyčová, Náchod    2    10
HK0232    Josef Plachetka, Houdkovice    2    10
HK0039    Augustin Šála, Police n. M.    2    10
HK0100    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    2    10
HK0149    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    10
HK0346    Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí    0    10
HK0134    Jiří Bílek, Libčany    -1    10
HK0277    Gert Böhnisch, Mladé Buky    -1    10
HK0057    Josef Čermák, V. Poříčí    -1    10
HK0169    Otakar Fendrych, Brdo    -1    10
HK0241    Libor Hladík, Nový Hrádek    -1    10
HK0061    Milan Jakubec, Náchod    -1    10
HK0254    Jiří Kopecký, Č. Meziříčí    -4    10
HK0170    Lukáš Skrbek, Brdo    -4    10
HK0114    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    5    9
HK0112    Jan Bičiště, Hradec Kr.    5    9
HK0384    Ivoš Dius, V. Poříčí    5    9
HK0394    Vladislav Kuchař, Rychnov    5    9
HK0393    Marie Kuchařová, Rychnov    5    9
HK0386    Johana Hanušová, Hradec Kr.    2    9
HK0202    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    5    8
HK0342    Jiří Urban, V. Poříčí    5    8
HK0284    Petr Vondráček, Trutnov    5    8
HK0339    Josef Hofman, Černčice    2    8
HK0338    Zdena Hofmanová, Černčice    2    8
HK0351    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    2    8
HK0092    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    2    8
HK0344    Ladislav Zástava, Hronov    2    8
HK0398    Milan Lacina, Vysočany    0    8
HK0223    Jana Mazurová, Doudleby    0    8
HK0383    Petr Mesner, Úpice    0    8
HK0145    Kamil Žák, Hradec Kr.    0    8
HK0143    Roman Žák, Hradec Kr.    0    8
HK0146    Monika Žáková, Hradec Kr.    0    8
HK0286    Soňa Kábrtová, Trutnov    8    7
HK0218    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    7
HK0354    Petr Voženílek, Lhota p. L.    5    7
HK0040    Jaroslav Zeman, Žďár n. Met.    5    7
HK0037    Jaroslav Čálek, Police n. M.    2    7
HK0153    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    2    7
HK0017    Radka Kubečková, Hronov    2    7
HK0137    Jiří Pešek, Hradec Kr.    2    7
HK0300    Zdena Pivková, Trutnov    2    7
HK0225    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    7
HK0095    Milan Toušek, Týniště    2    7
HK0096    Pavel Žák, Předměřice    2    7
HK0345    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    7
HK0136    Hana Bílková st., Libčany    -1    7
HK0240    Bořek Krejčí, Solnice    -1    7
HK0228    Oldřich Kubec, Rychnov    -1    7
HK0331    Zdeněk Matura ml., Libštát    -1    7
HK0296    Milena Püschelová, Trutnov    -1    7
HK0307    Petr Sůra, Dolní Branná    -1    7
HK0303    Jan Zirm, Vrchlabí    -1    7
HK0023    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    -4    7
HK0022    Eva Rainetová, V. Poříčí    -4    7
HK0043    Vladimír Seidel, V. Poříčí    -4    7
HK0049    Jiří Soukal, Hronov    -4    7
HK0071    Josef Taichman, Prasek    -4    7
HK0388    Milan Čapek, Podoliby    5    6
HK0334    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    6
HK0367    Tomáš Kesl, Hradec Kr.    0    6
HK0387    Pavel Bahník, Třebechovice    -1    6
HK0382    Josef Jirásek, H. Radechová    -1    6
HK0392    Pavel Konvalinka, Vamberk    -1    6
HK0341    Otakar Novák, Ronov n. D.    -1    6

