Prvoligový tým mužů Dobrušky klesl na pátou příčku, ženy zůstávají třetí.

I. liga - muži

Sokol Krčín – Sokol Dobruška 17:16 (10:7). Branky Dobrušky: Ulrych 8, Černý 6, Josef Tomáš 2.

Ve východočeském derby utekl hráčům Dobrušky úvod utkání. Domácí vedli po deseti minutách hry o čtyři branky a náskok si udrželi po celý úvodní poločas. Po přestávce se Dobruška zlepšila v obraně i v útoku a v polovině druhé části hry náskok soupeře dotáhla. Závěr zápasu ovlivnilo zbytečné vyloučení dobrušského brankáře Malošíka do konce utkání za nesportovní chování. Přesto hostující kolektiv bojoval a s favorizovaným soupeřem prohrál jen nejtěsnějším rozdílem.

Sestava Dobrušky: Malošík, St. Novotný - Dolejš, Oubrecht, Jan Tomáš, Moravec - Ulrych, Josef Tomáš, Černý, T. Lenfeld, Dubánek. Trenér: Flégl.
Další výsledky: Plzeň-Újezd - Stará Huť 28:20, Nýřany – Stupno 19:15, Přeštice – Příchovice 24:20, Brno – Svinov 22:18, Stará Ves – Čakovice 12:9.

I. liga - ženy

HK Hlinsko - Sokol Dobruška 22:22 (12:13). Branky Dobrušky: P. Laštovičková 15, J. Králíčková 3, Červinská 2, A. Henclová 2.

Dobruška v úvodu stále dotahovala až těsně před přestávkou se jí povedlo otočila skóre. Vedení o jednu až dvě branky si udržovala i ve druhé části hry, ale Hlinsko v samotném závěru vyrovnalo.

Sestava Dobrušky: Kosinová, Kubcová - Štěpánová, Klučáková, Kastnarová, Prátová - J. Králíčková, P. Laštovičková, Červinská, A. Henclová, N. Henclová, L. Králíčková. Trenéři: B. Laštovičková, Sychrovský.

Další výsledky: Praha – Žatec 17:19, Modřany – Chomutov 12:15, Přeštice – Tymákov 21:20, Náchod – Studénka 20:21, Rokytnice – Krčín 20:22.

1. Chomutov NH 6 0 0 113:72 12
2. Rokytnice u Př. 5 0 1 106:86 10
3. Dobruška 4 1 1 122:94 9
4. Hlinsko v Č. 3 1 2 120:114 7
5. Krčín 3 0 3 121:110 6
6. Tymákov 3 0 3 98:94 6
7. Praha 3 0 3 76:87 6
8. Modřany 2 1 3 61:58 5