VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Celkovým vítězem se jasně stal Aleš Hašek

Hradec Králové – Hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje má za sebou závěrečné 10. kolo. V něm si nejlépe počínal Miloslav Bednařík z Hradce Králové (startovní číslo HK0194), jenž nasbíral 11 bodů a navíc byl nejblíže Supertrefě.

27.2.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Prosíme vítěze, aby se ozval na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Celkovému pořadí kraloval Aleš Hašek z Dobrušky, jenž nasbíral 66 bodů. O deset bodů zpět byli druhý Jan Pavliš z Radvanic a další dobrušský hráč Miloš Šenkýř. Uvedení hráči budou Deníkem kontaktováni, neboť získají ceny od partnerů soutěže.

Výsledky zápasů 10. kola Zimní Tip ligy

1. ČSOB Poj. Pardubice – Sparta Praha   (5:1)  1
2. Vítkovice Steel – Piráti Chomutov        (4:3)  1
3. HC Škoda Plzeň – PSG Zlín                   (4:5)  2
4. Slavia Praha – Oceláři Třinec                 (1:3)  2
5. Karlovy Vary – České Budějovice         (2:2)  0
6. Verva Litvínov – Rytíři Kladno               (1:1)  0
7. Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec            (1:1)  0
8. Pittsburgh Penguins – Florida Panthers (3:1)  1
9. Dallas Stars – San Jose Sharks              (3:1)  1
10. HC Stadion Vrchlabí – HC Trutnov      (6:4)  1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 52 branek.

Konečné pořadí

NHL (1. – 10. místo)
HK0256    Aleš Hašek, Dobruška    11    66
HK0133    Jan Pavliš, Radvanice    5    56
HK0237    Miloš Šenkýř, Dobruška    -1    56
HK0216    Monika Kotfaldová, Týniště    11    53
HK0329    Zdeněk Matura st., Libštát    8    53
HK0058    Bohuslava Regnerová, Žďárky    5    53
HK0251    Martin Sosna, Dobruška    5    53
HK0079    Zlata Joštová, Zdechovice    5    50
HK0151    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    50
HK0152    David Havránek, Hradec Kr.    11    47

KHL (11. – 40. místo)
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    5    47
HK0033    Jiří Soukup, Č. Skalice    5    47
HK0175    František Lachman, Jičín    2    47
HK0338    Zdena Hofmanová, Černčice    8    45
HK0337    Petr Hofman, N. Město    2    45
HK0230    Věra Kubcová, Rychnov    11    44
HK0006    Jana Svatošová, Zlíčko    8    44
HK0154    Zdenka Havránková, Hradec Kr.    5    44
HK0078    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    44
HK0195    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    44
HK0203    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    44
HK0160    Roman Voldán, Jičín    5    44
HK0090    Alena Sejtková, Hradec Kr.    8    43
HK0214    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    11    42
HK0217    Jiří Kotfald, Týniště    8    41
HK0102    Marie Buřičová, Chlumec    5    41
HK0103    Vojta Doležal, Chlumec    5    41
HK0173    Helena Fendrychová ml., Brdo    5    41
HK0003    Gisela Hlavatá, Náchod    5    41
HK0086    Josef Hybner, Poděbrady    5    41
HK0245    Juraj Jirásek, Sněžné    5    41
HK0198    Dana Machačová, Hradec Kr.    5    41
HK0328    Ondřej Matura, Libštát    5    41
HK0118    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    5    41
HK0021    Roman Rainet, V. Poříčí    5    41
HK0265    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    5    41
HK0138    Lenka Hurtová, Trutnov    2    41
HK0150    Vojta Kříž, Převýšov    2    41
HK0085    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    41
HK0081    Olina Pozlerová, Podoliby    2    41