LIGA AMATÉRŮ (339. – 392. místo)
HK0365    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    5    5
HK0357    Michal Chlad, Kosičky    5    5
HK0312    Jana Kotyková, Dolní Branná    5    5
HK0336    Radmila Novotná, Černčice    5    5
HK0405    Tereza Ozdinová, Osenice    5    5
HK0314    Vlasta Suková, Dolní Branná    5    5
HK0353    Josef Futera, Petrovice    2    5
HK0364    Marie Hanušová, Hradec Kr.    2    5
HK0376    Milena Koblicová, Vamberk    2    5
HK0350    Josef Kotnik, Chyjice    2    5
HK0221    Michaela Havlíková, Č. Meziříčí    0    5
HK0385    Jiří Krista, Hronov    0    5
HK0222    Milan Mazura, Doudleby    0    5
HK0144    Kamila Žáková, Hradec Kr.    0    5
HK0362    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    -1    5
HK0313    Jana Jirková, Dolní Branná    -1    5
HK0063    Jiří Baše, Č. Kostelec    -4    5
HK0199    Karel Kindl, Třebechovice    5    4
HK0310    Miloslav Nykl, Dolní Branná    5    4
HK0227    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    4
HK0147    Jan Bílek, Praskačka    2    4
HK0219    Ludmila Dohnálková, Rychnov    2    4
HK0035    Jaroslava Mathová, Olešnice    2    4
HK0304    Jan Sůra, Dolní Branná    2    4
HK0267    Zdeněk Korčák, Trutnov    0    4
HK0361    Jan Vítek, Hradec Kr.    0    4
HK0255    Petr Dekov, Přepychy    -1    4
HK0060    Josef Jakubec, Náchod    -1    4
HK0403    Michal Jiránek, Dolní Branná    -1    4
HK0311    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    -1    4
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany    -4    4
HK0089    Vlastimil Gabriel, Vinary    -4    4
HK0093    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -4    4
HK0306    Robert Sůra, Dolní Branná    -4    4
HK0005    Jakub Svatoš, Zlíčko    -4    4
HK0372    Milan Štěrba, Chlumec    -1    3
HK0358    Radek Chlad, Kosičky    5    2
HK0406    Josef Holub, Doudleby    2    2
HK0045    Jiří Hanzl, Žďárky    0    2
HK0404    Josef Jiránek, Dolní Branná    0    2
HK0400    Václav Kameník, Jičín    0    2
HK0347    Marek Lokvenc, V. Poříčí    0    2
HK0399    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    0    2
HK0220    Matěj Mazura, Doudleby    0    2
HK0215    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    2
HK0280    Linda Zieminská, Trutnov    0    2
HK0279    Darek Zieminski, Trutnov    0    2
HK0301    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    2    1
HK0124    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    2    1
HK0099    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    2    1
HK0402    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    2    1
HK0156    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    2    1
HK0374    Roman Izák, Opočno    0    1
HK0196    Roman Machač, Hradec Kr.    -7    1

ALESPOŇ TO ZKUSILI (393. – 406. místo)
HK0247    Jan Hellinger, Dobruška    2    -1
HK0319    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    -1    -1
HK0401    Iva Pitrmanová, Dolní Branná    2    -2
HK0396    Eva Svobodová, Jilemnice    0    -2
HK0208    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    -1    -2
HK0212    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    -2
HK0239    Stáňa Krejčová, Solnice    -1    -4
HK0318    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    -1    -4
HK0140    Věrka Bartošová, Hradec Kr.    -7    -4
HK0373    Livia Ščerbaková, Opočno    0    -6
HK0315    Jitka Márynková, Dolní Branná    -4    -7
HK0172    Helena Fendrychová, Brdo    -1    -11
HK0213    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -7    -11
HK0197    Daniel Machač, Hradec Kr.    -4    -14

Autor: Redakce

23.1.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Dominik Chlupáč vylepšil o tři vteřiny traťový rekord „Luisy“

Kvasiny - Letošní desetidílný 24. ročník amatérského cyklistického Dobrušského poháru – Memoriálu Martina Hockého pokračoval předposledním závodem, jímž byla Kredo silniční časovka jednotlivců. Závod uspořádal Indigo cycling team Rychnov ve spolupráci s Tri Clubem Dobruška.

Do říjnových sněmovních voleb půjde 22 stran a hnutí

Královéhradecko - V říjnových volbách do Poslanecké sněmovny PČR budou voliči v hradeckém kraji vybírat z 22 politických stran a hnutí. Oproti volbám v roce 2013 je to o čtyři subjekty více.

„Ahoj, jsem Svatava a jsem blázen... blázen do jídla...“

Královéhradecko - Svatava Vašková patří mezi nejznámější a nejúspěšnější současné české foodblogerky. Sama o sobě říká: „Nemám ambici ohromovat vysokou kulinařinou či cukrařinou, na to nemám schopnosti, čas ani prostředky. Ráda bych, aby můj blog především inspiroval…“ Dlužno říct, že se jí to daří. Přesvědčit se můžete sami nejen v našem rozhovoru, ale i na webu Coolinarka.cz.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení