Svěřenci Jiřího Daniela v sestavě Tomáš Kracík, Adam Ježek, Pavel Horníček, Jakub Nosek, Jan Macháň a Tomáš Sršeň pokračují ve spanilé jízdě. Dosud vyhráli všechny zápasy. Porazili i druhý Žamberk (v úvodním kole 5:1) a na závěr sezony se utkají v Hlušicích s celky Jablonce, Jaroměře, Hradce a Nového Bydžova B. Rychnovští mají velkou šanci vrátit se do extraligy dorostu, kterou hráli naposledy v roce 2002. Panda vyhrála dorosteneckou extraligu dvakrát. Lepší bilancí se může pochlubit jen Beskydská šachová škola Frýdek–Místek, která je mnohonásobným vítězem nejvyšší soutěže dorostu a největší šachovou školou v republice. Dorost Pandy trénuje pravidelně dvakrát týdně, někteří žáci jsou zařazováni na soustředění talentované mládeže KŠS a pracují na sobě i individuálně.

Další výsledky: Žamberk - Lanškroun 4:2, Pardubice - Vys. Mýto 4:2 a Nový Bydžov B – Jablonec 4,5:1,5.