EXTRALIGA (41. – 90. místo)
HK0113    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    8    40
HK0181    Alois Dejl, Jičín    8    39
HK0183    Helena Dejlová, Jičín    5    39
HK0355    Luboš Chlad, Kosičky    5    39
HK0083    Radek Zima, Prasek    5    39
HK0082    Naďa Zimová, Prasek    5    39
HK0051    Josef Čepelka, V. Poříčí    0    39
HK0056    Josef Fuchs, V. Poříčí    0    39
HK0155    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    8    38
HK0038    Jaroslav Valchař, Police n. M.    8    38
HK0109    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    38
HK0108    Jitka Čížková, Dubenec    5    38
HK0210    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    5    38
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    5    38
HK0126    Roman Hýsek, Hradec Kr.    5    38
HK0229    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    38
HK0064    Oto Klicpera, Otovice    5    38
HK0308    Alfréd Sacher, Dolní Branná    5    38
HK0190    Václav Tarantík, Smiřice    5    38
HK0087    Jaroslava Bradnová, Podoliby    2    38
HK0121    Jana Machková, Borohrádek    2    38
HK0271    Eva Pichová, Trutnov    2    38
HK0114    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    8    37
HK0091    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    5    37
HK0206    Monika Cílková, Hradec Kr.    5    36
HK0163    Zdenka Kolumpková, Jičín    2    36
HK0171    Romana Skrbková, Brdo    8    35
HK0174    Vlastimil Sudek, Libuň    8    35
HK0012    Jan Šolc, Machov    8    35
HK0276    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    5    35
HK0105    Aleš Doležal, Chlumec    5    35
HK0249    Vladimír Gutler, Dobruška    5    35
HK0185    Tereza Halčáková, Osenice    5    35
HK0291    Václav Herout, Trutnov    5    35
HK0263    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    5    35
HK0107    Lenka Hrbková, Pardubice    5    35
HK0068    Petr Nový, Hradec Kr.    5    35
HK0232    Josef Plachetka, Houdkovice    5    35
HK0067    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    35
HK0128    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    35
HK0159    Hana Voldánová, Jičín    5    35
HK0178    Bohumír Wagenknecht, Vidochov    5    35
HK0016    Bohumil Beneš, Hronov    2    35
HK0268    Jaroslav Birke, Trutnov    2    35
HK0125    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    2    35
HK0030    Silvestr Polomský, Č. Skalice    2    35
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    35
HK0242    Bohuslav Šolín, Val    2    35
HK0309    Libor Čvančara, Dolní Branná    -1    35
HK0270    Josef Pich, Trutnov    -1    35

I. LIGA (91. – 134. místo)
HK0207    František Bartoška, Hradec Kr.    5    34
HK0281    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    5    34
HK0366    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    -1    34
HK0041    Oldřich Lelek, Hronov    -1    34
HK0042    Vlasta Lelková, Hronov    -1    34
HK0339    Josef Hofman, Černčice    5    33
HK0348    Marek Růžička, Veliš    5    33
HK0235    Václav Vaněček st., Houdkovice    5    33
HK0028    Štěpán Zámečník, N. Město    5    33
HK0356    Renata Chladová, Kosičky    2    33
HK0141    Markéta Šťastná, Hradec Kr.    2    33
HK0052    Karel Černohorský, V. Poříčí    0    33
HK0194    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    11    32
HK0127    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    8    32
HK0124    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    8    32
HK0300    Zdena Pivková, Trutnov    8    32
HK0182    Martin Dejl, Louny    5    32
HK0209    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    5    32
HK0323    Jan Hanuš, Hradec Kr.    5    32
HK0231    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    5    32
HK0282    Zdeněk Jón, Trutnov    5    32
HK0168    Ondřej Jón, Chomutice    5    32
HK0065    Tomáš Klicpera, Otovice    5    32
HK0066    Jana Klicperová, Otovice    5    32
HK0139    Jan Kouba, Třebechovice    5    32
HK0123    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    32
HK0027    Jaromír Líska, N. Město    5    32
HK0036    Marek Matha, Olešnice    5    32
HK0179    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    5    32
HK0116    Michal Přibyl, Borohrádek    5    32
HK0032    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice    5    32
HK0009    Vítězslav Šolc st., Machov    5    32
HK0096    Pavel Žák, Předměřice    5    32
HK0122    Martin Košnár, Hradec Kr.    2    32
HK0273    Romana Krulišová, Trutnov    2    32
HK0080    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    32
HK0076    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    32
HK0359    Eva Zimová, Sloupno    0    31
HK0252    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    30
HK0376    Milena Koblicová, Vamberk    5    30
HK0368    Bohuš Nosek, Solnice    5    30
HK0370    Jan Štembera, Hradec Kr.    5    30
HK0340    Petra Nováková, Machov    2    30
HK0165    Katka Rozsypalová, Jičín    2    30

