VYBRAT REGION
Zavřít mapu

STOLNÍ TENIS: Kostelec vybojoval postup do třetí ligy

Rychnovsko – Závěrečnými zápasy vyvrcholily soutěže družstev stolních tenistů.

7.4.2011
SDÍLEJ:

VÍTĚZ Regionálního přeboru I. třídy SK Dobré A: zleva Jiří Rozínek, Kateřina Rozínková, Aneta Sedloňová a Josef ŠlehobrFoto: SK Dobré

Divizi ovládli muži Kostelce nad Orlicí, kteří si vybojovali postup do třetiligové soutěže. Úspěšně si vedl rovněž kostelecký B–tým, který postoupil do Krajské soutěže I. třídy. Vítězi Regionálních přeborů se staly týmy Dobrého (I. třída), Solnice (II. třída) a Olešnice B (III. třída).

Divize muži

21. kolo: Kostelec nad Orlicí A – Bukovice A 10:0, Lhoty u Potštejna A – Dvůr Králové nad Labem B 9:9, Nová Paka A – Jičín A 10:7, Stará Paka A – Valdice A 10:1, Třebechovice pod Orebem A – Rtyně v Podkrkonoší A 10:6, Slavia Hradec Králové A – Úpice A 10:4.

22. kolo: Lhoty u Potštejna A – Bukovice A 10:4, Kostelec nad Orlicí A – Dvůr Králové nad Labem B 10:4, Stará Paka A – Jičín A 10:5, Nová Paka A – Valdice A 10:8, Slavia Hradec Králové A – Rtyně v Podrkonoší A 10:2, Třebechovice ppod Orebem A – Úpice A 10:1.

1. Kostelec n. O. A 19  1  2  0   203:88 61
2. Stará Paka A 15  4  3  0  207:96 56
3. Valdice A 15  2  5  0 194:120 54
4. Třebechovice A 13  3  6  0  187:148 51
5. Slavia HK A 12  1  8  1  165:171 46
6. Rtyně A 9  3  10  0  173:167 43
7. Dvůr Králové B 7  4  11  0  149:188 40
8. Jičín A 8  1  13  0  155:183 39
9. Lhoty A 5  6  11  0  157:191 38
10. Nová Paka A 7  1  14  0  133:199 37
11. Úpice A 5  1  16  0  124:203 33
12. Bukovice A 2  3  17  0  119:212 29

Krajská soutěž I. třídy muži

21. kolo: Stěžery A – Hořice A 10:7, Chlumec n. C. A – Hostinné B 3:10, Vrchlabí B – Vamberk A 10:1, Janské Lázně A – Sokol Hradec Králové 2 D 10:8, Nové Město n. M. A – Slavia Hradec Králové B 10:1, Libchyně A – DTJ Hradec Králové B 1:10.

22. kolo: Chlumec n. C. A – Hořice A 10:8, Stěžery A – Hostinné B 10:4, Janské Lázně A – Vamberk A 10:4, Vrchlabí B – Sokol Hradec Králové 2 D 10:6, Libchyně A – Slavia Hradec Králové B 10:4, Nové Město n. M. A – DTJ Hradec Králové B 6:10.

1. DTJ Hradec B 20  1  1  215:97 63
2. Hostinné B 17  3  2   205:110 59
3. Chlumec n. C. A 15  3  4   195:141 55
4. Stěžery A 12  3  7   185:162 49
5. Hořice A 10  3  9   180:158 45
6. N. Město A 8  5  9   172:170 43
7. Sokol HK 2 D 7  4  11  174:171 40
8. Vrchlabí B 8  2  12  165:179 40
9. Slavia HK B 6  5  11  144:198 39
10. Libchyně A 5  2  15  122:197 34
11. Janské Lázně A 5  0  17  113:200 32
12. Vamberk A 2  3  17  125:212 29

Krajská soutěž II. třídy muži
skupina B

21. kolo: Stěžery B – Lhoty u Potštejna B 10:4, Nové Město n. M. B – Častolovice A 1:10, Úpice B – Česká Skalice A 9:9, Rtyně v Podkrkonoší B – Jaroměř A 6:10, Kostelec n. O. B – Broumov A 10:4, Rychnov n. K. A – Náchod A 10:5.

