Opočno – Základní část hokejbalové ligy se pomalu chýlí ke konci.

14.8.2010

Ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/Jan Jelínek

Do začátku vyřazovacích bojů schází sehrát ještě dvě kola.

V patnáctém kole se oproti minulým kláním hrály poměrně vyrovnané zápasy. Zvláště utkání mezi již jistými postupujícími do play off, Dynamem Semechnice a Trefou reality Opočno měl zcela vyrovnaný průběh, jen ve druhé třetině byl vítěz utkání lepší. Poměrně překvapivý je i výsledek zápasu Českého Meziříčí s pátým týmem pořadí Démons, jenž skončil smírně. Démons definitivně ztratili naději na postup mezi týmy, jež se utkají ve vyřazovacích bojích.

Na čele tabulky střelců se utrhl Jiří Rail z Českého Meziříčí, který díky svým 4 gólům proti Démons má na kontě celkem 24 úspěšných zásahů.

České Meziříčí - Démons 5:5
Branky: Rail 4, Bouz Michal - Pátek 2, Mlateček, Tuček, Flídr. Třetiny: 1:1, 2:3, 2:1.

Dynamo - Trefa Reality 3:5
Branky: Chmelík 2, Paštika - Řehák 2, Jedlička, Kopecký, Felcman. Třetiny: 1:1, 1:3, 1:1.

Dobříkovec - Meteor HK 2:11
Branky: Petr D., Štěpánek - Burdych L. 3, Veselý 2, Luštinec, Řezníček, Kašpar, Vašata, Kožíšek, Erban. Třetiny: 0:4, 1:2, 1:5.

Pohoří - Votroci V. Mýto 9:4
Branky: Škoda P., Vencl a Junek 2, Mňuk, Mach, Doležal M. - Soumar 3, Vondřejc. Třetiny: 3:1, 2:3, 4:0. (han)

Autor: Zdeněk Hanzlík

14.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

Hasiči likvidovali požár lesa u Rašovic
4

TIP LIGA: První kolo vyhrál Milan Jirásek z Křovic

Zraněného motorkáře odvezla sanitka

Domašín - Profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči ze Solnice byli v úterý v odpoledních hodinách přivoláni ke střetu osobního vozidla s motocyklem.

Osmigólové derby ve Vamberku, bonusový bod odvezly Častolovice

Rychnovsko - Úvodním kolem odstartovala nová sezona krajské fotbalové I. B třídy – skupina B.

Kraj zvyšuje stipendium, aby přilákal nové lékaře

Královéhradecko - Díky stipendiím pro mediky kraj získal už 52 nových lékařů. Proto chystá další pobídku: studenti, kteří se zaváží k práci ve zdravotnictví v kraji, mohou nově dostat až 150 tisíc korun.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".