Divize – muži
10. kolo: Bukovice A – Kostelec n. O. A 1:10, Dvůr Králové n. L. B – Lhoty u Potštejna A 6:10, Jičín A – Nová Paka A 10:3, Valdice A – Stará Paka A 10:7, Rtyně v Podkrkonoší A – Třebechovice pod Orebem A 6:10, Úpice A – Slavia Hradec Králové A 10:8.
11. kolo: Bukovice A – Lhoty u Potštejna A 9:9, Dvůr Králové n. L. B – Kostelec nad Orlicí A 3:10, Jičín A – Stará Paka A 1:10, Valdice A – Nová Paka A 10:2, Rtyně v Podkrkonoší A – Slavia Hradec Králové A 10:4, Úpice A – Třebechovice pod Orebem A 7:10.
2. Valdice A 9 0 2 0 103:48 29
3. Stará Paka A 9 0 2 0 105:35 29
4. Třebechovice A 7 0 4 0 91:75 25
5. Rtyně A 7 0 4 0 89:72 25
6. Slavia HK A 5 0 5 1 74:96 20
7. Dvůr Králové B 4 0 7 0 64:93 19
8. Jičín A 3 1 7 0 74:92 18
9. Úpice A 3 1 7 0 66:100 18
10. Lhoty u Potšt. A 2 2 7 0 70:99 17
11. Nová Paka A 3 0 8 0 60:99 17
12. Bukovice A 1 2 8 0 63:105 15
Krajská soutěž I. třídy – muži
10. kolo: Hořice A – Stěžery A 9:9, Hostinné B – Chlumec nad Cidlinou A 10:2, Vamberk A – Vrchlabí B 7:10, Sokol Hradec Králové 2 D – Janské Lázně A 10:2, Slavia Hradec Králové B – Nové Město nad Metují A 10:6, DTJ Hradec Králové B – Libchyně A 10:0.
11. kolo: Hořice A – Chlumec nad Cidlinou A 10:8, Hostinné B – Stěžery A 10:5, Vamberk A – Janské Lázně A 8:10, Sokol Hradec Králové 2 D – Vrchlabí B 10:4, Slavia Hradec Králové B – Libchyně A 10:7, DTJ Hradec Králové B – Nové Město nad Metují A 10:8.
2. Hostinné B 9 1 1 103:52 30
3. Chlumec n. C. A 8 1 2 99:73 28
4. Hořice A 6 2 3 97:75 25
5. Stěžery A 5 2 4 97:82 23
6. Slavia HK B 5 1 5 72:95 22
7. Nové Město A 5 0 6 77:82 21
8. Sokol HK 2 D 4 2 5 90:79 21
9. Vrchlabí B 4 0 7 79:91 19
10. Libchyně A 3 0 8 59:99 17
11. Janské Lázně A 2 0 9 48:101 15
12. Vamberk A 0 1 10 62:109 12
Krajská soutěž II. třídy – muži, sk. B
10. kolo: Lhoty u Potštejna B – Stěžery B 10:5, Častolovice A – Nové Město nad Metují B 10:0, Česká Skalice A – Úpice B 10:7, Jaroměř A – Rtyně v Podkrkonoší B 7:10, Broumov A – Kostelec n. O. B 8:10, Náchod A – Rychnov nad Kněžnou A 10:6.
11. kolo: Lhoty u Potštejna B – Nové Město nad Metují B 10:1, Častolovice A – Stěžery B 10:7, Česká Skalice A – Rtyně v Podkrkonoší B 6:10, Jaroměř A – Úpice B 9:9, Broumov A – Rychnov nad Kněžnou A 10:3, Náchod A – Kostelec n. O. B 6:10.
2. Rtyně B 9 0 2 105:58 29
3. Jaroměř A 6 2 3 95:69 25
4. Náchod A 6 1 4 92:76 24
5. Úpice B 5 2 4 94:81 23
6. Častolovice A 5 1 5 85:85 22
7. Rychnov A 5 1 5 87:86 22
8. Lhoty u Potšt. B 5 1 5 85:83 22
9. Broumov A 5 0 6 79:77 21
10. Stěžery B 3 1 7 75:94 18
11. Česká Skalice A 2 1 8 63:99 16
12. Nové Město B 0 0 11 13:110 11