II. LIGA (135. – 172. místo)
HK0304    Jan Sůra, Dolní Branná    11    29
HK0136    Hana Bílková st., Libčany    8    29
HK0004    Sabina Hlavatá, Meziměstí    8    29
HK0261    Pavel Horák, Dvůr Králové    8    29
HK0167    Pavlína Jónová, Chomutice    8    29
HK0156    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    8    29
HK0277    Gert Böhnisch, Mladé Buky    5    29
HK0101    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    29
HK0188    Lenka Dejlová, Louny    5    29
HK0250    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    29
HK0299    Karel Havelka, Trutnov    5    29
HK0262    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    5    29
HK0176    Miroslav Kracík, Jičín    5    29
HK0013    Miloš Kubík, Hronov    5    29
HK0253    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    5    29
HK0389    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    29
HK0317    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    5    29
HK0211    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    2    29
HK0269    Marek Birke, Trutnov    2    29
HK0201    Milan Dušek, Týniště    2    29
HK0324    Monika Hádková, Hradec Kr.    2    29
HK0161    František Polák, Jičín    2    29
HK0297    Klaus Püschel, Trutnov    2    29
HK0193    Petr Koza, Hradec Kr.    -1    29
HK0192    Jana Kozová, Hradec Kr.    -1    29
HK0238    Jan Krejčí, Solnice    -1    29
HK0234    Václav Vaněček, Houdkovice    -4    29
HK0233    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -4    29
HK0112    Jan Bičiště, Hradec Kr.    8    28
HK0111    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    8    28
HK0390    Jiří Pípa, N. Bydžov    2    28
HK0142    Lenka Čermáková, Petrovice    5    27
HK0302    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    5    27
HK0285    Jarmila Vondráčková, Trutnov    5    27
HK0363    Josef Dvořák, Třebechovice    2    27
HK0088    Marcel Gabriel, Vinary    0    27
HK0054    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    0    27
HK0055    Hana Nejedlá, V. Poříčí    0    27

KRAJSKÁ LIGA (173. – 233. místo)
HK0226    Josefa Suchánková, Potštejn    8    26
HK0326    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    5    26
HK0153    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    5    26
HK0059    Jan Jakubec, Náchod    5    26
HK0010    Vítězslav Šolc, Machov    5    26
HK0011    Petr Šolc, Machov    5    26
HK0110    Václav Špaček, Hradec Kr.    5    26
HK0158    Marta Voldánová, Jičín    5    26
HK0325    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    2    26
HK0084    Josef Pozler, Podoliby    2    26
HK0258    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    2    26
HK0292    Leoš Herout, Trutnov    -1    26
HK0274    Pavel Holý, Trutnov    -1    26
HK0298    Jaroslav Hůlek, Trutnov    -1    26
HK0130    Vítězslav Schafránek, Radvanice    -1    26
HK0007    Radek Svatoš, Zlíčko    -1    26
HK0132    Jan Suchý, Radvanice    -4    26
HK0367    Tomáš Kesl, Hradec Kr.    8    25
HK0092    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    5    25
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    0    25
HK0313    Jana Jirková, Dolní Branná    11    24
HK0129    Milan Řehák, Libotov    8    24
HK0184    Iveta Dejlová, Jičín    5    24
HK0371    Jaroslav Machač, Chlumec    2    24
HK0336    Radmila Novotná, Černčice    2    24
HK0344    Ladislav Zástava, Hronov    2    24
HK0205    Petr Cílek, Hradec Kr.    -1    24
HK0034    Josef Matha, Olešnice    8    23
HK0352    Vladimír Racek, Hradec Kr.    8    23
HK0305    Milan Sůra, Dolní Branná    8    23
HK0134    Jiří Bílek, Libčany    5    23
HK0008    Míra Ducháč, Ml. Boleslav    5    23
HK0061    Milan Jakubec, Náchod    5    23
HK0166    Miloš Jón, Chomutice    5    23
HK0331    Zdeněk Matura ml., Libštát    5    23
HK0162    Dagmar Poláková, Jičín    5    23
HK0029    Maria Polomská, Č. Skalice    5    23
HK0043    Vladimír Seidel, V. Poříčí    5    23
HK0306    Robert Sůra, Dolní Branná    5    23
HK0149    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    5    23
HK0283    Otakar Jón, Trutnov    2    23
HK0259    Jaromír Kött, Dvůr Králové    2    23
HK0320    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    2    23
HK0200    Aleš Kupka, Čánka    2    23
HK0278    Mirek Mrázek, Trutnov    2    23
HK0106    Jiří Pokora, Hradec Kr.    2    23
HK0218    Miloš Dohnálek, Rychnov    -1    23
HK0094    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -1    23
HK0025    Vlasta Pácaltová, Kramolna    -1    23
HK0177    Miloslava Wagenknechtová, Vidochov    -1    23
HK0260    Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové    -4    23
HK0350    Josef Kotnik, Chyjice    8    21
HK0377    Jan Koblic, Vamberk    5    21
HK0301    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    5    21
HK0248    Petr Hellinger, Dobruška    2    21
HK0335    Jaroslav Kuchař, Náchod    2    21
HK0040    Jaroslav Zeman, Žďár n. Met.    2    21
HK0057    Josef Čermák, V. Poříčí    0    21
HK0044    Jan Regner, Žďárky    0    21
HK0050    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    0    21
HK0375    Miroslav Jedlinský, Rychnov    -1    21

KRAJSKÝ PŘEBOR (234. – 292. místo)
HK0048    Milan Bitnar, Hronov    5    20
HK0219    Ludmila Dohnálková, Rychnov    5    20
HK0169    Otakar Fendrych, Brdo    5    20
HK0187    Jan Halčák, Jičín    5    20
HK0186    Kateřina Halčáková, Louny    5    20
HK0294    Naďa Hůlková, Trutnov    5    20
HK0017    Radka Kubečková, Hronov    5    20
HK0236    Jaroslav Macek, Dobruška    5    20
HK0327    Lukáš Matura, Libštát    5    20
HK0062    Aneta Nyčová, Náchod    5    20
HK0303    Jan Zirm, Vrchlabí    5    20
HK0264    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    2    20
HK0410    Štefan Kotek, Prasek    2    20
HK0023    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    2    20
HK0311    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    20
HK0039    Augustin Šála, Police n. M.    2    20
HK0070    Martin Taichman, Prasek    2    20
HK0287    Tomáš Vrbecký, Trutnov    2    20
HK0241    Libor Hladík, Nový Hrádek    -1    20
HK0330    Ludmila Maturová, Libštát    -1    20
HK0180    Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice    -1    20
HK0095    Milan Toušek, Týniště    -1    20
HK0024    Miroslav Pácalt, Kramolna    -4    20
HK0394    Vladislav Kuchař, Rychnov    5    19
HK0393    Marie Kuchařová, Rychnov    5    19
HK0398    Milan Lacina, Vysočany    2    19
HK0397    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    0    19
HK0391    Pavel Marek, Rychnov    -4    19
HK0357    Michal Chlad, Kosičky    2    18
HK0164    Jindra Kolumpek, Jičín    2    18
HK0053    Hana Zvoníčková, V. Poříčí    0    18
HK0379    Jan Gabrle, Trutnov    -1    18
HK0104    Miroslav Buřič ml., Chlumec    11    17
HK0170    Lukáš Skrbek, Brdo    8    17
HK0001    Vladimír Čejp, Náchod    5    17
HK0077    Eduard Důbrava, Petrovice    5    17
HK0047    Zdeněk Frýba, Hronov    5    17
HK0295    Zdeněk Jiránek, Volanov    5    17
HK0196    Roman Machač, Hradec Kr.    5    17
HK0097    Radek Sejtko, Hradec Kr.    5    17
HK0227    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    17
HK0204    Martin Cílek, Hradec Kr.    2    17
HK0290    Michal Herout, Trutnov    2    17
HK0257    Karel Kábrt, Trutnov    2    17
HK0409    Antonie Kotková, Prasek    2    17
HK0316    Radek Tauchmann, Dolní Branná    2    17
HK0411    Jana Vaníčková, Sloupno    2    17
HK0288    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    2    17
HK0037    Jaroslav Čálek, Police n. M.    0    17
HK0072    Miroslav Kořínek, St. Bydžov    0    17
HK0073    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    0    17
HK0031    Jan Runštuk, V. Jesenice    0    17
HK0075    Radek Schovánek, St. Bydžov    0    17
HK0275    Marie Holá, Trutnov    -1    17
HK0244    Josef Kotyška, Nový Hrádek    -1    17
HK0240    Bořek Krejčí, Solnice    -1    17
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod    -1    17
HK0157    Blanka Tarantíková, Smiřice    -1    17
HK0148    Milada Bílková, Praskačka    -4    17

