Jičín B – Rychnov B 61:96
Zápas ve městě pohádky začali rychnovští hráči famózně. V polovině druhé čtvrtiny vedli už o pětadvacet bodů a základní pětku začali prostřídávat hráči z lavičky. Družstvo Spartaku B bylo lepší ve všech činnostech a v pohodě dovedlo zápas do vítězného konce.

BSK TJ Jičín B - Spartak Rychnov n. K. B 61:96. Body: Plašil 20, Pražák 12, Paštika 11, Sejkora 10, J. Rozehnal 10, I. Rozehnal 9, Dolejška 8, Čižinský 7, Zdeňka 6, Zbořil 2.

N. Paka – Rychnov B 90:81
Utkání v Nové Pace poznamenaly absence zraněných podkošových hráčů Rychnova a tvrdá hra soupeře až za hranicí pravidel. Skóre bylo v poločase nerozhodné, ale ve druhé půli slavila úspěch nekompromisní hra domácího týmu. Rychnovští basketbalisté tak v krajském přeboru utrpěli první porážku v sezoně. Přesto před svým přemožitelem udrželi vedoucí příčku, ale při shodném bodovém zisku už o jejich vedení rozhoduje pouze lepší skóre. Odveta nejlepších dvou celků pravděpodobně rozhodne o vítězi krajského přeboru. Bude se hrát poslední lednový den po Novém roce.

Sokol Nová Paka - Spartak Rychnov n. K. B 90:81. Body: Koplík 22, Paštika 22, Plašil 12, Zdeňka 8, I. Rozehnal 5, Pražák 4, Dolejška 2, Sejkora 2, Zbořil 2, Čižinský 2, J. Rozehnal 2.

Další výsledky: TJ Jiskra Nový Bydžov B – TJ Sokol Jilemnice 74:80, Sokol Nová Paka – TJ SPŠ stavební Náchod 103:72, Nový Bydžov – Jilemnice 66:68, Jičín B - Náchod 63:68.