2. NHbL – Čechy východ
7. kolo: 1. HBC Svitavy – HBC Rangers Opočno 4:5 (0:1, 1:3, 3:1). Branky hostů: Dudadík, Šejnoha, Petr, Hajník, Hudeček. Sestava HBC Opočno: Ponke – Jedlička, Malík, Dostál, Hetfleiš – Hajník, Kania, Hudeček, Šejnoha, Petr, Dudadík.
„Do Svitav jsme konečně odjížděli s deseti hráči a ve velmi silném složení. Skóre utkání se poprvé změnilo ve 14. minutě, kdy Dudadík proměnil svůj nájezd. Ve druhé třetině jsme odskočili na 4:0 a zdálo se být rozhodnuto. Lehkomyslnost a neproměňování šancí se nám však krutě nevyplatilo. Nejdříve domácí před odchodem do kabin snížili na 1:4 a na začátku třetí třetiny bylo za dvě a půl minuty vyrovnáno. Domácí přidávali na důrazu, často používali i nefér zákroky, které rozhodčí blahosklonně přehlíželi. A dva takové fauly přispěli k tomu, že naši hráči (Šejnoha a Dudadík) neudrželi nervy na uzdě, opláceli a oba vyfasovali tresty do konce zápasu. Právě v té době byl navíc zraněn i Václav Petr. Takže jsme dohrávali v oslabení o tři opory. K tlaku jsme však domácí příliš nepustili, zkušeně jsme ubránili přesilovky. V čase 42:56 si vzal míček náš snajpr Hudeček, přešel modrou a nezadržitelně prostřelil domácího gólmana – 4:5. A když následně domácí kapitán Josepčuk nesmyslně fauloval Hajníka, již jsme Svitavy do konce třetiny k ničemu nepustili a těsné vedení udrželi," řekl k utkání Josef Kovaříček, vedoucí mužstva HBC Rangers Opočno.
Další výsledky: HC Jestřábi Přelouč B – Ježci Heřmanův Městec 0:6 (0:3, 0:2, 0:1), TJ Lokomotiva Česká Třebová B – HBC Banditi Hradec Králové 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), HBC Jokerit Chrudim – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B 8:6 (3:2, 2:2, 3:2), SK Prachovice – Delta Pardubice 1:3 (0:0, 0:3, 0:0). (dr, jk)