22. kolo: Nové Město n. M. B – Lhoty u Potštejna B 1:10, Stěžery B – Častolovice A 4:10, Rtyně v Podkrkonoší B – Česká Skalice A 2:10, Úpice B – Jaroměř A 2:10, Rychnov n. K. A – Broumov A 9:9, Kostelec n. O. B – Náchod A 10:5.

1. Kostelec n. O. B 19  1  2  211:118 61
2. Rtyně v P. B 14  2  6  192:138 52
3. Častolovice A 13  3  6   185:143 51
4. Jaroměř A 13  2  7  194:141 50
5. Broumov A 12  2  8  176:155 48
6. Náchod A 11  2  9  169:161 46
7. Rychnov n. K. A 9  4  9   174:175 44
8. Lhoty B 9  4  9  173:162 44
9. Úpice B 8  3  11  165:173 41
10. Č. Skalice A 6  2  14  140:183 36
11. Stěžery B 5  1  16  146:192 33
12. N. Město B 0  0  22   36:220 22

Regionální přebor I. třídy muži

26. kolo: Rychnov n. K. B – Voděrady A 9:9, České Meziříčí A – Voděrady B 10:1, Vamberk B – Dobré A 4:10, Častolovice B – Kostelec n. O. D 10:3, Kostelec n. O. C – Týniště n. O. A 4:10, Peklo A – Vamberk C 10:5, Olešnice A – Lhoty u Potštejna C 9:9.

1. Dobré A 24  1  1  0   252:107 75
2. Č. Meziříčí A 23 2  1  0  253:102 74
3. Vamberk B 15  3  7  1  214:170 58
4. Týniště A 12  6  8  0   226:178 56
5. Kostelec C 13  2  11  0  201:190 54
6. Voděrady B 12  3  11  0  193:213 53
7. Voděrady A 12  3  11  0  204:193 53
8. Častolovice B 11  4  11  0  190:206 52
9. Vamberk C 12 0  14  0  171:198 50
10. Olešnice A 8  4  14  0  177:221 46
11. Lhoty C 6  7  13  0  192:230 45
12. Kostelec n. O. D 6  5  15  0   171:225 43
13. Rychnov n. K. B 3  2  21  0  132:249 34
14. Peklo A 3  2  21  0   145:239 34

Regionální přebor II. třídy muži

26. kolo: Voděrady C – Záměl A 9:9, Lhoty u Potštejna D – Tutleky A 4:14, Hroška A – Peklo B 8:10, Týniště n. O. B – Prorubky A 7:11, Slatina A – Častolovice C 9:9, Solnice A – Doudleby n. O. A 10:8, Lupenice A – České Meziříčí B 10:8.

1. Solnice A 23  1  2   318:150 73
2. Týniště B 20  1  5  301:167 67
3. Častolovice C 16  4  6   265:203 62
4. Prorubky A 16  2  8  273:195 60
5. Doudleby A 14  4  8  258:210 58
6. Peklo B 13  4  9   259:209 56
7. Hroška A 13  2  11  233:235 54
8. Záměl A 12  2  12  250:218 52
9. Tutleky A 10  2  14  208:260 48
10. Slatina A 9  4  13  223:245 48
11. Lhoty D 8  1  17  196:272 43
12. Voděrady C 4  4  18  168:300 38
13. Č. Meziříčí B 5  1  20  195:273 37
14. Lupenice A 3  0  23  129:339 32

Regionální přebor III. třídy muži

26. kolo: Olešnice C – Olešnice B 5:13, Doudleby n. O. B – Solnice B 17:1, Častolovice D – Vamberk D 9:9, Týniště n.O. C – Dobruška A 9:9, Rychnov n. K. C – Slatina B 9:9, Voděrady D – Kostelec n. O. E 11:7.

1. Olešnice B 22  0  2  342:90 68
2. Rychnov C 20  2  2  319:113 66
3. Vamberk D 18  2  4  281:151 62
4. Slatina B 14  1  9   242:190 53
5. Častolovice D 13  1  10   222:210 51
6. Dobruška A 12  2  10  211:221 50
7. Olešnice C 10  2  12  211:221 46
8. Voděrady D 10  1  13  206:226 45
9. Doudleby B 10  0  14  193:239 44
10. Týniště C 8  2  14  185:247 42
11. Kostelec E 7  1  16  177:255 39
12. Olešnice D 5  0  19  151:281 34
13. Solnice B 0  0  24  68:364 24

Autor: Leoš Dragúň

7.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic

Ilustrační foto

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení