Stolní tenistky SK Dobré A prohrály druhé čtvrtfinálové utkání play off extraligy s Frýdlantem nad Ostravicí, který si vybojoval postup mezi čtyři elitní týmy.

Doberské hráčky v sestavě Stachová, Šlehobrová a Rozínková podaly v závěrečném utkání extraligové sezony maximální výkon a byly favoritovi v čele s číňankou Xiao Zhow důstojným soupeřem.

SK Dobré A – SK Frýdlant nad Ostravicí A 1:6. Výsledky zápasů: Šlehobrová – Blašková 0:3 (7:11, 9:11, 8:11), Stachová – Tomanovská 3:1 (9:11, 12:10, 11:4, 11:5), D. Rozínková – Zhow Xiao 0:3 (7:11, 8:11, 4:11), Stachová – Blašková 2:3 (11:5, 5:11, 9:11, 14:12, 10:12), Šlehobrová – Zhow Xiao 0:3 (3:11, 9:11, 5:11), D. Rozínková – Tomanovská 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 7:11), Stachová – Zhow Xiao 0:3 (6:11, 9:11, 3:11).

Jan Rozínek, předseda SK Dobré: „Jednotlivé zápasy nebyly tak jednoznačné jako v prvním utkání, ale v rozhodujících chvílích ale stálo štěstí především na frýdlantské straně. Ve vyrovnaných setech prvního zápasu Šlehobrové s Blaškovou rozhodly prasátka dva ze tří setů a Frýdlant šel do vedení. Následně Stachová porazila Tomanovskou a Rozínková podlehla Xiao. Pro udržení šancí domácích bylo třeba, aby Stachová porazila Blaškovou. V zápase vynikající úrovně Olesja po většinu času topspinovými údery z obou stran neustále narážela na přesné a rychlé bloky Blaškové. Když se po pětisetové dřině Olesja dopracovala ke stavu 10:9 a tím k mečbolu, štěstí se opět přiklonilo na stranu soupeřky a Blašková nechytatelným prasátkem srovnala na 10:10. Další dva míčky přišly v rychlém sledu dříve, než se domácí hráčka dokázala vzpamatovat ze zklamání a svěřenkyně Marie Hrachové vedly již 3:1. Šlehobrová bodovala proti Xiao hlavně z bekhendu ale nestačilo to na úspěch ani v jednom setu. Třetí a poslední K. O. přišlo v zápase trojek, Rozínkové s Tomanovskou. Daniela v prvním setu stále prohrávala. Když se jí podařilo stáhnout náskok soupeřky ze stavu 6:10 na 10:10 a byla psychicky nahoře, dostala prasátko a set prohrála. V těch dalších pak viděli diváci vynikající kontraspinové výměny, bohužel ani skvělý výkon domácí hráčky na výhru nestačil. Postupový bod zajistila frýdlantskému týmu Xiao Zhow výhrou na Stachovou.“