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (293. – 329. místo)
HK0421    Petra Geletičová, Sloupno    2    16
HK0407    Pavel Purma, Sloupno    2    16
HK0333    Michal Česák, Hradec Kr.    0    16
HK0351    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    5    15
HK0199    Karel Kindl, Třebechovice    2    15
HK0289    Roman Nývlt, Trutnov    2    15
HK0349    Helena Růžičková, Veliš    2    15
HK0284    Petr Vondráček, Trutnov    2    15
HK0307    Petr Sůra, Dolní Branná    8    14
HK0098    David Hric, Hradec Kr.    5    14
HK0137    Jiří Pešek, Hradec Kr.    5    14
HK0212    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    5    14
HK0293    Zdeněk Hůlek, Trutnov    2    14
HK0131    Marta Suchá, Radvanice    2    14
HK0384    Ivoš Dius, V. Poříčí    0    14
HK0074    Erik Pařízek, St. Bydžov    0    14
HK0202    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    0    14
HK0046    Tomáš Hašpl, V. Poříčí    -1    14
HK0272    Tomáš Kruliš, Trutnov    -1    14
HK0119    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    -1    14
HK0071    Josef Taichman, Prasek    -1    14
HK0191    Václav Tarantík ml., Smiřice    -1    14
HK0018    Hana Benešová, Hronov    -4    14
HK0387    Pavel Bahník, Třebechovice    2    13
HK0420    Jakub Geletič, Sloupno    2    13
HK0419    Eleanor Geletičová, Sloupno    2    13
HK0372    Milan Štěrba, Chlumec    2    13
HK0014    Michal Kubeček, Hronov    0    13
HK0015    Veronika Taufmanová, Jizbice    0    13
HK0247    Jan Hellinger, Dobruška    8    12
HK0378    Iva Dohnálková, Rychnov    5    12
HK0314    Vlasta Suková, Dolní Branná    5    12
HK0143    Roman Žák, Hradec Kr.    5    12
HK0146    Monika Žáková, Hradec Kr.    5    12
HK0381    Jiří Pelák, Dvůr Králové    2    12
HK0266    Ladislav Köszegi, Trutnov    0    12
HK0002    Martin Rutar, Náchod    0    12

OKRESNÍ PŘEBOR (330. – 362. místo)
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany    5    11
HK0321    Michal Kozák, Hradec Kr.    5    11
HK0120    Zuzana Pácaltová, Jičín    5    11
HK0404    Josef Jiránek, Dolní Branná    2    11
HK0228    Oldřich Kubec, Rychnov    2    11
HK0035    Jaroslava Mathová, Olešnice    2    11
HK0224    Lukáš Spáčil, Ostrava    2    11
HK0189    Jaroslav Patřín, Lužany    0    11
HK0100    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    -1    11
HK0334    Pavel Kejzlar st., Úpice    5    10
HK0422    Amálka Geletičová, Sloupno    2    10
HK0382    Josef Jirásek, H. Radechová    2    10
HK0412    Jiří Náhlovský, Semily    2    10
HK0341    Otakar Novák, Ronov n. D.    2    10
HK0416    Zdeněk Purma, Smidary    2    10
HK0417    Zdeněk Purma, Křičov    2    10
HK0395    Tomáš Houška, Jičín    0    10
HK0342    Jiří Urban, V. Poříčí    0    10
HK0365    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    8    9
HK0060    Josef Jakubec, Náchod    5    9
HK0144    Kamila Žáková, Hradec Kr.    5    9
HK0364    Marie Hanušová, Hradec Kr.    2    9
HK0380    Jarmila Peláková, Dvůr Králové    2    9
HK0346    Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí    0    9
HK0408    Dáša Šulcová, Velké Poříčí    0    9
HK0361    Jan Vítek, Hradec Kr.    0    9
HK0099    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    8    8
HK0310    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    8
HK0322    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    5    8
HK0388    Milan Čapek, Podoliby    2    8
HK0005    Jakub Svatoš, Zlíčko    2    8
HK0223    Jana Mazurová, Doudleby    0    8
HK0383    Petr Mesner, Úpice    0    8

