Nejprve oba kolektivy nastoupily v Přešticích, poté muži v Příchovcích a ženy na hřišti úřadujícího mistra republiky v Tymákově. Muži dokázali přivézt ze hřišť soupeřů skvělé tři body, ženy po výhře v Přešticích na hřišti v Tymákově neuspěly.

I. liga muži

TJ Přeštice – Sokol Dobruška 22:22 (11:13). Branky Dobrušky: Ulrych 10, T. Lenfeld 9, Josef Tomáš 2, Dubánek 1.
V duelu prvoligových nováčků dominovaly útočné řady nad obrannými, o čemž svědčí vysoké množství nastřílených branek. V prvním poločase se útočníkům Dobrušky dařilo prosazovat proti tvrdě hrající domácí obraně, což přineslo poločasové dvoubrankové vedení. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Hosté o mírný náskok přišli a v závěru utkání mohla obě družstva strhnout vedení na svoji stranu. Nestalo se, a tak kvalitní utkání skončilo dělbou bodů.

TJ Příchovice - Sokol Dobruška 17:19 (11:10). Branky Dobrušky: Ulrych 10, Černý 5, Josef Tomáš 5. V úvodu zápasu hráči Dobrušky zaspali a po deseti minutách prohrávali rozdílem čtyř branek. Do přestávky se ale bojovnou hrou celého kolektivu podařilo snížit na rozdíl jediného gólu.

Začátkem druhého poločasu byla hra vyrovnaná. Za klíčový okamžik střetnutí lze označit chvíli, kdy se Dobruška dostala poprvé do vedení. Do hry domácích hráčů se vloudila nervozita. V závěru utkání prvoligový nováček z Dobrušky vydřel další nesmírně cenné vítězství.
Sestava Dobrušky: Urban, St. Novotný - Dolejš, Oubrecht, Moravec, Grulich - Ulrych, T. Lenfeld, Josef Tomáš, Černý, Dubánek, Jan Morávek, Š. Hampl. Trenér: Flégl.

I. liga – ženy

TJ Přeštice – Sokol Dobruška 13:19 (8:9). Branky Dobrušky: P. Laštovičková 13, J. Králíčková 4, N. Henclová 2. Po vyrovnaném úvodním poločasu Dobruška ve druhé části hry převzala taktovku zápasu. Domácí družstvo odpadlo hlavně střelecky. Ve dvacáté minutě vedly dobrušské hráčky už 17:9 a až v závěru dovolily soupeřkám zkorigoval na konečný rozdíl šesti branek.

Sokol Tymákov - Sokol Dobruška 22:16 (12:11). Branky Dobrušky: P. Laštovičková 8, J. Králíčková 4, A. Henclova 4. Dobrušským hráčkám se vydařil začátek utkání. V 16. min. prvního poločasu vedly 6:3, jenže před přestávkou soupeřky nejen vyrovnaly, ale dokonce získaly jednobrankové vedení. Začátek druhého poločasu se hostujícím házenkářkám vůbec nepovedl. Dobrušská obrana po hrubých chybách často inkasovala a útok nedokázal s domácím týmem držet krok. Ze hry hostujícího družstva se vytratila bojovnost a náskok soupeřek postupně narůstal. Svůj vliv na výkon družstva měl i špatný terén a nepřesný výkon rozhodčího.

Sestava Dobrušky: Kosinová, Kubcová - Štěpánová, Klučáková, Prátová, Kastnarová, Sychrovská - J. Králíčková, P. Laštovičková, N. Henclová, L. Králíčková, A. Henclová. Trenéři: B. Laštovičková, Sychrovský.