LIGA AMATÉRŮ (363. – 388. místo)
HK0418    Hana Purmová, Křičov    2    7
HK0415    Alena Purmová, Křičov    2    7
HK0145    Kamil Žák, Hradec Kr.    5    6
HK0345    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    6
HK0353    Josef Futera, Petrovice    -1    6
HK0343    Josef Hurdálek, Hronov    -1    6
HK0402    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    8    5
HK0423    Miroslav Vostruha, Sloupno    5    5
HK0147    Jan Bílek, Praskačka    2    5
HK0208    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    5
HK0254    Jiří Kopecký, Č. Meziříčí    2    5
HK0225    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    5
HK0069    Lenka Taichmanová, Prasek    2    5
HK0221    Michaela Havlíková, Č. Meziříčí    0    5
HK0385    Jiří Krista, Hronov    0    5
HK0222    Milan Mazura, Doudleby    0    5
HK0286    Soňa Kábrtová, Trutnov    -1    5
HK0296    Milena Püschelová, Trutnov    -1    5
HK0022    Eva Rainetová, V. Poříčí    -1    5
HK0413    Tibor Bouda, Košťálov    5    4
HK0399    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    2    4
HK0255    Petr Dekov, Přepychy    0    4
HK0362    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    0    4
HK0267    Zdeněk Korčák, Trutnov    0    4
HK0360    Jiří Zima, Sloupno    0    4
HK0386    Johana Hanušová, Hradec Kr.    -4    4

ALESPOŇ TO ZKUSILI (389. – 425. místo)
HK0312    Jana Kotyková, Dolní Branná    8    3
HK0369    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    2    3
HK0089    Vlastimil Gabriel, Vinary    0    3
HK0374    Roman Izák, Opočno    0    3
HK0405    Tereza Ozdinová, Osenice    0    3
HK0358    Radek Chlad, Kosičky    -4    3
HK0424    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    2    2
HK0425    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    2
HK0045    Jiří Hanzl, Žďárky    0    2
HK0406    Josef Holub, Doudleby    0    2
HK0243    Milan Koty, Č. Meziříčí    0    2
HK0347    Marek Lokvenc, V. Poříčí    0    2
HK0220    Matěj Mazura, Doudleby    0    2
HK0215    Jiří Vyšehrad, Týniště    0    2
HK0280    Linda Zieminská, Trutnov    0    2
HK0279    Darek Zieminski, Trutnov    0    2
HK0115    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -1    2
HK0049    Jiří Soukal, Hronov    -1    2
HK0392    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    1
HK0403    Michal Jiránek, Dolní Branná    2    0
HK0246    Dominik Hellinger, Dobruška    -1    0
HK0172    Helena Fendrychová, Brdo    2    -1
HK0093    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    -1
HK0414    Oldřich Čapek, Jičín    0    -1
HK0354    Petr Voženílek, Lhota p. L.    0    -1
HK0315    Jitka Márynková, Dolní Branná    2    -2
HK0400    Václav Kameník, Jičín    0    -2
HK0396    Eva Svobodová, Jilemnice    0    -2
HK0063    Jiří Baše, Č. Kostelec    0    -3
HK0401    Iva Pitrmanová, Dolní Branná    -1    -3
HK0373    Livia Ščerbaková, Opočno    0    -6
HK0239    Stáňa Krejčová, Solnice    2    -9
HK0140    Věrka Bartošová, Hradec Kr.    -4    -9
HK0318    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    -1    -12
HK0319    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    -1    -12
HK0197    Daniel Machač, Hradec Kr.    -4    -13
HK0213    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    -19

Poznámka: Nejlepší trojice hráčů obdrží ceny od partnerů soutěže.

Autor: Redakce

27.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Okresní „osmička“ před startem sezony

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Chybí stovky lidí, přitom vyrostla další fabrika

Rychnovsko - Rekordně nízká nezaměstnanost trápí snad všechny firmy v rychnovském okrese. Problém je ve službách i ve fabrikách.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení